Itzuli
NKJ - FRONTBALL MUTILAK FRONTBALL KADETE MAILAN

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/09/01
17:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI C (Perez)
  • PEREZ BUENO, M.
10  - 9 ARDOI D (Martinez)
  • MARTINEZ DE LA HIDALGA, A.
2023/09/01
17:00
Zizur Mayor - Ardoi LAGUNAK D (Zugasti)
  • ZUGASTI LOZANO, U.
6  - 10 LAGUNAK B (Bengoetxea)
  • BENGOETXEA COMPAINS, J.
 Deialdia 2
2023/09/01
17:00
Zizur Mayor - Ardoi LAGUNAK D (Zugasti)
  • ZUGASTI LOZANO, U.
10  - 6 ARDOI D (Martinez)
  • MARTINEZ DE LA HIDALGA, A.
2023/09/01
17:00
Zizur Mayor - Ardoi LAGUNAK B (Bengoetxea)
  • BENGOETXEA COMPAINS, J.
6  - 10 ARDOI C (Perez)
  • PEREZ BUENO, M.
 Deialdia 3
2023/09/01
17:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI D (Martinez)
  • MARTINEZ DE LA HIDALGA, A.
10  - 8 LAGUNAK B (Bengoetxea)
  • BENGOETXEA COMPAINS, J.
2023/09/01
17:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI C (Perez)
  • PEREZ BUENO, M.
10  - 7 LAGUNAK D (Zugasti)
  • ZUGASTI LOZANO, U.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 ARDOI C (Perez)   6 3 3 0 0 30 22 0 0
2 LAGUNAK B (Bengoetxea)   4 3 1 2 0 24 26 0 0
3 LAGUNAK D (Zugasti)   4 3 1 2 0 23 26 0 0
4 ARDOI D (Martinez)   4 3 1 2 0 25 28 0 0
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/09/01
17:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI A (Gomez)
  • GOMEZ BASURTO, A.
10  - 6 ARDOI B (Goņi)
  • GOŅI AZNAREZ, O.
2023/09/01
17:00
Zizur Mayor - Ardoi LAGUNAK C (Iraizoz)
  • IRAIZOZ ALDAZ, N.
4  - 10 LAGUNAK A (Antimasberes)
  • ANTIMASBERES MUŅOZ, A.
 Deialdia 2
2023/09/01
17:00
Zizur Mayor - Ardoi LAGUNAK C (Iraizoz)
  • IRAIZOZ ALDAZ, N.
8  - 10 ARDOI B (Goņi)
  • GOŅI AZNAREZ, O.
2023/09/01
17:00
Zizur Mayor - Ardoi LAGUNAK A (Antimasberes)
  • ANTIMASBERES MUŅOZ, A.
8  - 10 ARDOI A (Gomez)
  • GOMEZ BASURTO, A.
 Deialdia 3
2023/09/01
17:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI B (Goñi)
  • GOŅI AZNAREZ, O.
3  - 10 LAGUNAK A (Antimasberes)
  • ANTIMASBERES MUŅOZ, A.
2023/09/01
17:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI A (Gomez)
  • GOMEZ BASURTO, A.
10  - 2 LAGUNAK C (Iraizoz)
  • IRAIZOZ ALDAZ, N.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 ARDOI A (Gomez)   6 3 3 0 0 30 16 0 0
2 LAGUNAK A (Antimasberes)   5 3 2 1 0 28 17 0 0
3 ARDOI B (Goņi)   4 3 1 2 0 19 28 0 0
4 LAGUNAK C (Iraizoz)   3 3 0 3 0 14 30 0 0