Itzuli
NKJ 36M PGOMAZ NESKAK 1 FASEA NKJ - KIMU

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: TALDE BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/09/29
18:30
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Baquerizo-Sasiain)
  • BAQUERIZO VICENTE, N.
  • SASIAIN IRAURGUI, K.
18  - 11 G.PILOTA (Mendiburu-Marroyo)
  • MENDIBURU ZABALETA, I.
  • MARROYO MARIEZKURRENA, N.
2023/09/29
18:30
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Moreno-Aldasoro)
  • MORENO CEBERIO , M.
  • ALDASORO ULAIAR, S.
18  - 13 G.PILOTA (Goņi-Beraza)
  • GOŅI SANCHEZ, O.
  • BERAZA LARRETA, I.
2023/09/30
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Garaño - Sanz)
  • GARAŅO GASTESI, I.
  • SANZ BIANA, A.
18  - 7 OBERENA (Goyenaga-Mencos)
  • GOYENAGA BELZUNEGUI, I.
  • MENCOS ALGARRA, L.
 Deialdia 2
2023/10/06
17:30
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (Goyenaga-Mencos)
  • MENCOS ALGARRA, L.
  • GOYENAGA BELZUNEGUI, I.
2  - 18 G.PILOTA (Baquerizo-Sasiain)
  • BAQUERIZA VICENTE, N.
  • SASIAIN IRAURGUI, K.
2023/10/06
18:30
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Mendiburu-Marroyo)
  • MARROYO MARIEZKURRENA, N.
  • MENDIBURU ZABALETA, I.
18  - 4 G.PILOTA (Moreno-Aldasoro)
  • MORENO CEBERIO , M.
  • ALDASORO ULAIAR, S.
2023/10/07
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Goñi-Beraza)
  • GOŅI SANCHEZ, O.
  • BERAZA LARRETA, I.
18  - 6 LARRAUN (Garaņo - Sanz)
  • SANZ BIANA, A.
  • GARAŅO GASTESI, I.
 Deialdia 3
2023/10/14
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Mendiburu-Marroyo)
  • MENDIBURU ZABALETA, I.
  • MARROYO MARIEZKURRENA, N.
18  - 6 OBERENA (Goyenaga-Mencos)
  • GOYENAGA BELZUNEGUI, I.
  • MENCOS ALGARRA, L.
2023/10/14
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Baquerizo-Sasiain)
  • BAQUERIZA VICENTE, N.
  • SASIAIN IRAURGUI, K.
18  - 5 G.PILOTA (Goņi-Beraza)
  • GOŅI SANCHEZ, O.
  • BERAZA LARRETA, I.
2023/10/14
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Moreno-Aldasoro)
  • MORENO CEBERIO , M.
  • ALDASORO ULAIAR, S.
18  - 16 LARRAUN (Garaņo - Sanz)
  • GARAŅO GASTESI, I.
  • SANZ BIANA, A.
 Deialdia 4
2023/10/20
18:30
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Goñi-Beraza)
  • GOŅI SANCHEZ, O.
  • BERAZA LARRETA, I.
6  - 18 G.PILOTA (Mendiburu-Marroyo)
  • MENDIBURU ZABALETA, I.
  • MARROYO MARIEZKURRENA, N.
2023/10/21
09:30
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Moreno-Aldasoro)
  • MORENO CEBERIO , M.
  • ALDASORO ULAIAR, S.
18  - 7 OBERENA (Goyenaga-Mencos)
  • GOYENAGA BELZUNEGUI, I.
  • MENCOS ALGARRA, L.
2023/10/22
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Garaño - Sanz)
  • GARAŅO GASTESI, I.
  • SANZ BIANA, A.
4  - 18 G.PILOTA (Baquerizo-Sasiain)
  • SASIAIN IRAURGUI, K.
  • BAQUERIZA VICENTE, N.
 Deialdia 5
2023/10/28
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Mendiburu-Marroyo)
  • MARROYO MARIEZKURRENA, N.
  • MENDIBURU ZABALETA, I.
18  - 2 LARRAUN (Garaņo - Sanz)
  • GARAŅO GASTESI, I.
  • SANZ BIANA, A.
2023/10/28
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Baquerizo-Sasiain)
  • BAQUERIZA VICENTE, N.
  • SASIAIN IRAURGUI, K.
18  - 8 G.PILOTA (Moreno-Aldasoro)
  • ALDASORO ULAIAR, S.
  • MORENO CEBERIO , M.
2023/10/28
10:15
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (Goyenaga-Mencos)
  • GOYENAGA BELZUNEGUI, I.
  • MENCOS ALGARRA, L.
5  - 25 G.PILOTA (Goņi-Beraza)
  • BERAZA LARRETA, I.
  • GOŅI SANCHEZ, O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 G.PILOTA (Baquerizo-Sasiain)   10 5 5 0 0 90 30
2 G.PILOTA (Mendiburu-Marroyo)   9 5 4 1 0 83 36
3 G.PILOTA (Moreno-Aldasoro)   8 5 3 2 0 66 72
4 G.PILOTA (Goņi-Beraza)   7 5 2 3 0 67 65
5 LARRAUN (Garaņo - Sanz)   6 5 1 4 0 46 79
6 OBERENA (Goyenaga-Mencos)   5 5 0 5 0 27 97