Itzuli
NKJ - TRINKETE TRK PLARRUZ NKJ - KADETE 2. MAILA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/10/07
17:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete LARRAINA D (Asiain-Moncada)
  • ASIAIN EZQUER, I.
  • MONCADA OLLERO, J.
2  - 0
(15-9)
(15-14)
LARRAINA G (Gorospe-Abaurrea)
  • MONCADA OLLERO, J.
  • GOROSPE GOŅI, I.
2023/10/08
19:00
Pamplona - Tenis Trinkete TENIS B (Landa - Rubio)
  • LANDA OROZ, P.
  • RUBIO ARDANAZ, P.
0  - 2
(6-15)
(7-15)
AMAYA B (Garralda-Marrodán)
  • GARRALDA PASCAL, I.
  • MARRODAN ANDUEZA, I.
 Deialdia 2
2023/10/15
10:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete LARRAINA D (Asiain-Moncada)
  • ASIAIN EZQUER, I.
  • MONCADA OLLERO, J.
2  - 1
(15-7)
(12-15)
(10-5)
AMAYA B (Garralda-Marrodán)
  • GARRALDA PASCAL, I.
  • MARRODAN ANDUEZA, I.
2023/10/15
10:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete LARRAINA G (Gorospe-Abaurrea)
  • GOROSPE GOŅI, I.
  • ABAURREA CASTILLA, O.
2  - 0
(15-6)
(15-4)
TENIS B (Landa - Rubio)
  • LANDA OROZ, P.
  • RUBIO ARDANAZ, P.
 Deialdia 3
2023/10/22
12:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete AMAYA B (Garralda-Marrodán)
  • GARRALDA PASCAL, I.
  • MARRODAN ANDUEZA, I.
1  - 2
(15-10)
(9-15)
(7-10)
LARRAINA G (Gorospe-Abaurrea)
  • ABAURREA CASTILLA, O.
  • ABAURREA CASTILLA, O.
2023/10/22
19:00
Pamplona - Tenis Trinkete TENIS B (Landa - Rubio) 0  - 2
(4-15)
(7-15)
LARRAINA D (Asiain-Moncada)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 LARRAINA D (Asiain-Moncada)   6 3 3 0 0 6 1 97 61
2 LARRAINA G (Gorospe-Abaurrea)   5 3 2 1 0 4 3 88 71
3 AMAYA B (Garralda-Marrodán)   4 3 1 2 0 4 4 88 85
4 TENIS B (Landa - Rubio)   3 3 0 3 0 0 6 34 90
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/10/07
17:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete AMAYA A (Casarrubio-Iraizoz)
  • CASARRUBIO MORENO, M.
  • IRAIZOZ OLAIZ, B.
1  - 2
(15-14)
(8-15)
(7-10)
TENIS A (Ansoain-Mendivil)
  • ANSOAIN AICIONDO, S.
  • MENDIVIL PURROY , I.
2023/10/07
17:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete LARRAINA E (Ciriaco-Garmendia)
  • CIRIACO SANTAMARIA, M.
  • GARMENDIA GOŅI, G.
2  - 0
(15-4)
(15-7)
LARRAINA H (Gorospe-Escalada)
  • GOROSPE GOŅI, I.
  • ESCALADA DE DIEGO, M.
 Deialdia 2
2023/10/14
17:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete LARRAINA H (Gorospe-Escalada)
  • GOROSPE GOŅI, I.
  • ESCALADA DE DIEGO, M.
0  - 2
(11-15)
(9-15)
AMAYA A (Casarrubio-Iraizoz)
  • CASARRUBIO MORENO, M.
  • IRAIZOZ OLAIZ, B.
2023/10/15
10:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete LARRAINA E (Ciriaco-Garmendia)
  • CIORDIA ASENJO, M.
  • GARMENDIA GOŅI, G.
2  - 0
(15-3)
(15-9)
TENIS A (Ansoain-Mendivil)
  • ANSOAIN AICIONDO, S.
  • MENDIVIL PURROY , X.
 Deialdia 3
2023/10/20
19:00
Pamplona - Tenis Trinkete TENIS A (Ansoain-Mendivil) 2  - 1
(15-5)
(9-15)
(10-4)
LARRAINA H (Gorospe-Escalada)
2023/10/22
12:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete AMAYA A (Casarrubio-Iraizoz)
  • IRAIZOZ OLAIZ, B.
  • CASARRUBIO MORENO, M.
0  - 2
(12-15)
(8-15)
LARRAINA E (Ciriaco-Garmendia)
  • CIRIACO SANTAMARIA, M.
  • GARMENDIA GOŅI, G.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 LARRAINA E (Ciriaco-Garmendia)   6 3 3 0 0 6 0 90 43
2 TENIS A (Ansoain-Mendivil)   5 3 2 1 0 4 4 85 84
3 AMAYA A (Casarrubio-Iraizoz)   4 3 1 2 0 3 4 80 89
4 LARRAINA H (Gorospe-Escalada)   3 3 0 3 0 1 6 55 94