Itzuli
NKJ 36M PGOMAZ NESKAK 1 FASEA NKJ - HAUR

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/10/07
-
- Descanso   G.PILOTA (Garmendia-Campos)
2023/10/07
10:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Erro-Zia)
  • ERRO GARRALDA, U.
  • ZIA MURILLO, E.
16  - 25 LARRAUN (Larreta - Bengoetxea)
  • BENGOETXEA LARRARTE, L.
  • LARRETA GOIKOETXEA, I.
 Deialdia 2
2023/10/21
-
- Descanso   LARRAUN (Larreta - Bengoetxea)
2023/10/21
09:30
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Garmendia-Campos)
  • CAMPOS JAUREGI, J.
  • GARMENDIA ETXABE, A.
25  - 16 AUÑAMENDI (Erro-Zia)
  • ERRO GARRALDA, U.
  • ZIA MURILLO, E.
 Deialdia 3
2023/10/28
-
- AUÑAMENDI (Erro-Zia)   Descanso
2023/10/29
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Larreta - Bengoetxea)
  • LARRETA GOIKOETXEA, I.
  • BENGOETXEA LARRARTE, L.
17  - 25 G.PILOTA (Garmendia-Campos)
  • GARMENDIA ETXABE, A.
  • CAMPOS JAUREGI, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 G.PILOTA (Garmendia-Campos)   4 2 2 0 0 50 33
2 LARRAUN (Larreta - Bengoetxea)   3 2 1 1 0 42 41
3 AUÑAMENDI (Erro-Zia)   2 2 0 2 0 32 50
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/10/06
17:30
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (Glaria-Guerra)
  • GLARIA BUENO, M.
  • GUERRA SANDUA, I.
25  - 16 LARRAUN (Astiz - Iriarte)
  • ASTIZ LEGARRA, G.
  • IRIARTE CILVETI, I.
2023/10/06
18:30
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Marroyo-Salinas)
  • SALINAS SENAR, N.
  • MARROYO MARIEZKURRENA, I.
25  - 16 G.PILOTA (San Martin-Gastearena)
  • GASTEARENA PAZ, L.
  • SAN MARTIN ARTIEDA, O.
 Deialdia 2
2023/10/21
09:30
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Marroyo-Salinas)
  • MARROYO MARIEZKURRENA, I.
  • SALINAS SENAR, N.
11  - 25 LARRAUN (Astiz - Iriarte)
  • ASTIZ LEGARRA, G.
  • IRIARTE CILVETI, I.
2023/10/21
09:30
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (San Martin-Gastearena)
  • SAN MARTIN ARTIEDA, O.
  • GASTEARENA PAZ, L.
4  - 25 OBERENA (Glaria-Guerra)
  • GLARIA BUENO, M.
  • GUERRA SANDUA, I.
 Deialdia 3
2023/10/28
10:15
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (Glaria-Guerra)
  • GLARIA BUENO, M.
  • GUERRA SANDUA, I.
25  - 12 G.PILOTA (Marroyo-Salinas)
  • MARROYO MARIEZKURRENA, I.
  • SALINAS SENAR, N.
2023/10/29
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Astiz - Iriarte)
  • ASTIZ LEGARRA, G.
  • IRIARTE CILVETI, I.
25  - 10 G.PILOTA (San Martin-Gastearena)
  • GASTEARENA PAZ, L.
  • SAN MARTIN ARTIEDA, O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA (Glaria-Guerra)   6 3 3 0 0 75 32
2 LARRAUN (Astiz - Iriarte)   5 3 2 1 0 66 46
3 G.PILOTA (Marroyo-Salinas)   4 3 1 2 0 48 66
4 G.PILOTA (San Martin-Gastearena)   3 3 0 3 0 30 75