Itzuli
NKJ - 36 M PALAZ 1 FASEA PLARRUZ NKJ - KIMU 2.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/10/28
-
- Descanso   S.IGNACIO (Alonso-Irulegui)
2023/10/29
16:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (Fernandez-Ripalda)
  • RIPALDA GARCIA, A.
  • FERNANDEZ LOS ARCOS, G.
30  - 18 TENIS Torres-Castejón)
  • TORRES LAZKOZ, I.
  • CASTEJON DIAZ, T.
 Deialdia 2
2023/11/04
-
- Descanso   TENIS Torres-Castejón)
2023/11/05
16:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Alonso-Irulegui)
  • ALONSO SALGUERO, M.
  • IRULEGUI BALLARIN, X.
24  - 30 F.LOPEZ (Fernandez-Ripalda)
  • FERNANDEZ LOS ARCOS, G.
  • RIPALDA GARCIA, A.
 Deialdia 3
2023/11/11
-
- F.LOPEZ (Fernandez-Ripalda)   Descanso
2023/11/12
18:00
Pamplona - Tenis TENIS Torres-Castejón) 30  - 27 S.IGNACIO (Alonso-Irulegui)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (Fernandez-Ripalda)   4 2 2 0 0 60 42
2 TENIS Torres-Castejón)   3 2 1 1 0 48 57
3 S.IGNACIO (Alonso-Irulegui)   2 2 0 2 0 51 60
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/10/28
-
- Descanso   F.LOPEZ (Echeverría-Legarrea)
2023/10/29
16:00
Pamplona - Larraina S.IGNACIO (González-San Miguel)
  • GONZALEZ TEJEDOR, I.
  • SAN MIGUEL AGUIRRE, J.
30  - 17 S.IGNACIO (López-López)
  • LOPEZ CORTES, N.
  • LOPEZ ONDARRA, N.
 Deialdia 2
2023/11/04
-
- Descanso   S.IGNACIO (López-López)
2023/11/05
16:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (Echeverría-Legarrea)
  • ECHEVERRIA AVELINO, S.
  • LEGARREA SAN MARTIN, H.
30  - 15 S.IGNACIO (González-San Miguel)
  • GONZALEZ TEJEDOR, I.
  • SAN MIGUEL AGUIRRE, J.
 Deialdia 3
2023/11/11
-
- S.IGNACIO (González-San Miguel)   Descanso
2023/11/12
16:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (López-López)
  • LOPEZ CORTES, N.
  • LOPEZ ONDARRA, N.
7  - 30 F.LOPEZ (Echeverría-Legarrea)
  • ECHEVERRIA AVELINO, S.
  • LEGARREA SAN MARTIN, H.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F.LOPEZ (Echeverría-Legarrea)   4 2 2 0 0 60 22
2 S.IGNACIO (González-San Miguel)   3 2 1 1 0 45 47
3 S.IGNACIO (López-López)   2 2 0 2 0 24 60
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/10/28
-
- Descanso   S.IGNACIO (Aragón-Vallejo)
2023/10/29
19:00
Pamplona - Tenis TENIS (Iraizoz-Mendivil) 30  - 2 REDIN (Gil-Herrero)
 Deialdia 2
2023/11/04
-
- Descanso   REDIN (Gil-Herrero)
2023/11/05
16:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Aragón-Vallejo)
  • ARAGON NAVALLAS, M.
  • VALLEJO AURENSANZ, U.
19  - 30 TENIS (Iraizoz-Mendivil)
  • IRAIZOZ DIAZ , I.
  • MENDIVIL PURROY , X.
 Deialdia 3
2023/11/11
-
- TENIS (Iraizoz-Mendivil)   Descanso
2023/11/12
16:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (Gil-Herrero)
  • GIL GUINEA, P.
  • HERRERO GONZALEZ, L.
27  - 30 S.IGNACIO (Aragón-Vallejo)
  • ARAGON NAVALLAS, M.
  • VALLEJO AURENSANZ, U.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TENIS (Iraizoz-Mendivil)   4 2 2 0 0 60 21
2 S.IGNACIO (Aragón-Vallejo)   3 2 1 1 0 49 57
3 REDIN (Gil-Herrero)   2 2 0 2 0 29 60