Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ ESKUZ BINAKA 1 FASEA NKJ - GAZTEAK 2.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/09/23
-
- Descanso   SAN MIGUEL B
2023/09/23
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO
  • SAENZ DE INESTRILLAS, A.
  • ALBIZU SANZ, M.
8  - 22 OBERENA-D
  • GUELBENZU TORNARIA, J.
  • CRESPO CATALAN, M.
 Deialdia 2
2023/09/30
-
- Descanso   OBERENA-D
2023/09/30
10:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL B
  • GALDEANO BAKAIKOA, A.
  • GANUZA IGLESIAS, I.
22  - 4 ERASO
  • SAENZ DE INESTRILLAS, A.
  • ALBIZU SANZ, M.
 Deialdia 3
2023/10/07
-
- ERASO   Descanso
2023/10/07
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA-D
  • GUELBENZU TORNARIA, J.
  • CRESPO CATALAN, M.
22  - 20 SAN MIGUEL B
  • GALDEANO BAKAIKOA, A.
  • GANUZA IGLESIAS, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA-D   4 2 2 0 0 44 28
2 SAN MIGUEL B   3 2 1 1 0 42 26
3 ERASO   2 2 0 2 0 12 44
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/09/23
10:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • GARCIA GARCIA DE ALBIZU, A.
  • ZUDAIRE BARANDALLA, O.
16  - 22 IRURTZUN
  • YABEN AYESA, A.
  • MARKINA PEREZ, A.
2023/09/23
11:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER B 22  - 14 OBERENA-C
 Deialdia 2
2023/09/29
18:45
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN
  • YABEN AYESA, A.
  • MARKINA PEREZ, A.
22  - 18 SAN FRCO.JAVIER B
  • GARRIDO BERMEJO, A.
  • ARMENDARIZ CAMPO, P.
2023/09/30
10:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • ZUDAIRE BARANDALLA, O.
  • GARCIA GARCIA DE ALBIZU, A.
22  - 19 OBERENA-C
  • CIGA LESACA, I.
  • OKARIZ TRONCOSO, G.
 Deialdia 3
2023/10/07
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA-C
  • OKARIZ TRONCOSO, G.
  • CIGA LESACA, I.
22  - 20 IRURTZUN
  • YABEN AYESA, A.
  • ZABALA GAMBOA, K.
2023/10/07
16:30
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER B
  • ARMENDARIZ CAMPO, P.
  • GARRIDO BERMEJO, A.
16  - 22 SAN MIGUEL A
  • GARCIA GARCIA DE ALBIZU, A.
  • ZUDAIRE BARANDALLA, O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 IRURTZUN   5 3 2 1 0 64 56
2 SAN MIGUEL A   5 3 2 1 0 60 57
3 SAN FRCO.JAVIER B   4 3 1 2 0 56 58
4 OBERENA-C   4 3 1 2 0 55 64
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/09/21
19:00
Huarte - Toki Alai HUARTE A
  • ERREA MAESTRE, E.
  • URRIZOLA GARCIA, H.
3  - 22 ULTZAMA C
  • MURILLO ELIA, D.
  • MARTIKORENA BARAIBAR, I.
2023/09/23
-
- Descanso   LARRAUN
 Deialdia 2
2023/09/30
-
- Descanso   ULTZAMA C
2023/09/30
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN
  • GOIKOETXEA GOIOGANA, M.
22  - 1 HUARTE A
  • ERREA MAESTRE, E.
  • URRIZOLA GARCIA, H.
 Deialdia 3
2023/10/07
-
- HUARTE A   Descanso
2023/10/07
16:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA C
  • MURILLO ELIA, D.
  • MARTIKORENA BARAIBAR, I.
14  - 22 LARRAUN
  • GOIKOETXEA GOIOGANA, M.
  • GRACIA GARCIA, B.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAUN   4 2 2 0 0 44 15
2 ULTZAMA C   3 2 1 1 0 36 25
3 HUARTE A   2 2 0 2 0 4 44
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/09/22
18:00
Barañain - Retegi LAGUNAK
  • ANTIMASBERES MUÑOZ, A.
  • ANTIMASBERES MUÑOZ, I.
22  - 3 PILOTAJAUKU
  • VICENTE LOPEZ DE GOIKOETXEA, E.
  • CARABIAS SAEZ, O.
2023/09/23
-
- Descanso   ARDOI A
 Deialdia 2
2023/09/30
-
- Descanso   PILOTAJAUKU
2023/09/30
10:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI A
  • ERASO MONREAL, E.
  • SETUAIN GARCIA, L.
4  - 22 LAGUNAK
  • ANTIMASBERES MUÑOZ, I.
  • ANTIMASBERES MUÑOZ, A.
 Deialdia 3
2023/10/06
17:30
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU
  • CARABIAS SAEZ, O.
  • VICENTE LOPEZ DE GOIKOETXEA, E.
9  - 22 ARDOI A
  • ERASO MONREAL, E.
  • SETUAIN GARCIA, L.
2023/10/07
-
- LAGUNAK   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LAGUNAK   4 2 2 0 0 44 7
2 ARDOI A   3 2 1 1 0 26 31
3 PILOTAJAUKU   2 2 0 2 0 12 44