Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ ESKUZ BINAKA 1 FASEA NKJ - GAZTEAK 1.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/09/22
19:30
Leitza - Amazabal AURRERA A
  • ELIZEGI LOIARTE, E.
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, J.
14  - 22 ULTZAMA A
  • ALDAZ BERASAIN, P.
  • OKIÑENA SANCHEZ, J.
2023/09/23
11:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA-A
  • SAGARDIA ALZUARTE, I.
  • APEZTEGIA BIDEGAIN, U.
22  - 9 ZUGARRALDE
  • URMENETA AMAT, H.
  • GALARZA NOGUERA, E.
 Deialdia 2
2023/09/29
19:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA-A
  • SAGARDIA ALZUARTE, I.
  • APEZTEGIA BIDEGAIN, U.
22  - 19 ULTZAMA A
  • ALDAZ BERASAIN, P.
  • OKIÑENA SANCHEZ, J.
2023/09/30
17:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE
  • GALARZA NOGUERA, E.
  • URMENETA AMAT, H.
22  - 13 AURRERA A
  • ELIZEGI LOIARTE, E.
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, J.
 Deialdia 3
2023/10/06
18:15
Leitza - Amazabal AURRERA A
  • ELIZEGI LOIARTE, E.
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, J.
17  - 22 OBERENA-A
  • APEZTEGIA BIDEGAIN, U.
  • SAGARDIA ALZUARTE, I.
2023/10/08
11:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA A
  • ALDAZ BERASAIN, P.
  • OKIÑENA SANCHEZ, J.
22  - 13 ZUGARRALDE
  • URMENETA AMAT, H.
  • GALARZA NOGUERA, E.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA-A   6 3 3 0 0 66 45
2 ULTZAMA A   5 3 2 1 0 63 49
3 ZUGARRALDE    4 3 1 2 0 44 57
4 AURRERA A   3 3 0 3 0 44 66
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/09/23
11:00
Lodosa - San Francisco Javier C.P. SAN FRCO.JAVIER A 22  - 18 ULTZAMA B
2023/09/24
12:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA-B
  • SANTESTEBAN BELZARENA, E.
  • SANCHEZ ZABALZA, D.
22  - 12 LARRAUN PILOTA ELKARTEA
  • GOIKOETXEA GOIOGANA, M.
  • SOTIL MIKEO, J.
 Deialdia 2
2023/09/28
19:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN PILOTA ELKARTEA
  • SOTIL MIKEO, J.
  • NAVARRO MORIONES, L.
22  - 18 C.P. SAN FRCO.JAVIER A
  • FIGUEROA RUIZ, H.
  • ZABALETA GARCIA, O.
2023/09/30
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA-B
  • SANCHEZ ZABALZA, D.
  • SANTESTEBAN BELZARENA, E.
22  - 9 ULTZAMA B
  • BARBERENA JUBERA, M.
  • GASCUE MENDIVE, A.
 Deialdia 3
2023/10/06
18:00
Lodosa - San Francisco Javier C.P. SAN FRCO.JAVIER A
  • FIGUEROA RUIZ, H.
  • ZABALETA GARCIA, O.
22  - 11 OBERENA-B
  • SANTESTEBAN BELZARENA, E.
  • SANTESTEBAN BENDOIRO, E.
2023/10/07
10:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA B
  • BARBERENA JUBERA, M.
  • GASCUE MENDIVE, A.
15  - 22 LARRAUN PILOTA ELKARTEA
  • NAVARRO MORIONES, L.
  • SOTIL MIKEO, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 C.P. SAN FRCO.JAVIER A   5 3 2 1 0 62 51
2 OBERENA-B   5 3 2 1 0 55 43
3 LARRAUN PILOTA ELKARTEA   5 3 2 1 0 56 55
4 ULTZAMA B   3 3 0 3 0 42 66