Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ ESKUZ BINAKA 1 FASEA NKJ - KADETEAK 2.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/09/22
18:00
Tafalla - Ereta P.P. SAN SEBASTIAN
  • LEGARDA UGALDEBERE, O.
  • GARCIA BLASCO, A.
22  - 11 SAN MIGUEL E
  • GARRAZA OSTA, M.
  • BARBARIN VELAZ, I.
2023/09/23
10:00
Leitza - Amazabal AURRERA A
  • ALKORTA ORONOZ, O.
  • BIDART ZABALETA, E.
22  - 4 OBERENA
  • ARIZ ALDUNATE, O.
  • MATA REKALDE, A.
 Deialdia 2
2023/09/29
18:00
Tafalla - Ereta P.P. SAN SEBASTIAN
  • LEGARDA UGALDEBERE, O.
  • GARCIA BLASCO, A.
22  - 19 OBERENA
  • ARIZ ALDUNATE, O.
  • MATA REKALDE, A.
2023/09/30
10:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL E
  • GARRAZA OSTA, M.
  • BARBARIN VELAZ, I.
3  - 22 AURRERA A
  • BIDART ZABALETA, E.
  • ALKORTA ORONOZ, O.
 Deialdia 3
2023/10/06
18:15
Leitza - Amazabal AURRERA A
  • ALKORTA ORONOZ, O.
  • BIDART ZABALETA, E.
22  - 2 P.P. SAN SEBASTIAN
  • GARCIA BLASCO, A.
  • LEGARDA UGALDEBERE, O.
2023/10/07
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA
*Equipo no presentado
0 *  - 22 SAN MIGUEL E
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AURRERA A   6 3 3 0 0 66 9
2 P.P. SAN SEBASTIAN   5 3 2 1 0 46 52
3 SAN MIGUEL E   4 3 1 2 0 36 44
4 OBERENA   2 3 0 2 1 23 66
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/09/23
10:30
Doneztebe - Ezkurra ERREKA B
  • OIAREGI SAGASETA, M.
  • ESKUDERO BERNAL, O.
22  - 14 ALDABIDE
  • LANZA LARREA, U.
  • ETXABARRI BERASTEGI, X.
 Deialdia 2
2023/09/30
10:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA A
  • ARIZTEGI APEZTEGIA, M.
  • GASTEARENA ORKIN, I.
17  - 22 ALDABIDE
  • LANZA LARREA, U.
  • ETXABARRI BERASTEGI, X.
 Deialdia 3
2023/10/07
10:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA B
  • ESKUDERO BERNAL, O.
  • OIAREGI SAGASETA, M.
22  - 14 ULTZAMA A
  • ARIZTEGI APEZTEGIA, M.
  • GASTEARENA ORKIN, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ERREKA B   4 2 2 0 0 44 28
2 ALDABIDE   3 2 1 1 0 36 39
3 ULTZAMA A   2 2 0 2 0 31 44
4 SAN MIGUEL F (RET)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/09/22
18:00
Barañain - Retegi LAGUNAK B
  • ZUGASTI LOZANO, U.
  • BENGOETXEA COMPAINS, J.
22  - 21 IRURTZUN
  • GORRAIZ OKIÑENA, P.
  • RAZKIN UNDIANO, O.
2023/09/23
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN A
  • IJURKO BAKAIKUA, E.
  • IJURKO BAKAIKUA, I.
22  - 9 TXARUTA
  • PRIM AGERREBERE, E.
  • ELIZAINZIN ALTZUARTE, J.
 Deialdia 2
2023/09/30
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN A
  • IJURKO BAKAIKUA, E.
  • IJURKO BAKAIKUA, I.
22  - 18 IRURTZUN
  • GORRAIZ OKIÑENA, P.
  • RAZKIN UNDIANO, O.
2023/09/30
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA
  • PRIM AGERREBERE, E.
  • ELIZAINZIN ALTZUARTE, J.
8  - 22 LAGUNAK B
  • ZUGASTI LOZANO, U.
  • BENGOETXEA COMPAINS, J.
 Deialdia 3
2023/10/06
17:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN
*Equipo no presentado
0 *  - 22 TXARUTA
2023/10/07
11:00
Barañain - Retegi LAGUNAK B
  • BENGOETXEA COMPAINS, J.
  • ZUGASTI LOZANO, U.
12  - 22 LARRAUN A
  • IJURKO BAKAIKUA, E.
  • IJURKO BAKAIKUA, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAUN A   6 3 3 0 0 66 39
2 LAGUNAK B   5 3 2 1 0 56 51
3 TXARUTA   4 3 1 2 0 39 44
4 IRURTZUN   2 3 0 2 1 39 66
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/09/20
19:30
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI B
  • FERNANDEZ ESTELLA, I.
  • MARTINEZ DE LA HIDALGA, A.
22  - 9 SAN MIGUEL D
  • ETXARRI GONZALEZ, M.
  • GARCIA GARCIA, O.
2023/09/23
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN B
  • OLLETA BERNAL, A.
  • OREJA ALTUNA, E.
14  - 22 AURRERA B
  • ZUBILLAGA ASTIBIA, A.
  • BALEZTENA OTXOTORENA, J.
 Deialdia 2
2023/09/29
18:30
Leitza - Amazabal AURRERA B
  • BALEZTENA OTXOTORENA, J.
  • ZUBILLAGA ASTIBIA, A.
22  - 4 ARDOI B
  • FERNANDEZ ESTELLA, I.
  • MARTINEZ DE LA HIDALGA, A.
2023/09/30
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN B
  • OLLETA BERNAL, A.
  • OREJA ALTUNA, E.
22  - 4 SAN MIGUEL D
  • ETXARRI GONZALEZ, M.
  • GARCIA GARCIA, O.
 Deialdia 3
2023/10/06
17:00
Larrión-Allín - Municipal SAN MIGUEL D
  • GARCIA GARCIA, O.
  • ETXARRI GONZALEZ, M.
1  - 22 AURRERA B
  • ZUBILLAGA ASTIBIA, A.
  • BALEZTENA OTXOTORENA, J.
2023/10/06
18:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI B
  • FERNANDEZ ESTELLA, I.
  • MARTINEZ DE LA HIDALGA, A.
10  - 22 LARRAUN B
  • OLLETA BERNAL, A.
  • OREJA ALTUNA, E.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AURRERA B   6 3 3 0 0 66 19
2 LARRAUN B   5 3 2 1 0 58 36
3 ARDOI B   4 3 1 2 0 36 53
4 SAN MIGUEL D   3 3 0 3 0 14 66
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/09/22
18:00
Barañain - Retegi LAGUNAK A
  • IRAIZOZ ALDAZ, N.
  • GOMEZ MARTINEZ, A.
22  - 3 SAN MIGUEL C
  • VIDAN YANCI, I.
  • YANCI VIDAN, A.
2023/09/23
13:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA A
  • ESAIN ERREA, U.
  • IRIARTE MURILLO, I.
22  - 4 HUARTE A
  • BASTERRA LABIANO, I.
  • ESAIN ECHAMENDI, E.
 Deialdia 2
2023/09/29
17:30
Huarte - Toki Alai HUARTE A
  • ESAIN ECHAMENDI, E.
  • BASTERRA LABIANO, I.
10  - 22 LAGUNAK A
  • IRAIZOZ ALDAZ, N.
  • GOMEZ MARTINEZ, A.
2023/09/30
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA A
  • BEROIZ LESACA, I.
  • IRIARTE MURILLO, I.
22  - 18 SAN MIGUEL C
  • VIDAN YANCI, I.
  • YANCI VIDAN, A.
 Deialdia 3
2023/10/06
17:00
Larrión-Allín - Municipal SAN MIGUEL C
  • YANCI VIDAN, A.
  • VIDAN YANCI, I.
22  - 17 HUARTE A
  • BASTERRA LABIANO, I.
  • ESAIN ECHAMENDI, E.
2023/10/07
11:00
Barañain - Retegi LAGUNAK A
  • GOMEZ MARTINEZ, A.
  • IRAIZOZ ALDAZ, N.
7  - 22 ATARRABIA A
  • ESAIN ERREA, U.
  • IRIARTE MURILLO, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ATARRABIA A    6 3 3 0 0 66 29
2 LAGUNAK A   5 3 2 1 0 51 35
3 SAN MIGUEL C   4 3 1 2 0 43 61
4 HUARTE A   3 3 0 3 0 31 66
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/09/23
-
- Descanso   ARANPILOTA
2023/09/23
10:30
Doneztebe - Ezkurra ERREKA A
  • ANCIZAR IRURUETA, I.
  • FAGOAGA BABACE, H.
22  - 9 SAN MIGUEL A
  • PASCUAL ZABALZA, E.
  • USUBIAGA ANTONA, A.
 Deialdia 2
2023/09/29
18:00
Aranguren - Aranguren Pueblo ARANPILOTA
  • AGIRRE MARKINEZ, A.
  • GLARIA BUENO, G.
5  - 22 ERREKA A
  • FAGOAGA BABACE, H.
  • ANCIZAR IRURUETA, I.
2023/09/30
-
- Descanso   SAN MIGUEL A
 Deialdia 3
2023/10/07
-
- ERREKA A   Descanso
2023/10/07
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • USUBIAGA ANTONA, A.
  • PASCUAL ZABALZA, E.
15  - 22 ARANPILOTA
  • AGIRRE MARKINEZ, A.
  • GLARIA BUENO, G.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ERREKA A   4 2 2 0 0 44 14
2 ARANPILOTA   3 2 1 1 0 27 37
3 SAN MIGUEL A   2 2 0 2 0 24 44
Multzoa: G TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/09/23
10:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL B
  • FERNANDEZ CAMBRA, M.
  • MARTINEZ RUIZ DE LARRAMENDI, X.
22  - 15 AURRERA C
  • SAGARDUI LEKUONA, A.
  • ARTOLA ASTIBIA, A.
2023/09/23
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN C
  • LASO ETXARRI, M.
  • OTAMENDI MARTIN, U.
22  - 4 ATARRABIA B
  • CADENA GIL, A.
  • BEROIZ LESACA, I.
 Deialdia 2
2023/09/30
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN C
  • LASO ETXARRI, M.
  • OTAMENDI MARTIN, U.
22  - 7 AURRERA C
  • ARTOLA ASTIBIA, A.
  • SAGARDUI LEKUONA, A.
2023/09/30
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA B
  • CADENA GIL, A.
  • MECA IRACEBURU, E.
13  - 22 SAN MIGUEL B
  • FERNANDEZ CAMBRA, M.
  • MARTINEZ RUIZ DE LARRAMENDI, X.
 Deialdia 3
2023/10/06
18:15
Leitza - Amazabal AURRERA C
  • ARTOLA ASTIBIA, A.
  • SAGARDUI LEKUONA, A.
19  - 22 ATARRABIA B
  • CADENA GIL, A.
  • MECA IRACEBURU, E.
2023/10/07
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL B
  • MARTINEZ RUIZ DE LARRAMENDI, X.
  • FERNANDEZ CAMBRA, M.
8  - 22 LARRAUN C
  • LASO ETXARRI, M.
  • OTAMENDI MARTIN, U.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAUN C   6 3 3 0 0 66 19
2 SAN MIGUEL B   5 3 2 1 0 52 50
3 ATARRABIA B   4 3 1 2 0 39 63
4 AURRERA C   3 3 0 3 0 41 66