Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA PGOMAZ NKT - PALETA GOMA NESKAK

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/10/07
10:00
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA-B (Espinal-Gorostiaga)
  • ESPINAL ALDAREGIA, A.
  • GOROSTIAGA PRUJA, P.
30  - 14 OBERENA-C (Salanueva-Sarasibar)
  • SALANUEVA BELDARRAIN, H.
  • SARASIBAR TORAL, O.
2023/10/08
-
- Descanso   TENIS A (Arraztoa-Purroy)
 Deialdia 2
2023/10/12
10:00
Pamplona - Tenis TENIS A (Arraztoa-Purroy)
  • ARRAZTOA LAZARO, I.
  • PURROY RETA, I.
24  - 30 OBERENA-B (Espinal-Gorostiaga)
  • ESPINAL ALDAREGIA, A.
  • GOROSTIAGA PRUJA, P.
2023/10/15
-
- Descanso   OBERENA-C (Salanueva-Sarasibar)
 Deialdia 3
2023/10/21
11:15
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA-C (Salanueva-Sarasibar)
  • SALANUEVA BELDARRAIN, H.
  • SARASIBAR TORAL, O.
30  - 26 TENIS A (Arraztoa-Purroy)
  • ARRAZTOA LAZARO, I.
  • PURROY RETA, I.
2023/10/22
-
- OBERENA-B (Espinal-Gorostiaga)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA-B (Espinal-Gorostiaga)   4 2 2 0 0 60 38
2 OBERENA-C (Salanueva-Sarasibar)   3 2 1 1 0 44 56
3 TENIS A (Arraztoa-Purroy)   2 2 0 2 0 50 60
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/10/07
10:00
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA-A (Murillo-Casillas)
  • MURILLO GOŅI, U.
  • CASILLAS LACOSTA, A.
24  - 30 OBERENA-D (Artazcoz-Quevedo)
  • ARTAZCOZ VELAZ, L.
  • QUEVEDO LAQUIDAIN, J.
2023/10/07
10:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Ardanaz-Igoa)
  • ARDANAZ DUFUR, M.
  • ARGAIN IRIARTE, H.
30  - 16 LARRAUN (Saralegi - Berekoetxea)
  • SARALEGI SUKUNZA, M.
  • BEREKOETXEA URANGA, S.
 Deialdia 2
2023/10/11
17:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Saralegi - Berekoetxea)
  • SARALEGI SUKUNZA, M.
  • BEREKOETXEA URANGA, S.
22  - 30 OBERENA-A (Murillo-Casillas)
  • MURILLO GOŅI, U.
  • CASILLAS LACOSTA, A.
2023/10/14
10:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Ardanaz-Igoa)
  • ARGAIN IRIARTE, H.
  • IGOA SESMA, I.
21  - 30 OBERENA-D (Artazcoz-Quevedo)
  • ARTAZCOZ VELAZ, L.
  • QUEVEDO LAQUIDAIN, J.
 Deialdia 3
2023/10/21
11:15
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA-D (Artazcoz-Quevedo)
  • ARTAZCOZ VELAZ, L.
  • QUEVEDO LAQUIDAIN, J.
30  - 11 LARRAUN (Saralegi - Berekoetxea)
  • SARALEGI SUKUNZA, M.
  • BEREKOETXEA URANGA, S.
2023/10/22
20:15
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA-A (Murillo-Casillas)
  • CASILLAS LACOSTA, A.
  • MURILLO GOŅI, U.
13  - 30 AUŅAMENDI (Ardanaz-Igoa)
  • ARDANAZ DUFUR, M.
  • IGOA SESMA, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA-D (Artazcoz-Quevedo)   6 3 3 0 0 90 56
2 AUŅAMENDI (Ardanaz-Igoa)   5 3 2 1 0 81 59
3 OBERENA-A (Murillo-Casillas)   4 3 1 2 0 67 82
4 LARRAUN (Saralegi - Berekoetxea)   3 3 0 3 0 49 90