Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ BANAKA HAURRAK 2. MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/09/07
18:30
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Elizegi)
  • ELIZEGI LOIARTE, E.
18  - 2 ALDABIDE (Garmendia)
  • GARMENDIA IMAZ, A.
2018/09/08
10:00
Gorriti - Frontón Sorogain AURRERA (Mateorena)
  • MATEORENA ZOZAIA, E.
18  - 6 LARRAUN (Arroki)
 Deialdia 2
2018/09/14
16:30
Leitza - Amazabal AURRERA (Mateorena)
  • MATEORENA ZOZAIA, E.
18  - 6 ALDABIDE (Garmendia)
  • GARMENDIA IMAZ, A.
2018/09/15
16:30
Aldatz - Itturgu LARRAUN (Arroki) 5  - 18 UMORE ONA (Elizegi)
  • ELIZEGI LOIARTE, E.
 Deialdia 3
2018/09/21
18:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE (Garmendia)
  • GARMENDIA IMAZ, A.
18  - 17 LARRAUN (Arroki)
2018/09/21
18:30
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Elizegi)
  • ELIZEGI LOIARTE, E.
18  - 14 AURRERA (Mateorena)
  • MATEORENA ZOZAIA, E.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 UMORE ONA (Elizegi)   6 3 3 0 0 54 21
2 AURRERA (Mateorena)   5 3 2 1 0 50 30
3 ALDABIDE (Garmendia)   4 3 1 2 0 26 53
4 LARRAUN (Arroki)   3 3 0 3 0 28 54
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/09/08
-
- Descanso   TXARUTA (Garaikoetxea)
2018/09/08
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Eguzkiza)
  • EGUZKIZA ARGAÑA, A.
18  - 15 AURRERA (Biurrarena)
  • BIURRARENA ORTIZ, I.
 Deialdia 2
2018/09/15
-
- Descanso   AURRERA (Biurrarena)
2018/09/15
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA (Garaikoetxea)
  • GARAIKOETXEA OPOCA, J.
18  - 6 LARRAUN (Eguzkiza)
  • EGUZKIZA ARGAÑA, A.
 Deialdia 3
2018/09/22
-
- LARRAUN (Eguzkiza)   Descanso
2018/09/22
10:00
Leitza - Amazabal AURRERA (Biurrarena)
  • BIURRARENA ORTIZ, I.
18  - 15 TXARUTA (Garaikoetxea)
  • GARAIKOETXEA OPOCA, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TXARUTA (Garaikoetxea)   3 2 1 1 0 33 24
2 AURRERA (Biurrarena)   3 2 1 1 0 33 33
3 LARRAUN (Eguzkiza)   3 2 1 1 0 24 33
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/09/08
10:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Markina)
  • MARKINA PEREZ, A.
18  - 12 ALDABIDE (Amado)
  • AMADO ANDUEZA, U.
2018/09/08
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Galarza)
  • GALARZA NOGUERA, E.
18  - 15 AURRERA (Ugartemendia)
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, U.
 Deialdia 2
2018/09/14
18:15
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Markina)
  • MARKINA PEREZ, A.
18  - 14 AURRERA (Ugartemendia)
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, U.
2018/09/14
18:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE (Amado)
  • AMADO ANDUEZA, U.
10  - 18 LARRAUN (Galarza)
  • GALARZA NOGUERA, E.
 Deialdia 3
2018/09/22
10:00
Leitza - Amazabal AURRERA (Ugartemendia)
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, U.
18  - 11 ALDABIDE (Amado)
  • AMADO ANDUEZA, U.
2018/09/22
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Galarza)
  • GALARZA NOGUERA, E.
18  - 9 IRURTZUN (Markina)
  • MARKINA PEREZ, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAUN (Galarza)   6 3 3 0 0 54 34
2 IRURTZUN (Markina)   5 3 2 1 0 45 44
3 AURRERA (Ugartemendia)   4 3 1 2 0 47 47
4 ALDABIDE (Amado)   3 3 0 3 0 33 54
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/09/07
18:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Lakar)
  • LACAR PACHECO, K.
18  - 14 ULTZAMA (Astrain)
  • ASTRAIN, B.
2018/09/08
10:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Ortiz)
  • ORTIZ EZKURRA, M.
18  - 14 LARRAUN (Ijurko)
  • IJURKO BAKAIKUA, A.
 Deialdia 2
2018/09/14
18:15
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Ortiz)
  • ORTIZ EZKURRA, M.
13  - 18 ULTZAMA (Astrain)
  • ASTRAIN, B.
2018/09/15
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Ijurko)
  • IJURKO BAKAIKUA, A.
18  - 17 BORTZIRIAK (Lakar)
  • LACAR PACHECO, K.
 Deialdia 3
2018/09/21
18:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Lakar)
  • LACAR PACHECO, K.
18  - 9 IRURTZUN (Ortiz)
  • ORTIZ EZKURRA, M.
2018/09/22
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Astrain)
  • ASTRAIN, B.
18  - 6 LARRAUN (Ijurko)
  • IJURKO BAKAIKUA, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 BORTZIRIAK (Lakar)   5 3 2 1 0 53 41
2 ULTZAMA (Astrain)   5 3 2 1 0 50 37
3 IRURTZUN (Ortiz)   4 3 1 2 0 40 50
4 LARRAUN (Ijurko)   4 3 1 2 0 38 53
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/09/07
18:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Madariaga)
  • MADARIAGA OTEGI, O.
11  - 18 TXARUTA (Sagardia)
  • SAGARDIA ALTZUART, I.
2018/09/08
10:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE (Arretxe)
  • ARRETXE ARRIEGA, O.
5  - 18 ULTZAMA (Barberena)
  • BARBERENA JUBERA, M.
 Deialdia 2
2018/09/14
18:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE (Arretxe)
  • ARRETXE ARRIEGA, O.
2  - 18 TXARUTA (Sagardia)
  • SAGARDIA ALTZUART, I.
2018/09/15
11:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Barberena)
  • BARBERENA JUBERA, M.
18  - 4 BORTZIRIAK (Madariaga)
  • MADARIAGA OTEGI, O.
 Deialdia 3
2018/09/21
18:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Madariaga)
  • MADARIAGA APAOLAZA, E.
18  - 12 ALDABIDE (Arretxe)
  • ARRETXE ARRIEGA, O.
2018/09/21
18:30
Elizondo - Baztan TXARUTA (Sagardia)
  • SAGARDIA ALTZUART, I.
18  - 16 ULTZAMA (Barberena)
  • BARBERENA JUBERA, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TXARUTA (Sagardia)   6 3 3 0 0 54 29
2 ULTZAMA (Barberena)   5 3 2 1 0 52 27
3 BORTZIRIAK (Madariaga)   4 3 1 2 0 33 48
4 ALDABIDE (Arretxe)   3 3 0 3 0 19 54
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/09/07
17:00
Villava - Paz Ziganda ZUGARRALDE (Retegi)
  • RETEGUI RUEDA, T.
18  - 13 HUARTE (Salsamendi)
  • SALSAMENDI SILVA, L.
2018/09/08
-
- Descanso   OBERENA (Hualde)
 Deialdia 2
2018/09/15
-
- Descanso   HUARTE (Salsamendi)
2018/09/15
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Hualde)
  • HUALDE OTAMENDI, D.
18  - 0 * ZUGARRALDE (Retegi)
*Equipo no presentado
 Deialdia 3
2018/09/21
17:00
Huarte - Polideportivo Ugarrandia HUARTE (Salsamendi)
  • SALSAMENDI SILVA, L.
17  - 18 OBERENA (Hualde)
  • HUALDE OTAMENDI, D.
2018/09/22
-
- ZUGARRALDE (Retegi)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA (Hualde)   4 2 2 0 0 36 17
2 ZUGARRALDE (Retegi)   2 2 1 0 1 18 31
3 HUARTE (Salsamendi)   2 2 0 2 0 30 36
Multzoa: G TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/09/07
17:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (Urrizola) RETIRADO   HUARTE (Jimenez)
  • JIMENEZ LEKUNBERRI, A.
2018/09/08
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Leiza)
  • LEIZA MARTINEZ DE GOÑI, J.
15  - 18 ESTERIBAR (Barbarin)
  • BARBARIN LEGRA, J.
 Deialdia 2
2018/09/15
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Leiza)
  • LEIZA MARTINEZ DE GOÑI, J.
7  - 18 HUARTE (Jimenez)
  • JIMENEZ LEKUNBERRI, A.
2018/09/15
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR (Barbarin)
  • BARBARIN LEGRA, J.
  HUARTE (Urrizola) RETIRADO
 Deialdia 3
2018/09/21
17:00
Huarte - Polideportivo Ugarrandia HUARTE (Jimenez)
  • JIMENEZ LEKUNBERRI, A.
18  - 14 ESTERIBAR (Barbarin)
  • BARBARIN LEGRA, J.
2018/09/21
17:00
Huarte - Polideportivo Ugarrandia HUARTE (Urrizola) RETIRADO   OBERENA (Leiza)
  • LEIZA MARTINEZ DE GOÑI, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 HUARTE (Jimenez)   4 2 2 0 0 36 21
2 ESTERIBAR (Barbarin)   3 2 1 1 0 32 33
3 OBERENA (Leiza)   2 2 0 2 0 22 36
4 HUARTE (Urrizola) RETIRADO   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: H TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/09/07
17:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (Ciriza)
  • CIRIZA ZARAGUETA, A.
11  - 18 HUARTE (Armendariz)
  • ARMENDARIZ OLAGÜE, A.
2018/09/08
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR (Maya)
  • MAYA ERASO, E.
7  - 18 OBERENA (Zaragüeta)
  • ZARAGUETA FERNANDEZ, I.
 Deialdia 2
2018/09/15
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR (Maya)
  • MAYA ERASO, E.
18  - 16 HUARTE (Armendariz)
  • ARMENDARIZ OLAGÜE, A.
2018/09/15
17:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Zaragüeta)
  • ZARAGUETA FERNANDEZ, I.
18  - 4 HUARTE (Ciriza)
  • CIRIZA ZARAGUETA, A.
 Deialdia 3
2018/09/21
17:00
Huarte - Polideportivo Ugarrandia HUARTE (Armendariz)
  • ARMENDARIZ OLAGÜE, A.
10  - 18 OBERENA (Zaragüeta)
  • ZARAGUETA FERNANDEZ, I.
2018/09/21
17:00
Huarte - Polideportivo Ugarrandia HUARTE (Ciriza)
  • CIRIZA ZARAGUETA, A.
4  - 18 ESTERIBAR (Maya)
  • MAYA ERASO, E.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA (Zaragüeta)   6 3 3 0 0 54 21
2 ESTERIBAR (Maya)   5 3 2 1 0 43 38
3 HUARTE (Armendariz)   4 3 1 2 0 44 47
4 HUARTE (Ciriza)   3 3 0 3 0 19 54
Multzoa: I TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/09/07
-
- HUARTE (Mendiburu)   ARDOI (Izurzu) RETIRADO
2018/09/08
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Suescun)
  • SUESCUN RAMBLA, O.
9  - 18 ZUGARRALDE (Urmeneta)
  • URMENETA AMAT, H.
 Deialdia 2
2018/09/14
17:00
Huarte - Polideportivo Ugarrandia HUARTE (Mendiburu) 7  - 18 ZUGARRALDE (Urmeneta)
2018/09/15
10:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI (Izurzu) RETIRADO   SAN MIGUEL (Suescun)
  • SUESCUN RAMBLA, O.
 Deialdia 3
2018/09/22
-
- ZUGARRALDE (Urmeneta)   ARDOI (Izurzu) RETIRADO
2018/09/22
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Suescun)
  • SUESCUN RAMBLA, O.
18  - 16 HUARTE (Mendiburu)
  • MENDIBURU ETXENIKE, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ZUGARRALDE (Urmeneta)   4 2 2 0 0 36 16
2 SAN MIGUEL (Suescun)   3 2 1 1 0 27 34
3 HUARTE (Mendiburu)   2 2 0 2 0 23 36
4 ARDOI (Izurzu) RETIRADO   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: J TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/09/07
17:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (Barberena)
  • BARBERENA ESCALA, J.
9  - 18 LAGUNAK (Nazabal)
  • NAZABAL MARTINEZ DE ALBENIZ, J.
2018/09/08
16:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Garcia)
  • GARCIA GARCIA DE ALBIZU, A.
  SAN MIGUEL (Antimasberes) RETIRADO
 Deialdia 2
2018/09/14
17:00
Huarte - Polideportivo Ugarrandia HUARTE (Barberena)
  • BARBERENA ESCALA, J.
  SAN MIGUEL (Antimasberes) RETIRADO
2018/09/14
17:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (Nazabal)
  • NAZABAL MARTINEZ DE ALBENIZ, J.
18  - 9 SAN MIGUEL (Garcia)
  • GARCIA GARCIA DE ALBIZU, A.
 Deialdia 3
2018/09/22
-
- SAN MIGUEL (Antimasberes) RETIRADO   LAGUNAK (Nazabal)
2018/09/22
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Garcia)
  • GARCIA GARCIA DE ALBIZU, A.
18  - 11 HUARTE (Barberena)
  • BARBERENA ESCALA, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LAGUNAK (Nazabal)   4 2 2 0 0 36 18
2 SAN MIGUEL (Garcia)   3 2 1 1 0 27 29
3 HUARTE (Barberena)   2 2 0 2 0 20 36
4 SAN MIGUEL (Antimasberes) RETIRADO   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: K TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/09/07
18:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (Antimasberes) RETIRADO   SAN MIGUEL (Ocariz)
  • OKARIZ TRONCOSO, G.
2018/09/08
18:30
Sangüesa - Cantolagüa CANTOLAGUA (Iriarte)
  • IRIARTE LANADARECH , S.
18  - 12 HUARTE (Sarries)
  • SARRIES GOÑI, A.
 Deialdia 2
2018/09/14
17:00
Huarte - Polideportivo Ugarrandia HUARTE (Sarries)
  • SARRIES GOÑI, A.
  LAGUNAK (Antimasberes) RETIRADO
2018/09/16
11:30
Sangüesa - Cantolagüa CANTOLAGUA (Iriarte)
  • IRIARTE LANADARECH , S.
9  - 18 SAN MIGUEL (Ocariz)
  • OKARIZ TRONCOSO, G.
 Deialdia 3
2018/09/22
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Ocariz)
  • OKARIZ TRONCOSO, G.
18  - 10 HUARTE (Sarries)
  • SARRIES GOÑI, A.
2018/09/22
11:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (Antimasberes) RETIRADO
  • ANTIMASBERES MUÑOZ, I.
  CANTOLAGUA (Iriarte)
  • IRIARTE LANADARECH , S.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN MIGUEL (Ocariz)   4 2 2 0 0 36 19
2 CANTOLAGUA (Iriarte)   3 2 1 1 0 27 30
3 HUARTE (Sarries)   2 2 0 2 0 22 36
4 LAGUNAK (Antimasberes) RETIRADO   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: L TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/09/08
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO (Armendariz)
  • ARMENDARIZ ABAD, A.
18  - 8 P.P.SAN SEBASTIAN (Martinez)
  • MARTINEZ ANGOS, U.
2018/09/08
18:30
Sangüesa - Cantolagüa CANTOLAGUA (Rebolé)
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
18  - 6 SAN MIGUEL (Ulibarrena)
  • ULIBARRENA CIA, A.
 Deialdia 2
2018/09/15
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Ulibarrena)
  • ULIBARRENA CIA, A.
12  - 18 ERASO (Armendariz)
  • ARMENDARIZ ABAD, A.
2018/09/16
11:30
Sangüesa - Cantolagüa CANTOLAGUA (Rebolé)
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
18  - 4 P.P.SAN SEBASTIAN (Martinez)
  • MARTINEZ ANGOS, U.
 Deialdia 3
2018/09/21
18:00
Tafalla - Escolapios P.P.SAN SEBASTIAN (Martinez)
  • MARTINEZ ANGOS, U.
16  - 18 SAN MIGUEL (Ulibarrena)
  • ULIBARRENA CIA, A.
2018/09/22
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO (Armendariz)
  • ARMENDARIZ ABAD, A.
10  - 18 CANTOLAGUA (Rebolé)
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 CANTOLAGUA (Rebolé)   6 3 3 0 0 54 20
2 ERASO (Armendariz)   5 3 2 1 0 46 38
3 SAN MIGUEL (Ulibarrena)   4 3 1 2 0 36 52
4 P.P.SAN SEBASTIAN (Martinez)   3 3 0 3 0 28 54
Multzoa: M TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/09/07
18:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Miranda)
  • MIRANDA DURO, J.
18  - 5 SAN MIGUEL (Sainz)
  • SAINZ BERGERA, I.
2018/09/08
-
- Descanso   ERASO (Saenz)
 Deialdia 2
2018/09/15
-
- Descanso   SAN MIGUEL (Sainz)
2018/09/15
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO (Saenz)
  • SAENZ DE INESTRILLAS, A.
7  - 18 SAN FRCO.JAVIER (Miranda)
  • MIRANDA DURO, J.
 Deialdia 3
2018/09/22
-
- SAN FRCO.JAVIER (Miranda)   Descanso
2018/09/22
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Sainz)
  • SAINZ BERGERA, I.
18  - 2 ERASO (Saenz)
  • SAENZ DE INESTRILLAS, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN FRCO.JAVIER (Miranda)   4 2 2 0 0 36 12
2 SAN MIGUEL (Sainz)   3 2 1 1 0 23 20
3 ERASO (Saenz)   2 2 0 2 0 9 36
Multzoa: N TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2018/09/08
-
- Descanso   SAN MIGUEL (Garin)
2018/09/08
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO (Albizu)
  • ALBIZU SANZ, M.
4  - 18 SAN FRCO.JAVIER (Campoy)
  • CAMPOY MATUTE, A.
 Deialdia 2
2018/09/15
-
- Descanso   SAN FRCO.JAVIER (Campoy)
2018/09/15
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Garin)
  • GARIN CALANDA, U.
18  - 1 ERASO (Albizu)
  • ALBIZU SANZ, M.
 Deialdia 3
2018/09/22
-
- ERASO (Albizu)   Descanso
2018/09/22
10:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Campoy)
  • CAMPOY MATUTE, A.
18  - 6 SAN MIGUEL (Garin)
  • GARIN CALANDA, U.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN FRCO.JAVIER (Campoy)   4 2 2 0 0 36 10
2 SAN MIGUEL (Garin)   3 2 1 1 0 24 19
3 ERASO (Albizu)   2 2 0 2 0 5 36