Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ ESKUZ BINAKA 1 FASEA NKJ - HAUR 3.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/10/06
18:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK C (Sein-Iratzoki)
  • SEIN ARDANZA, X.
  • IRATZOKI BENGOETXEA, I.
9  - 18 BORTZIRIAK D (Zestau-Korta)
  • ZESTAU TELLETXEA, E.
  • KORTA IRATZOKI, X.
2023/10/06
18:00
Barañain - Retegi LAGUNAK C (Lerín-Muñoz) 18  - 7 ZUGARRALDE (Urdiain-Sarasate)
2023/10/06
18:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR B (Arrese-Caspistegui)
  • ARRESE VILLAFRANCA, A.
  • OROZ MURILLO, O.
18  - 8 AURRERA D (Bereu-Barandarain)
  • BARANDARAIN ARANALDE, A.
  • BEREAU MUJIKA, A.
 Deialdia 2
2023/10/13
16:30
Leitza - Amazabal AURRERA D (Bereu-Barandarain)
  • BARANDARAIN ARANALDE, A.
  • BEREAU MUJIKA, A.
14  - 18 BORTZIRIAK C (Sein-Iratzoki)
  • IRATZOKI BENGOETXEA, I.
  • SEIN ARDANZA, X.
2023/10/13
18:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK D (Zestau-Korta)
  • KORTA IRATZOKI, X.
  • ZESTAU TELLETXEA, E.
18  - 6 LAGUNAK C (Lerín-Muñoz)
  • LERIN LEBRERO, A.
  • MUÑOZ JIMENEZ, A.
2023/10/14
17:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Urdiain-Sarasate)
  • SARASATE ETXEBERRIA, O.
  • URDIAIN MORALES, E.
6  - 18 BERRIOZAR B (Arrese-Caspistegui)
  • ARRESE VILLAFRANCA, A.
  • CASPISTEGUI JIMENEZ, M.
 Deialdia 3
2023/10/20
18:00
Barañain - Retegi LAGUNAK C (Lerín-Muñoz) 18  - 13 BERRIOZAR B (Arrese-Caspistegui)
2023/10/21
10:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK D (Zestau-Korta)
  • KORTA IRATZOKI, X.
  • ZESTAU TELLETXEA, E.
18  - 4 AURRERA D (Bereu-Barandarain)
  • BARANDARAIN ARANALDE, A.
  • BEREAU MUJIKA, A.
2023/10/21
10:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK C (Sein-Iratzoki)
  • IRATZOKI BENGOETXEA, I.
  • SEIN ARDANZA, X.
18  - 7 ZUGARRALDE (Urdiain-Sarasate)
  • URDIAIN MORALES, E.
  • SARASATE ETXEBERRIA, O.
 Deialdia 4
2023/10/27
18:00
Barañain - Retegi LAGUNAK C (Lerín-Muñoz) 18  - 6 AURRERA D (Bereu-Barandarain)
2023/10/27
18:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Urdiain-Sarasate)
  • SARASATE ETXEBERRIA, O.
  • URDIAIN MORALES, E.
18  - 0 * BORTZIRIAK D (Zestau-Korta)
*Equipo no presentado
2023/10/28
09:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR B (Arrese-Caspistegui)
  • ARRESE VILLAFRANCA, A.
  • OROZ MURILLO, O.
18  - 15 BORTZIRIAK C (Sein-Iratzoki)
  • IRATZOKI BENGOETXEA, I.
  • SEIN ARDANZA, X.
 Deialdia 5
2023/11/03
18:15
Bera - Eztegara BORTZIRIAK D (Zestau-Korta)
  • KORTA IRATZOKI, X.
  • ZESTAU TELLETXEA, E.
18  - 9 BERRIOZAR B (Arrese-Caspistegui)
  • ARRESE VILLAFRANCA, A.
  • CASPISTEGUI JIMENEZ, M.
2023/11/04
10:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK C (Sein-Iratzoki)
  • IRATZOKI BENGOETXEA, I.
  • SEIN ARDANZA, X.
18  - 6 LAGUNAK C (Lerín-Muñoz)
  • LERIN LEBRERO, A.
  • MUÑOZ JIMENEZ, A.
2023/11/05
10:00
Leitza - Amazabal AURRERA D (Bereu-Barandarain)
  • BARANDARAIN ARANALDE, A.
  • BEREAU MUJIKA, A.
17  - 18 ZUGARRALDE (Urdiain-Sarasate)
  • SARASATE ETXEBERRIA, O.
  • URDIAIN MORALES, E.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 BORTZIRIAK D (Zestau-Korta)   8 5 4 0 1 72 46
2 BORTZIRIAK C (Sein-Iratzoki)   8 5 3 2 0 78 63
3 BERRIOZAR B (Arrese-Caspistegui)   8 5 3 2 0 76 65
4 LAGUNAK C (Lerín-Muñoz)   8 5 3 2 0 66 62
5 ZUGARRALDE (Urdiain-Sarasate)   7 5 2 3 0 56 71
6 AURRERA D (Bereu-Barandarain)   5 5 0 5 0 49 90
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/10/06
17:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN C (Troitiño-Goñi)
  • TROITIÑO ALONSO, U.
  • GOÑI JAUREGI, U.
14  - 18 ALDABIDE A (Mendinueta-Urtasun)
  • MENDINUETA RAZKIN, O.
  • URTASUN ETXEBERRIA, E.
2023/10/06
17:30
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (Ríos-San Román)
  • SAN ROMAN ZUFIAURRE, A.
  • RIOS ETXEBERRIA, U.
11  - 18 BERRIOZAR C (Elarre-Mujika)
  • ELARRE IRIBARREN, O.
  • MUJIKA AYENSA, M.
2023/10/06
18:15
Leitza - Amazabal AURRERA B (Romero-Iturrino)
  • ITURRINO ARRARAS, A.
  • ROMERO SOLANO, A.
9  - 18 AURRERA C (Zabaleta-Zurutuza)
  • ZABALETA HERNANDEZ, K.
  • ZURUTUZA MAKAZAGA, M.
 Deialdia 2
2023/10/12
09:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR C (Elarre-Mujika)
  • ELARRE IRIBARREN, O.
  • MUJIKA AYENSA, M.
18  - 0 * IRURTZUN C (Troitiño-Goñi)
*Equipo no presentado
2023/10/12
10:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE A (Mendinueta-Urtasun)
  • MENDINUETA RAZKIN, O.
  • URTASUN ETXEBERRIA, E.
18  - 6 AURRERA B (Romero-Iturrino)
  • ROMERO SOLANO, A.
  • ITURRINO ARRARAS, A.
2023/10/13
16:30
Leitza - Amazabal AURRERA C (Zabaleta-Zurutuza)
  • ZABALETA HERNANDEZ, K.
  • ZURUTUZA MAKAZAGA, M.
18  - 0 * PILOTAJAUKU (Ríos-San Román)
*Equipo no presentado
  • RIOS ETXEBERRIA, U.
 Deialdia 3
2023/10/20
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA C (Zabaleta-Zurutuza)
  • ZABALETA HERNANDEZ, K.
  • ZURUTUZA MAKAZAGA, M.
11  - 18 ALDABIDE A (Mendinueta-Urtasun)
  • MENDINUETA RAZKIN, O.
  • URTASUN ETXEBERRIA, E.
2023/10/20
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA B (Romero-Iturrino)
  • ITURRINO ARRARAS, A.
  • ROMERO SOLANO, A.
18  - 8 BERRIOZAR C (Elarre-Mujika)
  • ELARRE IRIBARREN, O.
  • MUJIKA AYENSA, M.
2023/10/21
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (Ríos-San Román)
  • REPARAZ GARISOAIN, I.
  • SAN ROMAN ZUFIAURRE, A.
16  - 18 IRURTZUN C (Troitiño-Goñi)
  • GOÑI JAUREGI, U.
  • TROITIÑO ALONSO, U.
 Deialdia 4
2023/10/27
18:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (Ríos-San Román)
  • RIOS ETXEBERRIA, U.
  • SAN ROMAN ZUFIAURRE, A.
8  - 18 ALDABIDE A (Mendinueta-Urtasun)
  • MENDINUETA RAZKIN, O.
  • URTASUN ETXEBERRIA, E.
2023/10/28
09:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR C (Elarre-Mujika)
  • MUJIKA AYENSA, M.
  • ELARRE IRIBARREN, O.
18  - 14 AURRERA C (Zabaleta-Zurutuza)
  • ZABALETA HERNANDEZ, K.
  • ZURUTUZA MAKAZAGA, M.
2023/10/28
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN C (Troitiño-Goñi)
  • TROITIÑO ALONSO, U.
  • GOÑI JAUREGI, U.
18  - 17 AURRERA B (Romero-Iturrino)
  • ITURRINO ARRARAS, A.
  • ROMERO SOLANO, A.
 Deialdia 5
2023/11/03
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA C (Zabaleta-Zurutuza)
  • ZABALETA HERNANDEZ, K.
  • ZURUTUZA MAKAZAGA, M.
18  - 11 IRURTZUN C (Troitiño-Goñi)
  • GOÑI JAUREGI, U.
  • TROITIÑO ALONSO, U.
2023/11/04
11:00
Arbizu - Arbizu ALDABIDE A (Mendinueta-Urtasun)
  • MENDINUETA RAZKIN, O.
  • URTASUN ETXEBERRIA, E.
18  - 17 BERRIOZAR C (Elarre-Mujika)
  • ELARRE IRIBARREN, O.
  • MUJIKA AYENSA, M.
2023/11/05
10:00
Leitza - Amazabal AURRERA B (Romero-Iturrino)
  • ITURRINO ARRARAS, A.
  • ROMERO SOLANO, A.
18  - 5 PILOTAJAUKU (Ríos-San Román)
  • REPARAZ GARISOAIN, I.
  • RIOS ETXEBERRIA, U.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ALDABIDE A (Mendinueta-Urtasun)   10 5 5 0 0 90 56
2 BERRIOZAR C (Elarre-Mujika)   8 5 3 2 0 79 61
3 AURRERA C (Zabaleta-Zurutuza)   8 5 3 2 0 79 56
4 AURRERA B (Romero-Iturrino)   7 5 2 3 0 68 67
5 IRURTZUN C (Troitiño-Goñi)   6 5 2 2 1 61 87
6 PILOTAJAUKU (Ríos-San Román)   4 5 0 4 1 40 90
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/10/05
18:00
Villava - Lorenzo Goikoa ATARRABIA E (Meca-Sánchez)
  • MECA IRACEBURU, I.
  • SANCHEZ GRACIA, M.
16  - 18 ARAMPILOTA (Baztan-Lecumberri)
  • BAZTAN IDARETA, J.
  • LECUMBERRI GASTEZI, M.
2023/10/07
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Abartzuza-Ekisoain)
  • ABARTZUZA LURI, A.
  • EKISOAIN MEDINA, O.
9  - 18 LAGUNAK B (Labat-Orrio)
  • LABAT FERNANDEZ, I.
  • ORRIO ONDARRA, M.
2023/10/07
18:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ E (De Gracia-Capel)
  • CAPEL GASTON, O.
  • LATASA BEROIZ, M.
18  - 0 * SAN MIGUEL C (Busto-Gómez)
*Equipo no presentado
 Deialdia 2
2023/10/13
17:00
Barañain - Retegi LAGUNAK B (Labat-Orrio) 18  - 0 * ATARRABIA E (Meca-Sánchez)
*Equipo no presentado
2023/10/13
18:00
Aranguren - Aranguren Pueblo ARAMPILOTA (Baztan-Lecumberri)
  • BAZTAN IDARETA, J.
  • LA FUENTE SALINAS , G.
9  - 18 AOIZ E (De Gracia-Capel)
  • CAPEL GASTON, O.
  • LATASA BEROIZ, M.
2023/10/14
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL C (Busto-Gómez)
  • BUSTO IZCUE, A.
  • GOMEZ LERIN, J.
18  - 10 OBERENA (Abartzuza-Ekisoain)
  • ABARTZUZA LURI, A.
  • EKISOAIN MEDINA, O.
 Deialdia 3
2023/10/20
18:00
Aranguren - Aranguren Pueblo ARAMPILOTA (Baztan-Lecumberri)
  • LA FUENTE SALINAS , G.
  • LECUMBERRI GASTEZI, M.
8  - 18 LAGUNAK B (Labat-Orrio)
  • LABAT FERNANDEZ, I.
  • ORRIO ONDARRA, M.
2023/10/21
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA E (Meca-Sánchez)
  • MECA IRACEBURU, I.
  • SANCHEZ GRACIA, M.
18  - 13 SAN MIGUEL C (Busto-Gómez)
  • BUSTO IZCUE, A.
  • GOMEZ LERIN, J.
2023/10/22
10:30
Aoiz - Toki Eder AOIZ E (De Gracia-Capel)
  • CAPEL GASTON, O.
  • LATASA BEROIZ, M.
18  - 7 OBERENA (Abartzuza-Ekisoain)
  • ABARTZUZA LURI, A.
  • EKISOAIN MEDINA, O.
 Deialdia 4
2023/10/28
10:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL C (Busto-Gómez)
  • BUSTO IZCUE, A.
  • GOMEZ LERIN, J.
12  - 18 ARAMPILOTA (Baztan-Lecumberri)
  • BAZTAN IDARETA, J.
  • LECUMBERRI GASTEZI, M.
2023/10/28
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Abartzuza-Ekisoain) 18  - 0 * ATARRABIA E (Meca-Sánchez)
*Equipo no presentado
2023/10/28
18:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ E (De Gracia-Capel)
  • CAPEL GASTON, O.
  • LATASA BEROIZ, M.
14  - 18 LAGUNAK B (Labat-Orrio)
  • ORRIO ONDARRA, M.
  • LABAT FERNANDEZ, I.
 Deialdia 5
2023/11/03
18:00
Barañain - Retegi LAGUNAK B (Labat-Orrio) 18  - 10 SAN MIGUEL C (Busto-Gómez)
2023/11/03
18:00
Aranguren - Aranguren Pueblo ARAMPILOTA (Baztan-Lecumberri)
  • BAZTAN IDARETA, J.
  • LECUMBERRI GASTEZI, M.
18  - 14 OBERENA (Abartzuza-Ekisoain)
  • ABARTZUZA LURI, A.
  • EKISOAIN MEDINA, O.
2023/11/04
09:30
Villava - Atarrabia ATARRABIA E (Meca-Sánchez)
  • MECA IRACEBURU, I.
  • SANCHEZ GRACIA, M.
5  - 18 AOIZ E (De Gracia-Capel)
  • CAPEL GASTON, O.
  • DE GRACIA OROZ, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LAGUNAK B (Labat-Orrio)   10 5 5 0 0 90 41
2 AOIZ E (De Gracia-Capel)   9 5 4 1 0 86 39
3 ARAMPILOTA (Baztan-Lecumberri)   8 5 3 2 0 71 78
4 OBERENA (Abartzuza-Ekisoain)   6 5 1 4 0 58 72
5 SAN MIGUEL C (Busto-Gómez)   5 5 1 3 1 53 82
6 ATARRABIA E (Meca-Sánchez)   4 5 1 2 2 39 85