Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ ESKUZ BINAKA 1 FASEA NKJ - SEIN 1.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: TALDE BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/10/07
10:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA A
  • OTEGI IRURE, A.
  • ALSUA BERASAIN, E.
2  - 1
(8-3)
(8-7)
(4-8)
BORTZIRIAK A
  • LIZARDI GARCIA, G.
  • UGALDE VILLANUEVA, M.
2023/10/07
16:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA
  • LOPEZ ECHAURI, O.
  • ZABALETA POLO, A.
2  - 1
(8-2)
(8-3)
(3-8)
SAN MIGUEL A
  • ECHEVERRIA FERNANDEZ, G.
  • PERAL ZUDAIRE, J.
 Deialdia 2
2023/10/14
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • PERAL ZUDAIRE, J.
  • ECHEVERRIA FERNANDEZ, G.
1  - 2
(8-6)
(1-8)
(7-8)
ULTZAMA A
  • OTEGI IRURE, A.
  • ALSUA BERASAIN, E.
2023/10/14
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA
  • JAURENA EIZAGIRRE, E.
  • AGUERRALDE SAHARREA, M.
2  - 1
(6-8)
(8-4)
(8-6)
ATARRABIA
  • LOPEZ ECHAURI, O.
  • ZABALETA POLO, A.
 Deialdia 3
2023/10/20
18:15
Bera - Eztegara BORTZIRIAK A
  • LIZARDI GARCIA, G.
  • UGALDE VILLANUEVA, M.
3  - 0
(8-3)
(8-6)
(8-5)
SAN MIGUEL A
  • ECHEVERRIA FERNANDEZ, G.
  • PERAL ZUDAIRE, J.
2023/10/21
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA A
  • OTEGI IRURE, A.
  • ALSUA BERASAIN, E.
1  - 2
(8-7)
(5-8)
(0-8)
TXARUTA
  • ETXENIKE ETXEBERRIA, O.
  • AGUERRALDE SAHARREA, M.
 Deialdia 4
2023/10/28
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA
  • ETXENIKE ETXEBERRIA, O.
  • JAURENA EIZAGIRRE, E.
2  - 1
(6-8)
(8-5)
(8-4)
BORTZIRIAK A
  • LIZARDI GARCIA, G.
  • UGALDE VILLANUEVA, M.
2023/10/28
11:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA
  • LOPEZ ECHAURI, O.
  • ZABALETA POLO, A.
2  - 1
(8-7)
(5-8)
(8-6)
ULTZAMA A
  • ALSUA BERASAIN, E.
  • OTEGI IRURE, A.
 Deialdia 5
2023/11/04
10:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK A
  • LIZARDI GARCIA, G.
  • UGALDE VILLANUEVA, M.
3  - 0
(8-4)
(8-5)
(8-4)
ATARRABIA
  • LOPEZ ECHAURI, O.
  • ZABALETA POLO, A.
2023/11/05
17:00
Larrión-Allín - Municipal SAN MIGUEL A
  • ECHEVERRIA FERNANDEZ, G.
  • PERAL ZUDAIRE, J.
1  - 2
(1-8)
(8-6)
(4-8)
TXARUTA
  • ETXENIKE ETXEBERRIA, O.
  • JAURENA EIZAGIRRE, E.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 TXARUTA   8 4 4 0 0 8 4 89 61
2 BORTZIRIAK A   6 4 2 2 0 8 4 83 69
3 ULTZAMA A   6 4 2 2 0 6 6 76 78
4 ATARRABIA   6 4 2 2 0 5 7 71 80
5 SAN MIGUEL A   4 4 0 4 0 3 9 56 87
6 TXARUTA (RET)   0 0 0 0 0 0 0 0 0