Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ ESKUZ BINAKA 1 FASEA NKJ - SEIN 3.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/10/06
18:15
Leitza - Amazabal AURRERA B
  • AZPIROZ RAZQUIN, P.
  • SAIZAR EZCURRA, E.
1  - 2
(8-3)
(7-8)
(7-8)
PILOTAJAUKU
  • ARREGI MENDIZABAL, A.
  • ZABALA REMIRO, I.
2023/10/07
10:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE
  • ARBIZU AIZPURUA, T.
  • LOIDI LAKUNTZA, H.
2  - 1
(7-8)
(8-5)
(8-7)
ABAXITABIDEA
  • AMORENA GONZALEZ, J.
  • ASTIBIA ALBENIZ, H.
2023/10/08
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN
  • CENTENO CELAYA, D.
  • BALDA ETXEBERRIA, E.
3  - 0
(8-0)
(8-6)
(8-5)
IRURTZUN B
  • IRIBARREN SOLANO, L.
  • COBOS HUARTE, E.
 Deialdia 2
2023/10/11
17:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU
  • SARALEGI IGOA, M.
  • ARREGI MENDIZABAL, A.
1  - 2
(8-6)
(5-8)
(4-8)
LARRAUN
  • CENTENO CELAYA, D.
  • BALDA ETXEBERRIA, E.
2023/10/13
18:00
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA
  • ECHEVERRIA VELAZ, A.
  • AMORENA GONZALEZ, J.
3  - 0
(8-1)
(8-5)
(8-7)
AURRERA B
  • SAIZAR EZCURRA, E.
  • AZPIROZ RAZQUIN, P.
2023/10/14
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN B
  • COBOS HUARTE, E.
  • MORAL RAZKIN, A.
1  - 2
(6-8)
(8-5)
(7-8)
ALDABIDE
  • LOIDI LAKUNTZA, H.
  • ARBIZU AIZPURUA, T.
 Deialdia 3
2023/10/21
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN B
  • COBOS HUARTE, E.
  • MORAL RAZKIN, A.
1  - 2
(8-3)
(7-8)
(7-8)
PILOTAJAUKU
  • SARALEGI IGOA, M.
  • ZABALA REMIRO, I.
2023/10/21
10:15
Arbizu - Arbizu ALDABIDE
  • ARBIZU AIZPURUA, T.
  • LOIDI LAKUNTZA, H.
2  - 1
(8-5)
(3-8)
(8-5)
AURRERA B
  • AZPIROZ RAZQUIN, P.
  • SAIZAR EZCURRA, E.
2023/10/22
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN
  • CENTENO CELAYA, D.
  • BALDA ETXEBERRIA, E.
1  - 2
(6-8)
(8-5)
(6-8)
ABAXITABIDEA
  • AMORENA GONZALEZ, J.
  • ECHEVERRIA VELAZ, A.
 Deialdia 4
2023/10/27
18:00
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA
  • AMORENA GONZALEZ, J.
  • ASTIBIA ALBENIZ, H.
0  - 3
(7-8)
(6-8)
(5-8)
IRURTZUN B
  • IRIBARREN SOLANO, L.
  • COBOS HUARTE, E.
2023/10/27
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA B
  • AZPIROZ RAZQUIN, P.
  • SAIZAR EZCURRA, E.
2  - 1
(8-6)
(8-4)
(6-8)
LARRAUN
  • BALDA ETXEBERRIA, E.
  • CENTENO CELAYA, D.
2023/10/28
10:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE
  • ARBIZU AIZPURUA, T.
  • LOIDI LAKUNTZA, H.
2  - 1
(8-6)
(7-8)
(8-0)
PILOTAJAUKU
  • ARREGI MENDIZABAL, A.
  • ZABALA REMIRO, I.
 Deialdia 5
2023/11/03
18:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU
  • ARREGI MENDIZABAL, A.
  • SARALEGI IGOA, M.
0  - 3
(2-8)
(3-8)
(1-8)
ABAXITABIDEA
  • AMORENA GONZALEZ, J.
  • ECHEVERRIA VELAZ, A.
2023/11/03
18:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN B
  • IRIBARREN SOLANO, L.
  • MORAL RAZKIN, A.
0  - 3
(5-8)
(1-8)
(2-8)
AURRERA B
  • AZPIROZ RAZQUIN, P.
  • SAIZAR EZCURRA, E.
2023/11/05
09:45
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN
  • BALDA ETXEBERRIA, E.
  • CENTENO CELAYA, D.
2  - 1
(7-8)
(8-2)
(8-4)
ALDABIDE
  • ARBIZU AIZPURUA, T.
  • LOIDI LAKUNTZA, H.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 ALDABIDE   9 5 4 1 0 9 6 100 96
2 ABAXITABIDEA   8 5 3 2 0 9 6 107 86
3 LARRAUN   8 5 3 2 0 9 6 107 85
4 PILOTAJAUKU   7 5 2 3 0 6 9 75 113
5 AURRERA B   7 5 2 3 0 7 8 99 88
6 IRURTZUN B   6 5 1 4 0 5 10 86 106
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/10/06
17:00
Huarte - Toki Alai HUARTE A
  • BRONTE CASAMAYOR, E.
  • HERCE MONTOYA, A.
0  - 3
(0-8)
(7-8)
(4-8)
HUARTE C
  • MITXEL OCTAVIO, E.
  • MARIEZKURRENA GANUZA, E.
2023/10/07
16:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA C
  • OLASAGASTI ARANGOA, M.
  • BERASAIN BARBERENA, U.
1  - 2
(2-8)
(8-5)
(5-8)
BERRIOZAR B
  • LARRAMENDI LEKUNBERRI, A.
  • BOUZAS SORIA, O.
2023/10/07
18:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ A
  • DE GRACIA OROZ, I.
  • RODRIGUEZ LOPEZ, M.
1  - 2
(3-8)
(5-8)
(8-6)
AOIZ B
  • HUARTE BAZTAN, J.
  • LARREA MARTINEZ, I.
 Deialdia 2
2023/10/11
19:00
Huarte - Toki Alai HUARTE C
  • MITXEL OCTAVIO, E.
  • MARIEZKURRENA GANUZA, E.
2  - 1
(8-2)
(7-8)
(8-3)
ULTZAMA C
  • OLASAGASTI ARANGOA, M.
  • BERASAIN BARBERENA, U.
2023/10/12
09:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR B
  • BOUZAS SORIA, O.
  • LARRAMENDI LEKUNBERRI, A.
3  - 0
(8-4)
(8-7)
(8-5)
AOIZ A
  • DE GRACIA OROZ, I.
  • RODRIGUEZ LOPEZ, M.
2023/10/12
12:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ B
  • HUARTE BAZTAN, J.
  • LARREA MARTINEZ, I.
3  - 0
(8-5)
(8-3)
(8-3)
HUARTE A
  • BRONTE CASAMAYOR, E.
  • HERCE MONTOYA, A.
 Deialdia 3
2023/10/20
17:15
Huarte - Toki Alai HUARTE A
  • BRONTE CASAMAYOR, E.
  • HERCE MONTOYA, A.
1  - 2
(4-8)
(6-8)
(8-3)
ULTZAMA C
  • OLASAGASTI ARANGOA, M.
  • BERASAIN BARBERENA, U.
2023/10/22
10:30
Aoiz - Toki Eder AOIZ B
  • HUARTE BAZTAN, J.
  • LARREA MARTINEZ, I.
0  - 3
(3-8)
(6-8)
(5-8)
BERRIOZAR B
  • BOUZAS SORIA, O.
  • LARRAMENDI LEKUNBERRI, A.
2023/10/22
10:30
Aoiz - Toki Eder AOIZ A
  • DE GRACIA OROZ, I.
  • SOLA IRURITA, I.
2  - 1
(8-6)
(8-5)
(5-8)
HUARTE C
  • MARIEZKURRENA GANUZA, E.
  • MITXEL OCTAVIO, E.
 Deialdia 4
2023/10/27
17:00
Huarte - Toki Alai HUARTE A
  • BRONTE CASAMAYOR, E.
  • HERCE MONTOYA, A.
0  - 3
(4-8)
(5-8)
(4-8)
BERRIOZAR B
  • BOUZAS SORIA, O.
  • LARRAMENDI LEKUNBERRI, A.
2023/10/27
17:00
Huarte - Toki Alai HUARTE C
  • MARIEZKURRENA GANUZA, E.
  • MITXEL OCTAVIO, E.
0  - 3
(5-8)
(4-8)
(6-8)
AOIZ B
  • HUARTE BAZTAN, J.
  • LARREA MARTINEZ, I.
2023/10/28
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA C
  • OLASAGASTI ARANGOA, M.
  • BERASAIN BARBERENA, U.
0  - 3
(6-8)
(5-8)
(7-8)
AOIZ A
  • SOLA IRURITA, I.
  • DE GRACIA OROZ, I.
 Deialdia 5
2023/11/03
18:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR B
  • BOUZAS SORIA, O.
  • LARRAMENDI LEKUNBERRI, A.
2  - 1
(8-7)
(8-6)
(6-8)
HUARTE C
  • MARIEZKURRENA GANUZA, E.
  • MITXEL OCTAVIO, E.
2023/11/04
18:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ B
  • HUARTE BAZTAN, J.
  • LARREA MARTINEZ, I.
3  - 0
(8-4)
(8-4)
(8-3)
ULTZAMA C
  • BERASAIN BARBERENA, U.
  • OLASAGASTI ARANGOA, M.
2023/11/04
18:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ A
  • DE GRACIA OROZ, I.
  • RODRIGUEZ LOPEZ, M.
2  - 1
(8-4)
(3-8)
(8-2)
HUARTE A
  • BRONTE CASAMAYOR, E.
  • HERCE MONTOYA, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 BERRIOZAR B   10 5 5 0 0 13 2 115 79
2 AOIZ B   9 5 4 1 0 11 4 108 77
3 AOIZ A   8 5 3 2 0 8 7 96 97
4 HUARTE C   7 5 2 3 0 7 8 102 91
5 ULTZAMA C   6 5 1 4 0 4 11 76 110
6 HUARTE A   5 5 0 5 0 2 13 67 110
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/10/06
17:00
Huarte - Toki Alai HUARTE B
  • CABALLERO GARCIA, R.
  • MASCARAY MAIZA, L.
1  - 2
(8-3)
(7-8)
(5-8)
HUARTE D
  • GIL LARRAÑETA, I.
  • ONECHA SAIZ, U.
2023/10/06
18:00
Barañain - Retegi LAGUNAK B
  • PEÑA MEDINA, O.
  • RIVAS CALLEJA, U.
0  - 3
(2-8)
(2-8)
(5-8)
OBERENA
  • ANDUEZA OLLO, M.
  • AZEMAR ITOIZ, A.
2023/10/06
18:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR C
  • BALISA JIMENEZ, A.
  • OCARIZ AOS, I.
1  - 2
(6-8)
(5-8)
(8-6)
SAN MIGUEL C
  • ARAMENDIA QUINTANA, N.
  • BARBERENA PEREZ DE ALBENIZ, M.
 Deialdia 2
2023/10/11
19:00
Huarte - Toki Alai HUARTE D
  • GIL LARRAÑETA, I.
  • ONECHA SAIZ, U.
0  - 3
(1-8)
(0-8)
(4-8)
BERRIOZAR C
  • OCARIZ AOS, I.
  • BALISA JIMENEZ, A.
2023/10/11
19:15
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA
  • ANDUEZA OLLO, M.
  • LANAS HUARTE, J.
3  - 0
(8-2)
(8-4)
(8-5)
HUARTE B
  • MASCARAY MAIZA, L.
  • CABALLERO GARCIA, R.
2023/10/13
19:00
Eulate-Ameskoa - Municipal SAN MIGUEL C
  • DIAZ ASOREY, O.
  • IRIARTE CEGAMA, A.
0  - 3
(5-8)
(3-8)
(5-8)
LAGUNAK B
  • PEÑA MEDINA, O.
  • RIVAS CALLEJA, U.
 Deialdia 3
2023/10/20
18:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR C
  • BALISA JIMENEZ, A.
  • OCARIZ AOS, I.
2  - 1
(8-7)
(7-8)
(8-6)
OBERENA
  • AZEMAR ITOIZ, A.
  • LANAS HUARTE, J.
2023/10/21
09:30
Barañain - Retegi LAGUNAK B
  • PEÑA MEDINA, O.
  • RIVAS CALLEJA, U.
2  - 1
(7-8)
(8-6)
(8-6)
HUARTE B
  • CABALLERO GARCIA, R.
  • MASCARAY MAIZA, L.
2023/10/21
10:00
Eulate-Ameskoa - Municipal SAN MIGUEL C
  • ANDUEZA OVIEDO, N.
  • SANZ ANDUEZA, I.
2  - 1
(8-6)
(3-8)
(8-2)
HUARTE D
  • ONECHA SAIZ, U.
  • GIL LARRAÑETA, I.
 Deialdia 4
2023/10/27
17:00
Huarte - Toki Alai HUARTE B
  • AMATRIA LOPEZ, G.
  • CABALLERO GARCIA, R.
0  - 3
(3-8)
(1-8)
(5-8)
BERRIOZAR C
  • BALISA JIMENEZ, A.
  • OCARIZ AOS, I.
2023/10/28
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA
  • LANAS HUARTE, J.
  • ANDUEZA OLLO, M.
3  - 0
(8-6)
(8-3)
(8-5)
SAN MIGUEL C
  • IRIARTE CEGAMA, A.
  • BARBERENA PEREZ DE ALBENIZ, M.
2023/10/28
13:30
Barañain - Retegi LAGUNAK B
  • PEÑA MEDINA, O.
  • RIVAS CALLEJA, U.
3  - 0
(8-6)
(8-4)
(8-3)
HUARTE D
  • GIL LARRAÑETA, I.
  • ONECHA SAIZ, U.
 Deialdia 5
2023/11/03
17:15
Huarte - Toki Alai HUARTE D
  • GIL LARRAÑETA, I.
  • ONECHA SAIZ, U.
0  - 3
(0-8)
(3-8)
(2-8)
OBERENA
  • ANDUEZA OLLO, M.
  • AZEMAR ITOIZ, A.
2023/11/03
18:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR C
  • BALISA JIMENEZ, A.
  • OCARIZ AOS, I.
2  - 1
(8-6)
(6-8)
(8-6)
LAGUNAK B
  • PEÑA MEDINA, O.
  • RIVAS CALLEJA, U.
2023/11/04
10:00
Eulate-Ameskoa - Municipal SAN MIGUEL C
  • ARAMENDIA QUINTANA, N.
  • DIAZ ASOREY, O.
3  - 0
(8-3)
(8-0)
(8-5)
HUARTE B
  • CABALLERO GARCIA, R.
  • MASCARAY MAIZA, L.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 BERRIOZAR C   9 5 4 1 0 11 4 112 77
2 OBERENA   9 5 4 1 0 13 2 117 62
3 LAGUNAK B   8 5 3 2 0 9 6 100 92
4 SAN MIGUEL C   8 5 3 2 0 7 8 92 91
5 HUARTE D   6 5 1 4 0 3 12 58 111
6 HUARTE B   5 5 0 5 0 2 13 68 114