Itzuli
NKJ 36M PGOMAZ NESKAK 1 FASEA NKJ - KADETE 2.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: TALDEA BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/09/29
18:15
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Astrain-Guerra)
  • ASTRAIN TURUMBAY, E.
  • GUERRA SANDUA, A.
19  - 25 G.PILOTA (Campos-Amado)
  • CAMPOS JAUREGI, J.
  • AMADO ANDUEZA, I.
2023/09/30
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Imaz-Galarza)
  • GALARZA NOGUERA, N.
  • IMAZ GOIKOETXEA, A.
25  - 0 * AUÑAMENDI (Pedroarena-Zabalza, I)
*Equipo no presentado
2023/09/30
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA-B (Lacunza-Arrarás)
  • LACUNZA ALCALA, L.
  • ARRARAS OLAETXEA, L.
25  - 13 OBERENA-C (Belzunce-Cilveti)
  • BELZUNCE ALDABA, A.
  • CILVETI RAMIREZ, N.
 Deialdia 2
2023/10/06
17:30
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA-C (Belzunce-Cilveti)
  • CILVETI RAMIREZ, N.
  • BELZUNCE ALDABA, A.
23  - 25 LARRAUN (Imaz-Galarza)
  • GALARZA NOGUERA, N.
  • IMAZ GOIKOETXEA, A.
2023/10/07
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Campos-Amado)
  • CAMPOS JAUREGI, J.
  • AMADO ANDUEZA, I.
25  - 24 OBERENA-B (Lacunza-Arrarás)
  • ARRARAS OLAETXEA, L.
  • LACUNZA ALCALA, L.
2023/10/07
10:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Pedroarena-Zabalza, I)
  • CARBALLO LARRAÑETA, I.
  • PEDROARENA GARRALDA, I.
25  - 8 SAN JUAN (Astrain-Guerra)
  • GUERRA SANDUA, A.
  • ASTRAIN TURUMBAY, E.
 Deialdia 3
2023/10/11
17:00
Pamplona - Aranzadi OBERENA-B (Lacunza-Arrarás)
  • ARRARAS OLAETXEA, L.
  • LACUNZA ALCALA, L.
17  - 25 LARRAUN (Imaz-Galarza)
  • GALARZA NOGUERA, N.
  • IMAZ GOIKOETXEA, A.
2023/10/13
18:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Astrain-Guerra)
  • ASTRAIN TURUMBAY, E.
  • GUERRA SANDUA, A.
15  - 25 OBERENA-C (Belzunce-Cilveti)
  • CILVETI RAMIREZ, N.
  • BELZUNCE ALDABA, A.
2023/10/14
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Campos-Amado)
  • CAMPOS JAUREGI, J.
  • AMADO ANDUEZA, I.
25  - 14 AUÑAMENDI (Pedroarena-Zabalza, I)
  • PEDROARENA GARRALDA, I.
  • GARCIA AZPIROZ, I.
 Deialdia 4
2023/10/21
10:15
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA-B (Lacunza-Arrarás)
  • LACUNZA ALCALA, L.
  • ARRARAS OLAETXEA, L.
21  - 25 AUÑAMENDI (Pedroarena-Zabalza, I)
  • PEDROARENA GARRALDA, I.
  • IRIARTE BIURRARENA, L.
2023/10/21
10:15
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA-C (Belzunce-Cilveti)
  • BELZUNCE ALDABA, A.
  • CILVETI RAMIREZ, N.
10  - 25 G.PILOTA (Campos-Amado)
  • CAMPOS JAUREGI, J.
  • AMADO ANDUEZA, I.
2023/10/22
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Imaz-Galarza)
  • GALARZA NOGUERA, N.
  • IMAZ GOIKOETXEA, A.
28  - 8 SAN JUAN (Astrain-Guerra)
  • ASTRAIN TURUMBAY, E.
  • GUERRA SANDUA, A.
 Deialdia 5
2023/10/27
18:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Astrain-Guerra)
  • GUERRA SANDUA, A.
  • ASTRAIN TURUMBAY, E.
25  - 19 OBERENA-B (Lacunza-Arrarás)
  • LACUNZA ALCALA, L.
  • ARRARAS OLAETXEA, L.
2023/10/28
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Campos-Amado)
  • AMADO ANDUEZA, I.
  • CAMPOS JAUREGI, J.
25  - 10 LARRAUN (Imaz-Galarza)
  • IMAZ GOIKOETXEA, A.
  • GALARZA NOGUERA, N.
2023/10/28
10:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Pedroarena-Zabalza, I)
  • IRIARTE BIURRARENA, L.
  • PEDROARENA GARRALDA, I.
25  - 9 OBERENA-C (Belzunce-Cilveti)
  • BELZUNCE ALDABA, A.
  • CILVETI RAMIREZ, N.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 G.PILOTA (Campos-Amado)   10 5 5 0 0 125 77
2 LARRAUN (Imaz-Galarza)   9 5 4 1 0 113 73
3 AUÑAMENDI (Pedroarena-Zabalza, I)   7 5 3 1 1 89 88
4 OBERENA-B (Lacunza-Arrarás)   6 5 1 4 0 106 113
5 OBERENA-C (Belzunce-Cilveti)   6 5 1 4 0 80 115
6 SAN JUAN (Astrain-Guerra)   6 5 1 4 0 75 122