Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA PGOMAZ NKT - PALETA GOMA 5 ½ BANAKA 2.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/10/01
19:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Tapia, J)
  • TAPIA RICO, J.
25  - 14 LARRAINA A (González)
  • GONZALEZ BARBERIA, I.
 Deialdia 2
2023/10/05
20:00
Pamplona - López F. LOPEZ (Otano)
  • OTANO LOPEZ, A.
25  - 18 SAN JUAN (Tapia, J)
  • TAPIA RICO, J.
 Deialdia 3
2023/10/12
10:00
Pamplona - Larraina LARRAINA A (González)
  • GONZALEZ BARBERIA, I.
25  - 24 F. LOPEZ (Otano)
  • OTANO LOPEZ, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F. LOPEZ (Otano)   3 2 1 1 0 49 43
2 SAN JUAN (Tapia, J)   3 2 1 1 0 43 39
3 LARRAINA A (González)   3 2 1 1 0 39 49
4 P.P.SAN SEBASTIAN B (Oroz) (RET)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/09/28
17:30
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO B (Salvador, E.)
  • SALVADOR MENENDEZ, E.
25  - 23 F. LOPEZ (Iturri)
  • ITURRI ARREGUI, A.
2023/10/01
17:40
Pamplona - Amaya F2 UNIVERSIDAD (Mendigutxia)
  • MENDIGUTXIA ALVAREZ DE EULATE, M.
25  - 9 AMAYA (Nuin)
  • NUIN LIZARRAGA, M.
 Deialdia 2
2023/10/06
19:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (Nuin)
  • NUIN LIZARRAGA, M.
25  - 13 MUTILENDAKO B (Salvador, E.)
  • SALVADOR MENENDEZ, E.
2023/10/06
19:15
Pamplona - Larraina UNIVERSIDAD (Mendigutxia)
  • MENDIGUTXIA ALVAREZ DE EULATE, M.
25  - 23 F. LOPEZ (Iturri)
  • ITURRI ARREGUI, A.
 Deialdia 3
2023/10/12
19:30
Pamplona - López F. LOPEZ (Iturri)
  • ITURRI ARREGUI, A.
25  - 19 AMAYA (Nuin)
  • NUIN LIZARRAGA, M.
2023/10/15
17:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO B (Salvador, E.)
  • SALVADOR MENENDEZ, E.
17  - 25 UNIVERSIDAD (Mendigutxia)
  • MENDIGUTXIA ALVAREZ DE EULATE, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 UNIVERSIDAD (Mendigutxia)   6 3 3 0 0 75 49
2 AMAYA (Nuin)   4 3 1 2 0 53 63
3 F. LOPEZ (Iturri)   4 3 1 2 0 71 69
4 MUTILENDAKO B (Salvador, E.)   4 3 1 2 0 55 73
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/09/30
10:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (Santesteban)
  • SANTESTEBAN OTAZU, R.
18  - 25 MUTILENDAKO A (Salvador, A.)
  • SALVADOR MENENDEZ, A.
2023/10/01
19:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Yoldi)
  • YOLDI ITURRALDE, J.
15  - 25 UNIVERSIDAD (Perez, I)
  • PEREZ GALBETE, I.
 Deialdia 2
2023/10/05
18:15
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO A (Salvador, A.)
  • SALVADOR MENENDEZ, A.
25  - 15 SAN JUAN (Yoldi)
  • YOLDI ITURRALDE, J.
2023/10/07
11:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (Santesteban)
  • SANTESTEBAN OTAZU, R.
23  - 25 UNIVERSIDAD (Perez, I)
  • PEREZ GALBETE, I.
 Deialdia 3
2023/10/14
17:00
Pamplona - Larraina UNIVERSIDAD (Perez, I)
  • PEREZ GALBETE, I.
25  - 11 MUTILENDAKO A (Salvador, A.)
  • SALVADOR MENENDEZ, A.
2023/10/15
20:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Yoldi)
  • YOLDI ITURRALDE, J.
20  - 25 AMAYA (Santesteban)
  • SANTESTEBAN OTAZU, R.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 UNIVERSIDAD (Perez, I)   6 3 3 0 0 75 49
2 MUTILENDAKO A (Salvador, A.)   5 3 2 1 0 61 58
3 AMAYA (Santesteban)   4 3 1 2 0 66 70
4 SAN JUAN (Yoldi)   3 3 0 3 0 50 75
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/09/28
20:00
Pamplona - Larraina UNIVERSIDAD (Urdanoz)
  • URDANOZ SAULEDA, D.
25  - 11 P.P.SAN SEBASTIAN A (Zabalza, A.)
  • ZABALZA BALENCIA, A.
 Deialdia 2
2023/10/06
19:00
Pamplona - López F. LOPEZ (Razquin)
  • RAZQUIN SANZ, I.
25  - 19 UNIVERSIDAD (Urdanoz)
  • URDANOZ SAULEDA, D.
 Deialdia 3
2023/10/11
20:00
Tafalla - Ikastola P.P.SAN SEBASTIAN A (Zabalza, A.)
  • ZABALZA BALENCIA, A.
9  - 25 F. LOPEZ (Razquin)
  • RAZQUIN SANZ, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F. LOPEZ (Razquin)   4 2 2 0 0 50 28
2 UNIVERSIDAD (Urdanoz)   3 2 1 1 0 44 36
3 P.P.SAN SEBASTIAN A (Zabalza, A.)   2 2 0 2 0 20 50
4 AMAYA (Asiain) (RET)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/09/30
09:00
Pamplona - Larraina LARRAINA B (Pérez Galbete, J.)
  • PEREZ GALBETE, J.
25  - 14 SAN JUAN (Urtasun)
  • URTASUN ERBURU, A.
2023/09/30
09:30
Pamplona - López F. LOPEZ (Diaz)
  • DIAZ MARTINEZ DE MORENTIN, A.
11  - 25 AMAYA Bariain)
  • BARIAIN ARTETA, I.
 Deialdia 2
2023/10/05
10:30
Pamplona - Larraina LARRAINA B (Pérez Galbete, J.)
  • PEREZ GALBETE, J.
16  - 25 AMAYA Bariain)
  • BARIAIN ARTETA, I.
2023/10/07
09:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Urtasun)
  • URTASUN ERBURU, A.
25  - 11 F. LOPEZ (Diaz)
  • DIAZ MARTINEZ DE MORENTIN, A.
 Deialdia 3
2023/10/14
09:30
Pamplona - López F. LOPEZ (Diaz)
  • DIAZ MARTINEZ DE MORENTIN, A.
25  - 22 LARRAINA B (Pérez Galbete, J.)
  • PEREZ GALBETE, J.
2023/10/14
10:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA Bariain)
  • BARIAIN ARTETA, I.
25  - 21 SAN JUAN (Urtasun)
  • URTASUN ERBURU, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA Bariain)   6 3 3 0 0 75 48
2 LARRAINA B (Pérez Galbete, J.)   4 3 1 2 0 63 64
3 SAN JUAN (Urtasun)   4 3 1 2 0 60 61
4 F. LOPEZ (Diaz)   4 3 1 2 0 47 72
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/09/28
20:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Ibarra)
  • IBARRA MURILLO, M.
25  - 23 BORTZIRIAK PILOTA ELKARTEA (Telletxea, E.)
  • TELLETXEA SEIN, E.
2023/10/01
-
- Descanso   F. LOPEZ (Alzuarte)
 Deialdia 2
2023/10/05
20:00
Pamplona - López F. LOPEZ (Alzuarte)
  • ALZUARTE ARREGUI, G.
25  - 23 SAN JUAN (Ibarra)
  • IBARRA MURILLO, M.
2023/10/08
-
- Descanso   BORTZIRIAK PILOTA ELKARTEA (Telletxea, E.)
 Deialdia 3
2023/10/11
19:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK PILOTA ELKARTEA (Telletxea, E.)
  • TELLETXEA SEIN, E.
15  - 25 F. LOPEZ (Alzuarte)
  • ALZUARTE ARREGUI, G.
2023/10/15
-
- SAN JUAN (Ibarra)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F. LOPEZ (Alzuarte)   4 2 2 0 0 50 38
2 SAN JUAN (Ibarra)   3 2 1 1 0 48 48
3 BORTZIRIAK PILOTA ELKARTEA (Telletxea, E.)   2 2 0 2 0 38 50