Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ ESKUZ BINAKA 1 FASEA NKJ - HAUR 2.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/10/06
17:00
Larrión-Allín - Municipal SAN MIGUEL A (López- Elbusto)
  • LOPEZ BAQUEDANO, X.
  • ELBUSTO CRESPO, A.
18  - 3 SAN MIGUEL B (Vidan-Etxegarai)
  • VIDAN YANCI, A.
  • ETXEGARAI FRANCISCO, A.
2023/10/06
18:30
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Ibañez-Sarasa)
  • IBAÑEZ FERNANDEZ, U.
  • SARASA MERLO, E.
18  - 7 AMESKOA (Cegama-Padura)
  • URRA ERDOCIA, L.
  • CEGAMA MADRIGAL, O.
2023/10/07
17:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE B (Iturria-Merino, A)
  • ITURRIA ILUNDAIN, P.
  • MERINO AYESA, A.
18  - 10 BERRIOZAR A (Ramírez-Iñigo)
  • IÑIGO ARRASATE, G.
  • RAMIREZ BEUMONT, O.
 Deialdia 2
2023/10/11
19:00
Zudaire - San Andres AMESKOA (Cegama-Padura)
  • URRA ERDOCIA, L.
  • PADURA GARCIA DE EULATE, E.
7  - 18 SAN MIGUEL A (López- Elbusto)
  • ELBUSTO CRESPO, A.
  • LOPEZ BAQUEDANO, X.
2023/10/12
09:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR A (Ramírez-Iñigo)
  • IÑIGO ARRASATE, G.
  • RAMIREZ BEUMONT, O.
7  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN (Ibañez-Sarasa)
  • IBAÑEZ FERNANDEZ, U.
  • SARASA MERLO, E.
2023/10/13
18:00
Larrión-Allín - Municipal SAN MIGUEL B (Vidan-Etxegarai)
  • VIDAN YANCI, A.
  • ETXEGARAI FRANCISCO, A.
5  - 18 ZUGARRALDE B (Iturria-Merino, A)
  • ITURRIA ILUNDAIN, P.
  • MERINO AYESA, A.
 Deialdia 3
2023/10/20
18:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE B (Iturria-Merino, A)
  • ITURRIA ILUNDAIN, P.
  • MERINO AYESA, A.
18  - 6 P.P.SAN SEBASTIAN (Ibañez-Sarasa)
  • IBAÑEZ FERNANDEZ, U.
  • SARASA MERLO, E.
2023/10/21
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A (López- Elbusto)
  • LOPEZ BAQUEDANO, X.
  • ELBUSTO CRESPO, A.
18  - 15 BERRIOZAR A (Ramírez-Iñigo)
  • IÑIGO ARRASATE, G.
  • RAMIREZ BEUMONT, O.
2023/10/22
17:30
Larrión-Allín - Municipal SAN MIGUEL B (Vidan-Etxegarai)
  • VIDAN YANCI, A.
  • ETXEGARAI FRANCISCO, A.
18  - 11 AMESKOA (Cegama-Padura)
  • CEGAMA MADRIGAL, O.
  • SANZ GALLEGO, M.
 Deialdia 4
2023/10/27
18:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE B (Iturria-Merino, A)
  • ITURRIA ILUNDAIN, P.
  • MERINO AYESA, A.
18  - 5 AMESKOA (Cegama-Padura)
  • CEGAMA MADRIGAL, O.
  • URRA ERDOCIA, L.
2023/10/27
18:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR A (Ramírez-Iñigo)
  • IÑIGO ARRASATE, G.
  • RAMIREZ BEUMONT, O.
18  - 8 SAN MIGUEL B (Vidan-Etxegarai)
  • ETXEGARAI FRANCISCO, A.
  • VIDAN YANCI, A.
2023/10/27
18:30
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Ibañez-Sarasa)
  • IBAÑEZ FERNANDEZ, U.
  • SARASA MERLO, E.
18  - 9 SAN MIGUEL A (López- Elbusto)
  • LOPEZ BAQUEDANO, X.
  • ELBUSTO CRESPO, A.
 Deialdia 5
2023/11/03
18:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL A (López- Elbusto)
  • ELBUSTO CRESPO, A.
  • LOPEZ BAQUEDANO, X.
18  - 6 ZUGARRALDE B (Iturria-Merino, A)
  • ITURRIA ILUNDAIN, P.
  • MERINO AYESA, A.
2023/11/04
10:00
Eulate-Ameskoa - Municipal AMESKOA (Cegama-Padura)
  • CEGAMA MADRIGAL, O.
  • SANZ GALLEGO, M.
5  - 18 BERRIOZAR A (Ramírez-Iñigo)
2023/11/05
17:00
Larrión-Allín - Municipal SAN MIGUEL B (Vidan-Etxegarai)
  • ETXEGARAI FRANCISCO, A.
  • VIDAN YANCI, A.
3  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN (Ibañez-Sarasa)
  • IBAÑEZ FERNANDEZ, U.
  • SARASA MERLO, E.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN MIGUEL A (López- Elbusto)   9 5 4 1 0 81 49
2 ZUGARRALDE B (Iturria-Merino, A)   9 5 4 1 0 78 44
3 P.P.SAN SEBASTIAN (Ibañez-Sarasa)   9 5 4 1 0 78 44
4 BERRIOZAR A (Ramírez-Iñigo)   7 5 2 3 0 68 67
5 SAN MIGUEL B (Vidan-Etxegarai)   6 5 1 4 0 37 83
6 AMESKOA (Cegama-Padura)   5 5 0 5 0 35 90
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/10/06
17:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN A (Etxeberria, A-Etxeberria, J)
  • ETXEBERRIA SOLANO, A.
  • ETXEBERRIA SOLANO, J.
18  - 12 ATARRABIA C (Idoate-Zabaleta)
  • ZABALETA POLO, I.
  • IDOATE ROMERO, J.
2023/10/06
18:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Alsua-Garmendia)
  • ALSUA YARZA, J.
  • GARMENDIA UITZI, M.
3  - 18 LARRAUN (Salaberria - Bildarraz)
  • BILDARRAZ ANSORENA, J.
  • SALABERRIA ALSUA, A.
2023/10/06
18:15
Leitza - Amazabal AURRERA A (Olaetxea-Zabaleta)
  • OLAETXEA LABAYEN, G.
  • ZABALETA RODRIGUEZ, O.
18  - 17 ZUGARRALDE C (Imaz-Merino, M)
  • IMAZ ARANDIA, A.
 Deialdia 2
2023/10/11
18:00
Goizueta - Municipal LARRAUN (Salaberria - Bildarraz)
  • SALABERRIA ALSUA, A.
  • BILDARRAZ ANSORENA, J.
18  - 4 AURRERA A (Olaetxea-Zabaleta)
  • OLAETXEA LABAYEN, G.
  • ZABALETA RODRIGUEZ, O.
2023/10/14
11:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA C (Idoate-Zabaleta)
  • IDOATE ROMERO, J.
  • ZABALETA POLO, I.
18  - 14 UMORE ONA (Alsua-Garmendia)
  • ALSUA YARZA, J.
  • GARMENDIA UITZI, M.
2023/10/14
17:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE C (Imaz-Merino, M)
  • IMAZ ARANDIA, A.
  • MERINO ALCAT, M.
18  - 14 IRURTZUN A (Etxeberria, A-Etxeberria, J)
  • ETXEBERRIA SOLANO, A.
  • ETXEBERRIA SOLANO, J.
 Deialdia 3
2023/10/20
18:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE C (Imaz-Merino, M)
  • IMAZ ARANDIA, A.
  • MERINO ALCAT, M.
8  - 18 LARRAUN (Salaberria - Bildarraz)
  • BILDARRAZ ANSORENA, J.
  • SALABERRIA ALSUA, A.
2023/10/20
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA A (Olaetxea-Zabaleta)
  • OLAETXEA LABAYEN, G.
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, H.
18  - 9 ATARRABIA C (Idoate-Zabaleta)
  • IDOATE ROMERO, J.
  • ZABALETA POLO, I.
2023/10/21
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN A (Etxeberria, A-Etxeberria, J)
  • ETXEBERRIA SOLANO, A.
  • ETXEBERRIA SOLANO, J.
18  - 17 UMORE ONA (Alsua-Garmendia)
  • ALSUA YARZA, J.
  • GARMENDIA UITZI, M.
 Deialdia 4
2023/10/28
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN A (Etxeberria, A-Etxeberria, J)
  • ETXEBERRIA SOLANO, J.
  • ETXEBERRIA SOLANO, A.
14  - 18 LARRAUN (Salaberria - Bildarraz)
  • JAKA LASARTE, E.
  • BILDARRAZ ANSORENA, J.
2023/10/28
11:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA C (Idoate-Zabaleta)
  • IDOATE ROMERO, J.
  • ZABALETA POLO, I.
10  - 18 ZUGARRALDE C (Imaz-Merino, M)
  • IMAZ ARANDIA, A.
  • MERINO ALCAT, M.
2023/10/29
12:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Alsua-Garmendia)
  • ALSUA YARZA, J.
  • GARMENDIA UITZI, M.
18  - 14 AURRERA A (Olaetxea-Zabaleta)
  • IMAZ EZKURRA, G.
  • OLAETXEA LABAYEN, G.
 Deialdia 5
2023/11/03
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE C (Imaz-Merino, M)
  • IMAZ ARANDIA, A.
  • MERINO ALCAT, M.
18  - 8 UMORE ONA (Alsua-Garmendia)
  • ALSUA YARZA, J.
  • GARMENDIA UITZI, M.
2023/11/03
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA A (Olaetxea-Zabaleta)
  • OLAETXEA LABAYEN, G.
  • ZABALETA RODRIGUEZ, O.
17  - 18 IRURTZUN A (Etxeberria, A-Etxeberria, J)
  • ETXEBERRIA SOLANO, A.
  • ETXEBERRIA SOLANO, J.
2023/11/04
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Salaberria - Bildarraz)
  • GOIKOETXEA GOI0GANA, A.
  • SALABERRIA ALSUA, A.
18  - 12 ATARRABIA C (Idoate-Zabaleta)
  • IDOATE ROMERO, J.
  • ZABALETA POLO, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAUN (Salaberria - Bildarraz)   10 5 5 0 0 90 41
2 ZUGARRALDE C (Imaz-Merino, M)   8 5 3 2 0 79 68
3 IRURTZUN A (Etxeberria, A-Etxeberria, J)   8 5 3 2 0 82 82
4 AURRERA A (Olaetxea-Zabaleta)   7 5 2 3 0 71 80
5 ATARRABIA C (Idoate-Zabaleta)   6 5 1 4 0 61 86
6 UMORE ONA (Alsua-Garmendia)   6 5 1 4 0 60 86
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/10/06
18:00
Betelu - Escuelas LARRAUN (Sotil - Ijurko)
  • SOTIL MIKEO, I.
  • IJURKO BAKAIKUA, O.
18  - 5 ARAXES (Oreja-Satrustegi)
  • SATRUSTEGI MALKORRA, E.
  • OREJA ALTUNA, E.
2023/10/06
18:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE A (Garate-Goñi)
  • GARATE EQUISOAIN, B.
  • GOÑI GARAIKOETXEA, J.
18  - 16 IRURTZUN B (Beloki-Armendariz)
  • ARMENDARIZ VELASCO, U.
  • LIZASO OLAETXEA, A.
2023/10/07
16:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA D (Apesteguia-Garayalde)
  • APESTEGUIA LIZARRAGA, O.
  • GARAYALDE ETXEBERRIA, E.
12  - 18 AOIZ F (Nicuesa-San Martin)
  • NICUESA GOLDARAZ, O.
  • SAN MARTIN FERNANDEZ, A.
 Deialdia 2
2023/10/11
18:00
Betelu - Escuelas ARAXES (Oreja-Satrustegi)
  • OREJA ALTUNA, E.
  • SATRUSTEGI MALKORRA, E.
18  - 2 ATARRABIA D (Apesteguia-Garayalde)
  • GARAYALDE ETXEBERRIA, E.
  • APESTEGUIA LIZARRAGA, O.
2023/10/14
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN B (Beloki-Armendariz)
  • BELOKI ETXARRI, O.
  • ARMENDARIZ VELASCO, U.
4  - 18 LARRAUN (Sotil - Ijurko)
  • IJURKO BAKAIKUA, O.
  • LEGARRA ASTIZ, B.
2023/10/14
12:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ F (Nicuesa-San Martin)
  • NICUESA GOLDARAZ, O.
  • SAN MARTIN FERNANDEZ, A.
18  - 17 ZUGARRALDE A (Garate-Goñi)
  • GARATE EQUISOAIN, B.
  • GOÑI GARAIKOETXEA, J.
 Deialdia 3
2023/10/20
18:00
Betelu - Escuelas ARAXES (Oreja-Satrustegi)
  • OREJA ALTUNA, E.
  • SATRUSTEGI MALKORRA, E.
10  - 18 IRURTZUN B (Beloki-Armendariz)
  • LIZASO OLAETXEA, A.
  • ARMENDARIZ VELASCO, U.
2023/10/21
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA D (Apesteguia-Garayalde)
  • APESTEGUIA LIZARRAGA, O.
  • GARAYALDE ETXEBERRIA, E.
4  - 18 ZUGARRALDE A (Garate-Goñi)
  • GARATE EQUISOAIN, B.
  • GOÑI GARAIKOETXEA, J.
2023/10/22
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Sotil - Ijurko)
  • SOTIL MIKEO, I.
  • GOIKOETXEA GOI0GANA, A.
18  - 4 AOIZ F (Nicuesa-San Martin)
  • SAN MARTIN FERNANDEZ, A.
  • NICUESA GOLDARAZ, O.
 Deialdia 4
2023/10/27
18:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE A (Garate-Goñi)
  • GARATE EQUISOAIN, B.
  • GOÑI GARAIKOETXEA, J.
12  - 18 LARRAUN (Sotil - Ijurko)
  • GOIKOETXEA GOI0GANA, A.
  • IJURKO BAKAIKUA, O.
2023/10/28
11:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA D (Apesteguia-Garayalde)
  • APESTEGUIA LIZARRAGA, O.
  • GARAYALDE ETXEBERRIA, E.
3  - 18 IRURTZUN B (Beloki-Armendariz)
  • BELOKI ETXARRI, O.
  • LIZASO OLAETXEA, A.
2023/10/28
18:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ F (Nicuesa-San Martin)
  • NICUESA GOLDARAZ, O.
  • SAN MARTIN FERNANDEZ, A.
18  - 0 * ARAXES (Oreja-Satrustegi)
*Equipo no presentado
 Deialdia 5
2023/11/03
18:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN B (Beloki-Armendariz)
  • ARMENDARIZ VELASCO, U.
  • BELOKI ETXARRI, O.
12  - 18 AOIZ F (Nicuesa-San Martin)
  • NICUESA GOLDARAZ, O.
  • SAN MARTIN FERNANDEZ, A.
2023/11/03
18:00
Betelu - Escuelas ARAXES (Oreja-Satrustegi)
  • OREJA ALTUNA, E.
  • SATRUSTEGI MALKORRA, E.
11  - 18 ZUGARRALDE A (Garate-Goñi)
  • GOÑI GARAIKOETXEA, J.
  • GARATE EQUISOAIN, B.
2023/11/04
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Sotil - Ijurko)
  • JAKA LASARTE, E.
  • SOTIL MIKEO, I.
18  - 2 ATARRABIA D (Apesteguia-Garayalde)
  • APESTEGUIA LIZARRAGA, O.
  • GARAYALDE ETXEBERRIA, E.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAUN (Sotil - Ijurko)   10 5 5 0 0 90 27
2 AOIZ F (Nicuesa-San Martin)   9 5 4 1 0 76 59
3 ZUGARRALDE A (Garate-Goñi)   8 5 3 2 0 83 67
4 IRURTZUN B (Beloki-Armendariz)   7 5 2 3 0 68 67
5 ARAXES (Oreja-Satrustegi)   5 5 1 3 1 44 74
6 ATARRABIA D (Apesteguia-Garayalde)   5 5 0 5 0 23 90
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/10/06
18:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK B (Zestau-Etxegarai)
  • ZESTAU UGALDE, J.
  • ETXEGARAI MAIZ, A.
9  - 18 TXARUTA A (Agesta-Braña)
  • BRAÑA GAMIO, O.
  • AGESTA MIURA, I.
2023/10/07
10:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR B (Fonseca-Lekunberri)
  • LEKUNBERRI ESAIN, G.
  • FONSECA HERNANDEZ , I.
18  - 5 HUARTE A (Aristregui-Etxarri)
  • GARDE GOIKOETXEA, A.
  • ARISTREGUI SADA, A.
2023/10/07
18:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ G (Arcelus-García)
  • ARCELUS UGALDE, U.
  • GARCIA REDIN, A.
18  - 15 ULTZAMA B (Orquin-Gurmindo)
  • GURMINDO GABARI, A.
  • ORQUIN MACAYA, A.
 Deialdia 2
2023/10/11
19:00
Huarte - Toki Alai HUARTE A (Aristregui-Etxarri)
  • ARISTREGUI SADA, A.
  • MIQUELARENA IRISO, N.
7  - 18 BORTZIRIAK B (Zestau-Etxegarai)
  • ETXEGARAI MAIZ, A.
  • ZESTAU UGALDE, J.
2023/10/13
18:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA B (Orquin-Gurmindo)
  • GURMINDO GABARI, A.
  • ORQUIN MACAYA, A.
17  - 18 ESTERIBAR B (Fonseca-Lekunberri)
  • FONSECA HERNANDEZ , I.
  • LEKUNBERRI ESAIN, G.
2023/10/14
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA A (Agesta-Braña)
  • AGESTA MIURA, I.
  • BRAÑA GAMIO, O.
5  - 18 AOIZ G (Arcelus-García)
  • ARCELUS UGALDE, U.
  • GARCIA REDIN, A.
 Deialdia 3
2023/10/20
17:15
Huarte - Toki Alai HUARTE A (Aristregui-Etxarri)
  • ARISTREGUI SADA, A.
  • ETXARRI ROYO, U.
2  - 18 ULTZAMA B (Orquin-Gurmindo)
  • ORQUIN MACAYA, A.
  • GURMINDO GABARI, A.
2023/10/20
18:15
Bera - Eztegara BORTZIRIAK B (Zestau-Etxegarai)
  • ETXEGARAI MAIZ, A.
  • ZESTAU UGALDE, J.
6  - 18 AOIZ G (Arcelus-García)
  • ARCELUS UGALDE, U.
  • GARCIA REDIN, A.
2023/10/21
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR B (Fonseca-Lekunberri) 10  - 18 TXARUTA A (Agesta-Braña)
 Deialdia 4
2023/10/27
18:15
Bera - Eztegara BORTZIRIAK B (Zestau-Etxegarai)
  • ZESTAU UGALDE, J.
  • ETXEGARAI MAIZ, A.
11  - 18 ULTZAMA B (Orquin-Gurmindo)
  • GURMINDO GABARI, A.
  • ORQUIN MACAYA, A.
2023/10/28
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA A (Agesta-Braña)
  • BRAÑA GAMIO, O.
  • AGESTA MIURA, I.
18  - 2 HUARTE A (Aristregui-Etxarri)
  • ARISTREGUI SADA, A.
  • ETXARRI ROYO, U.
2023/10/28
18:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ G (Arcelus-García)
  • ARCELUS UGALDE, U.
  • GARCIA REDIN, A.
18  - 11 ESTERIBAR B (Fonseca-Lekunberri)
  • FONSECA HERNANDEZ , I.
  • LEKUNBERRI ESAIN, G.
 Deialdia 5
2023/11/03
17:15
Huarte - Toki Alai HUARTE A (Aristregui-Etxarri)
  • ARISTREGUI SADA, A.
  • ETXARRI ROYO, U.
5  - 18 AOIZ G (Arcelus-García)
  • ARCELUS UGALDE, U.
  • GARCIA REDIN, A.
2023/11/03
19:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA B (Orquin-Gurmindo)
  • GURMINDO GABARI, A.
  • ORQUIN MACAYA, A.
8  - 18 TXARUTA A (Agesta-Braña)
  • AGESTA MIURA, I.
  • BRAÑA GAMIO, O.
2023/11/04
13:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR B (Fonseca-Lekunberri) 7  - 22 BORTZIRIAK B (Zestau-Etxegarai)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AOIZ G (Arcelus-García)   10 5 5 0 0 90 42
2 TXARUTA A (Agesta-Braña)   9 5 4 1 0 77 47
3 BORTZIRIAK B (Zestau-Etxegarai)   7 5 2 3 0 66 68
4 ULTZAMA B (Orquin-Gurmindo)   7 5 2 3 0 76 67
5 ESTERIBAR B (Fonseca-Lekunberri)   7 5 2 3 0 64 80
6 HUARTE A (Aristregui-Etxarri)   5 5 0 5 0 21 90
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/10/07
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA B (Arraztoa-Gamio)
  • GAMIO JUANKORENA, M.
  • ARRAZTOA UGALDE, J.
13  - 18 TXARUTA C (Zubieta-Etxaniz)
  • ZUBIETA VINAGRE, G.
  • ETXANIZ IRIARTE, J.
2023/10/07
10:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR A (Caballero-Villanueva)
  • VILLANUEVA AYERRA, M.
  • CABALLERO VILLANUEVA, H.
18  - 9 ERREKA (Diaz Munguia, M-Diaz Munguia,N)
  • DIAZ MUNGUIA, N.
  • DIAZ MUNGUIA, M.
2023/10/07
16:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA A (Olague-Sarratea)
  • OLAGUE MANYOMA, J.
  • SARRATEA ALDAZ, I.
10  - 18 BORTZIRIAK A (Mikelperizena-Lazkanotegi)
  • LAZKANOTEGI SANSIÑENA, J.
  • MIKELPERIZENA PORTU, X.
 Deialdia 2
2023/10/11
17:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK A (Mikelperizena-Lazkanotegi)
  • LAZKANOTEGI SANSIÑENA, J.
  • MIKELPERIZENA PORTU, X.
18  - 10 TXARUTA B (Arraztoa-Gamio)
  • ARRAZTOA UGALDE, J.
  • GAMIO JUANKORENA, M.
2023/10/14
10:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA (Diaz Munguia, M-Diaz Munguia,N) 8  - 18 ULTZAMA A (Olague-Sarratea)
2023/10/14
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA C (Zubieta-Etxaniz)
  • ETXANIZ IRIARTE, J.
  • ZUBIETA VINAGRE, G.
18  - 1 ESTERIBAR A (Caballero-Villanueva)
  • CABALLERO VILLANUEVA, H.
  • VILLANUEVA AYERRA, M.
 Deialdia 3
2023/10/21
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA C (Zubieta-Etxaniz)
  • ETXANIZ IRIARTE, J.
  • ZUBIETA VINAGRE, G.
7  - 18 BORTZIRIAK A (Mikelperizena-Lazkanotegi)
  • MIKELPERIZENA PORTU, X.
  • LAZKANOTEGI SANSIÑENA, J.
2023/10/21
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA B (Arraztoa-Gamio)
  • GAMIO JUANKORENA, M.
  • ARRAZTOA UGALDE, J.
18  - 10 ERREKA (Diaz Munguia, M-Diaz Munguia,N)
  • DIAZ MUNGUIA, M.
  • DIAZ MUNGUIA, N.
2023/10/21
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR A (Caballero-Villanueva) 18  - 13 ULTZAMA A (Olague-Sarratea)
 Deialdia 4
2023/10/28
10:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA (Diaz Munguia, M-Diaz Munguia,N) 13  - 18 TXARUTA C (Zubieta-Etxaniz)
2023/10/28
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA A (Olague-Sarratea)
  • OLAGUE MANYOMA, J.
  • SARRATEA ALDAZ, I.
18  - 5 TXARUTA B (Arraztoa-Gamio)
  • ARRAZTOA UGALDE, J.
  • GAMIO JUANKORENA, M.
2023/10/28
13:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR A (Caballero-Villanueva) 18  - 13 BORTZIRIAK A (Mikelperizena-Lazkanotegi)
 Deialdia 5
2023/11/03
18:15
Bera - Eztegara BORTZIRIAK A (Mikelperizena-Lazkanotegi)
  • LAZKANOTEGI SANSIÑENA, J.
  • MIKELPERIZENA PORTU, X.
18  - 2 ERREKA (Diaz Munguia, M-Diaz Munguia,N)
  • DIAZ MUNGUIA, M.
  • DIAZ MUNGUIA, N.
2023/11/04
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA C (Zubieta-Etxaniz)
  • ZUBIETA VINAGRE, G.
  • ETXANIZ IRIARTE, J.
14  - 18 ULTZAMA A (Olague-Sarratea)
  • OLAGUE MANYOMA, J.
  • SARRATEA ALDAZ, I.
2023/11/04
10:00
Elizondo - Baztan TXARUTA B (Arraztoa-Gamio)
  • GAMIO JUANKORENA, M.
  • ARRAZTOA UGALDE, J.
15  - 18 ESTERIBAR A (Caballero-Villanueva)
  • CABALLERO VILLANUEVA, H.
  • VILLANUEVA AYERRA, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ESTERIBAR A (Caballero-Villanueva)   9 5 4 1 0 73 68
2 BORTZIRIAK A (Mikelperizena-Lazkanotegi)   9 5 4 1 0 85 47
3 ULTZAMA A (Olague-Sarratea)   8 5 3 2 0 77 63
4 TXARUTA C (Zubieta-Etxaniz)   8 5 3 2 0 75 63
5 TXARUTA B (Arraztoa-Gamio)   6 5 1 4 0 61 82
6 ERREKA (Diaz Munguia, M-Diaz Munguia,N)   5 5 0 5 0 42 90