Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ ESKUZ BINAKA NESKAK 1. FASEA NKJ - HAUR

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: TALDE BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/10/06
18:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI (Gomez-Setuain)
  • GOMEZ BASURTO, U.
  • SETUAIN GARCIA, N.
18  - 6 HUARTE (Gomes-Izcue)
  • GOMES ALDAZ, S.
  • IZCUE GOŅI, N.
2023/10/06
18:30
Latasa - Latasa ADOS PILOTA (Deskarga-Irigoyen) 15  - 18 ADOS PILOTA (Iņigo-Altxu)
2023/10/07
-
- Descanso   ARKUPE (Almandoz-Iratzoki)
 Deialdia 2
2023/10/20
17:15
Huarte - Toki Alai HUARTE (Gomes-Izcue)
  • GOMES ALDAZ, S.
  • IZCUE GOŅI, N.
14  - 18 ADOS PILOTA (Deskarga-Irigoyen)
  • IRIGOYEN ALCHU, J.
  • DESKARGA ARIZTOI, A.
2023/10/21
-
- ADOS PILOTA (Iñigo-Altxu)   Descanso
2023/10/22
10:00
Lesaka - Arkupe ARKUPE (Almandoz-Iratzoki)
  • ALMANDOZ URBISTONDO, N.
  • IRATZOKI ARBUES, J.
11  - 18 ARDOI (Gomez-Setuain)
  • GOMEZ BASURTO, U.
  • SETUAIN GARCIA, N.
 Deialdia 3
2023/10/27
19:00
Sunbilla - Sunbilla ADOS PILOTA (Iñigo-Altxu)
  • ALTXU MARTIN, I.
  • IŅIGO LUJANBIO, G.
18  - 11 HUARTE (Gomes-Izcue)
  • GOMES ALDAZ, S.
  • IZCUE GOŅI, N.
2023/10/27
19:00
Sunbilla - Sunbilla ADOS PILOTA (Deskarga-Irigoyen)
  • DESKARGA ARIZTOI, A.
  • IRIGOYEN ALCHU, J.
18  - 9 ARKUPE (Almandoz-Iratzoki)
  • ALMANDOZ URBISTONDO, N.
  • IRATZOKI ARBUES, J.
2023/10/28
-
- Descanso   ARDOI (Gomez-Setuain)
 Deialdia 4
2023/11/10
17:30
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI (Gomez-Setuain)
  • GOMEZ BASURTO, U.
  • SETUAIN GARCIA, N.
17  - 18 ADOS PILOTA (Deskarga-Irigoyen)
  • DESKARGA ARIZTOI, A.
  • IRIGOYEN ALCHU, J.
2023/11/10
18:30
Lesaka - Arkupe ARKUPE (Almandoz-Iratzoki)
  • ALMANDOZ URBISTONDO, N.
  • IRATZOKI ARBUES, J.
18  - 17 ADOS PILOTA (Iņigo-Altxu)
  • ALTXU MARTIN, I.
  • IŅIGO LUJANBIO, G.
2023/11/11
-
- Descanso   HUARTE (Gomes-Izcue)
 Deialdia 5
2023/11/16
19:30
Huarte - Toki Alai HUARTE (Gomes-Izcue)
  • GOMES ALDAZ, S.
  • IZCUE GOŅI, N.
18  - 9 ARKUPE (Almandoz-Iratzoki)
  • ALMANDOZ URBISTONDO, N.
  • IRATZOKI ARBUES, J.
2023/11/18
-
- ADOS PILOTA (Deskarga-Irigoyen)   Descanso
2023/11/18
11:30
Latasa - Latasa ADOS PILOTA (Iñigo-Altxu)
  • ALTXU MARTIN, I.
  • IŅIGO LUJANBIO, G.
13  - 18 ARDOI (Gomez-Setuain)
  • GOMEZ BASURTO, U.
  • SETUAIN GARCIA, N.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ADOS PILOTA (Deskarga-Irigoyen)   7 4 3 1 0 69 58
2 ARDOI (Gomez-Setuain)   7 4 3 1 0 71 48
3 ADOS PILOTA (Iņigo-Altxu)   6 4 2 2 0 66 62
4 HUARTE (Gomes-Izcue)   5 4 1 3 0 49 63
5 ARKUPE (Almandoz-Iratzoki)   5 4 1 3 0 47 71