Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36M PILOTALEKUA PALAZ NAGUSI BINAKAKO PALETA LARRUZ 2. MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/09/10
12:00
Pamplona - Larraina LARRAINA C (Iribarren - Gonzalez)
  • IRIBARREN ELIZALDE, U.
  • GONZALEZ BARBERIA, I.
2  - 0
(15-4)
(15-5)
OBERENA D (Arcelus - Otondo)
  • OTONDO CILVETI, M.
  • ARCELUS ECHAVARREN, I.
2023/09/10
19:00
Pamplona - Tenis TENIS C (Martinez - Ezcurdia)
  • MARTINEZ LARREA, A.
  • EZCURDIA NICUESA , H.
0  - 2
(9-15)
(7-15)
TENIS A (Ubanell - Moriones)
  • UBANELL MORENO, J.
  • MORIONES ESEVERRI, I.
 Deialdia 2
2023/09/15
19:00
Pamplona - Larraina LARRAINA C (Iribarren - Gonzalez)
  • IRIBARREN ELIZALDE, U.
  • GONZALEZ BARBERIA, I.
0  - 2
(14-15)
(5-15)
TENIS A (Ubanell - Moriones)
  • UBANELL MORENO, J.
  • MORIONES ESEVERRI, I.
2023/09/15
19:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA D (Arcelus - Otondo)
  • ARCELUS ECHAVARREN, I.
  • OTONDO CILVETI, M.
2  - 0
(15-13)
(15-13)
TENIS C (Martinez - Ezcurdia)
  • MARTINEZ LARREA, A.
  • EZCURDIA NICUESA , H.
 Deialdia 3
2023/09/22
18:00
Pamplona - Tenis TENIS A (Ubanell - Moriones)
  • UBANELL MORENO, J.
  • MORIONES ESEVERRI, I.
2  - 0
(15-7)
(15-10)
OBERENA D (Arcelus - Otondo)
  • OTONDO CILVETI, M.
  • ARCELUS ECHAVARREN, I.
2023/09/22
18:00
Pamplona - Tenis TENIS C (Martinez - Ezcurdia)
  • EZCURDIA NICUESA , H.
  • MARTINEZ LARREA, A.
2  - 0
(15-14)
(15-9)
LARRAINA C (Iribarren - Gonzalez)
  • IRIBARREN ELIZALDE, U.
  • GONZALEZ BARBERIA, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 TENIS A (Ubanell - Moriones)   6 3 3 0 0 6 0 90 52
2 LARRAINA C (Iribarren - Gonzalez)   4 3 1 2 0 2 4 72 69
3 OBERENA D (Arcelus - Otondo)   4 3 1 2 0 2 4 56 86
4 TENIS C (Martinez - Ezcurdia)   4 3 1 2 0 2 4 72 83
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/09/09
11:00
Pamplona - Larraina UNIVERSIDAD C (Urdanoz - Urrutia)
  • URDANOZ SAULEDA, D.
  • URRUTIA MELGAREJO, D.
2  - 0
(15-7)
(15-9)
LARRAINA D (Perez - Ciordia)
  • SAN JULIAN UNZU, P.
  • CIORDIA ASENJO, M.
2023/09/10
19:00
Pamplona - Tenis TENIS D (Charro - Sanchez)
  • CHARRO OCHOA, T.
  • SANCHEZ ITURRIA, X.
2  - 1
(15-8)
(14-15)
(10-8)
TENIS E (Amatriain - Iraburu)
  • IRABURU JAMAR, M.
  • AMATRIAIN REDONDO, J.
 Deialdia 2
2023/09/15
19:00
Pamplona - Larraina UNIVERSIDAD C (Urdanoz - Urrutia)
  • URDANOZ SAULEDA, D.
  • URRUTIA MELGAREJO, D.
2  - 0
(15-8)
(15-4)
TENIS E (Amatriain - Iraburu)
  • IRABURU JAMAR, M.
  • AMATRIAIN REDONDO, J.
2023/09/16
10:00
Pamplona - Larraina LARRAINA D (Perez - Ciordia)
  • PEREZ GALBETE, J.
  • CIORDIA ASENJO, M.
0  - 2
(3-15)
(7-15)
TENIS D (Charro - Sanchez)
  • CHARRO OCHOA, T.
  • SANCHEZ ITURRIA, X.
 Deialdia 3
2023/09/22
18:00
Pamplona - Tenis TENIS E (Amatriain - Iraburu)
  • IRABURU JAMAR, M.
  • AMATRIAIN REDONDO, J.
2  - 0
(15-10)
(15-9)
LARRAINA D (Perez - Ciordia)
  • PEREZ GALBETE, G.
  • CIORDIA ASENJO, M.
2023/09/22
18:00
Pamplona - Tenis TENIS D (Charro - Sanchez)
  • CHARRO OCHOA, T.
  • SANCHEZ ITURRIA, X.
2  - 0
(15-9)
(15-14)
UNIVERSIDAD C (Urdanoz - Urrutia)
  • URDANOZ SAULEDA, D.
  • URRUTIA MELGAREJO, D.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 TENIS D (Charro - Sanchez)   6 3 3 0 0 6 1 99 64
2 UNIVERSIDAD C (Urdanoz - Urrutia)   5 3 2 1 0 4 2 83 58
3 TENIS E (Amatriain - Iraburu)   4 3 1 2 0 3 4 73 88
4 LARRAINA D (Perez - Ciordia)   3 3 0 3 0 0 6 45 90
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/09/09
10:15
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA C (Fernandez - Andueza)
  • FERNANDEZ CATALAN, A.
  • ANDUEZA SANZ, X.
2  - 1
(15-14)
(14-15)
(10-9)
TENIS F (Rabas - Escala)
  • RABAS ACUÑA, A.
  • ESCALA ESTANGA , I.
2023/09/10
-
- SAN JUAN - DKE C (Alonso - Mendizabal)   Descanso
 Deialdia 2
2023/09/15
18:00
Pamplona - Tenis TENIS F (Rabas - Escala)
  • RABAS ACUÑA, A.
  • ESCALA ESTANGA , I.
2  - 0
(15-3)
(15-6)
SAN JUAN - DKE C (Alonso - Mendizabal)
  • ALONSO CAÑOS, J.
  • MENDIZABAL FDEZ.DE LA BAS, A.
2023/09/17
-
- OBERENA C (Fernandez - Andueza)   Descanso
 Deialdia 3
2023/09/21
19:00
Pamplona - San Juan Azul SAN JUAN - DKE C (Alonso - Mendizabal)
  • ALONSO CAÑOS, J.
  • MENDIZABAL FDEZ.DE LA BAS, A.
0  - 2
(10-15)
(9-15)
OBERENA C (Fernandez - Andueza)
  • FERNANDEZ CATALAN, A.
  • ANDUEZA SANZ, X.
2023/09/24
-
- Descanso   TENIS F (Rabas - Escala)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 OBERENA C (Fernandez - Andueza)   4 2 2 0 0 4 1 69 57
2 TENIS F (Rabas - Escala)   3 2 1 1 0 3 2 68 48
3 SAN JUAN - DKE C (Alonso - Mendizabal)   2 2 0 2 0 0 4 28 60