Itzuli
NKJ - 54 M ZESTA PUNTA NKJ - HAUR 1. FASEA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/10/22
16:00
Noain - Bidezarra CABANILLAS (Mateo-Soto)
  • MATEO GARCIA, S.
  • SOTO SADA, M.
29  - 30 CABANILLAS (Muñoz-Lorente)
  • MUÑOZ LAQUIDAIN, M.
  • LORENTE RODRIGUEZ , M.
2023/10/22
16:00
Noain - Bidezarra NOAIN (Cuadrado-Ataun)
  • CUADRADO MARTIN, J.
  • ATAUN CACHO, N.
30  - 26 NOAIN (Urzainqui-Martinez)
  • URZAINQUI GALECH, O.
  • MARTINEZ URDANIZ, M.
 Deialdia 2
2023/10/29
16:00
Cabanillas - Municipal NOAIN (Cuadrado-Ataun)
  • ATAUN CACHO, N.
  • CUADRADO MARTIN, J.
23  - 30 CABANILLAS (Muñoz-Lorente)
  • LORENTE RODRIGUEZ , M.
  • MUÑOZ LAQUIDAIN, M.
2023/10/29
16:00
Cabanillas - Municipal NOAIN (Urzainqui-Martinez)
  • MARTINEZ URDANIZ, M.
  • URZAINQUI GALECH, O.
16  - 30 CABANILLAS (Mateo-Soto)
  • MATEO GARCIA, S.
  • SOTO SADA, M.
 Deialdia 3
2023/11/04
16:00
Noain - Bidezarra CABANILLAS (Muñoz-Lorente)
  • LORENTE RODRIGUEZ , M.
  • MUÑOZ LAQUIDAIN, M.
29  - 30 NOAIN (Urzainqui-Martinez)
  • URZAINQUI GALECH, O.
  • MARTINEZ URDANIZ, M.
2023/11/04
16:00
Noain - Bidezarra CABANILLAS (Mateo-Soto)
  • MATEO GARCIA, S.
  • SOTO SADA, M.
30  - 24 NOAIN (Cuadrado-Ataun)
  • CUADRADO MARTIN, J.
  • ATAUN CACHO, N.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 CABANILLAS (Muñoz-Lorente)   5 3 2 1 0 89 82
2 CABANILLAS (Mateo-Soto)   5 3 2 1 0 89 70
3 NOAIN (Cuadrado-Ataun)   4 3 1 2 0 77 86
4 NOAIN (Urzainqui-Martinez)   4 3 1 2 0 72 89
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/10/21
-
- Descanso   CABANILLAS (Guia-Biurrun)
2023/10/22
16:00
Noain - Bidezarra NOAIN (Leon-Lapeña)
  • LEON RUIZ, A.
  • LAPEÑA ZARDOYA, I.
30  - 27 NOAIN (Luengo-Mateo)
  • LUENGO MARTINEZ, J.
  • MATEO JIMENEZ , C.
 Deialdia 2
2023/10/28
-
- Descanso   NOAIN (Luengo-Mateo)
2023/10/29
16:00
Cabanillas - Municipal CABANILLAS (Guia-Biurrun)
  • BIURRUN RETA, S.
  • GUIA COSO, J.
30  - 16 NOAIN (Leon-Lapeña)
  • LAPEÑA ZARDOYA, I.
  • LEON RUIZ, A.
 Deialdia 3
2023/11/04
-
- NOAIN (Leon-Lapeña)   Descanso
2023/11/04
16:00
Noain - Bidezarra NOAIN (Luengo-Mateo)
  • LUENGO MARTINEZ, J.
  • MATEO JIMENEZ , C.
22  - 30 CABANILLAS (Guia-Biurrun)
  • GUIA COSO, J.
  • BIURRUN RETA, S.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 CABANILLAS (Guia-Biurrun)   4 2 2 0 0 60 38
2 NOAIN (Leon-Lapeña)   3 2 1 1 0 46 57
3 NOAIN (Luengo-Mateo)   2 2 0 2 0 49 60