Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ ESKUZ BINAKA 1 FASEA NKJ - KIMU 1.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/10/06
18:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK A
  • MIKELPERIZENA PORTU, E.
  • IGOA ANSALAS, E.
11  - 18 BORTZIRIAK D
  • ELIZALDE MARIEZKURRENA, E.
  • MAULEON GOENA, H.
2023/10/07
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • NUIN OLITE, A.
  • PERAL ZUDAIRE, A.
6  - 18 LAGUNAK A
  • ELIZALDE GARZARON, E.
  • SAN ROMAN MARIĐELARENA, J.
 Deialdia 2
2023/10/11
19:00
Bara˝ain - Retegi LAGUNAK A
  • ELIZALDE GARZARON, E.
  • SAN ROMAN MARIĐELARENA, J.
18  - 12 BORTZIRIAK A
  • IGOA ANSALAS, E.
  • MIKELPERIZENA PORTU, E.
2023/10/14
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A
  • PERAL ZUDAIRE, A.
  • NUIN OLITE, A.
18  - 9 BORTZIRIAK D
  • ELIZALDE MARIEZKURRENA, E.
  • MAULEON GOENA, H.
 Deialdia 3
2023/10/20
18:15
Bera - Eztegara BORTZIRIAK D
  • ELIZALDE MARIEZKURRENA, E.
  • MADARIAGA APAOLAZA, A.
6  - 18 LAGUNAK A
  • ELIZALDE GARZARON, E.
  • SAN ROMAN MARIĐELARENA, J.
2023/10/20
18:15
Bera - Eztegara BORTZIRIAK A
  • IGOA ANSALAS, E.
  • MIKELPERIZENA PORTU, E.
18  - 5 SAN MIGUEL A
  • NUIN OLITE, A.
  • PERAL ZUDAIRE, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LAGUNAK A   6 3 3 0 0 54 24
2 BORTZIRIAK A   4 3 1 2 0 41 41
3 BORTZIRIAK D   4 3 1 2 0 33 47
4 SAN MIGUEL A   4 3 1 2 0 29 45
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/10/07
09:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR A
  • RAMIREZ BEUMONT, M.
  • SARASA MUNARRIZ, A.
18  - 8 BORTZIRIAK C
  • IGUZKIAGIRRE IRIGOIEN, I.
  • ZUBIETA GARCIA, E.
2023/10/07
10:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK B
  • LEIZA BALEZTENA, I.
  • GOĐI ERRANDONEA, B.
16  - 18 OBERENA-A
  • IĐARREA ARIZTIA, M.
  • HUALDE GARRALDA, O.
 Deialdia 2
2023/10/11
17:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK C
  • IGUZKIAGIRRE IRIGOIEN, I.
  • ZUBIETA GARCIA, E.
12  - 18 BORTZIRIAK B
  • GOĐI ERRANDONEA, B.
  • LEIZA BALEZTENA, I.
2023/10/12
09:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR A
  • RAMIREZ BEUMONT, M.
  • SARASA MUNARRIZ, A.
16  - 18 OBERENA-A
  • HUALDE GARRALDA, O.
  • IĐARREA ARIZTIA, M.
 Deialdia 3
2023/10/20
18:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 OBERENA-A
  • HUALDE GARRALDA, O.
  • IĐARREA ARIZTIA, M.
18  - 13 BORTZIRIAK C
  • IGUZKIAGIRRE IRIGOIEN, I.
  • ZUBIETA GARCIA, E.
2023/10/21
10:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK B
  • GOĐI ERRANDONEA, B.
  • LEIZA BALEZTENA, I.
9  - 18 BERRIOZAR A
  • RAMIREZ BEUMONT, M.
  • SARASA MUNARRIZ, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA-A   6 3 3 0 0 54 45
2 BERRIOZAR A   5 3 2 1 0 52 35
3 BORTZIRIAK B   4 3 1 2 0 43 48
4 BORTZIRIAK C   3 3 0 3 0 33 54