Itzuli
NKJ - 36 M PALAZ 1 FASEA PLARRUZ NKJ - HAUR 2.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/10/29
16:00
Pamplona - Amaya F2 REDIN (Baleztena-Cayuela)
  • CAYUELA ERANSUS, D.
  • BALEZTENA MATEO, J.
27  - 30 AMAYA (Pascal-Vilches)
  • PASCAL LOPEZ, N.
  • VILCHES RAZQUIN, X.
2023/10/29
16:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (Arbizu-Arbizu)
  • ARBIZU DE MADRAZO, M.
  • ARBIZU DE MADRAZO, P.
30  - 17 TENIS (Casado-Isturiz)
  • CASADO ALONSO , S.
  • ISTURIZ INDURAIN , M.
 Deialdia 2
2023/11/05
16:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (Arbizu-Arbizu)
  • ARBIZU DE MADRAZO, M.
  • ARBIZU DE MADRAZO, P.
12  - 30 AMAYA (Pascal-Vilches)
  • PASCAL LOPEZ, N.
  • VILCHES RAZQUIN, X.
2023/11/05
18:00
Pamplona - Tenis TENIS (Casado-Isturiz) 9  - 30 REDIN (Baleztena-Cayuela)
 Deialdia 3
2023/11/12
16:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (Pascal-Vilches)
  • PASCAL LOPEZ, N.
  • VILCHES RAZQUIN, X.
30  - 9 TENIS (Casado-Isturiz)
  • CASTEJON DIAZ, M.
  • ISTURIZ INDURAIN , M.
2023/11/12
16:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (Baleztena-Cayuela)
  • CAYUELA ERANSUS, D.
  • BALEZTENA MATEO, J.
30  - 16 F.LOPEZ (Arbizu-Arbizu)
  • ARBIZU DE MADRAZO, M.
  • ARBIZU DE MADRAZO, P.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (Pascal-Vilches)   6 3 3 0 0 90 48
2 REDIN (Baleztena-Cayuela)   5 3 2 1 0 87 55
3 F.LOPEZ (Arbizu-Arbizu)   4 3 1 2 0 58 77
4 TENIS (Casado-Isturiz)   3 3 0 3 0 35 90
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/10/29
16:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Unciti-Jamar)
  • JAMAR GOŃI, D.
  • UNCITI CHOURRAUT, I.
19  - 30 F.LOPEZ (Fernandez-Otxotorena)
  • FERNANDEZ ALZORRIZ, I.
  • OTXOTORENA FERNANDEZ, A.
2023/10/29
19:00
Pamplona - Tenis TENIS (Castejón-Gortari) 30  - 10 S.IGNACIO (Martínez-Ruiz Villot)
 Deialdia 2
2023/11/05
16:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Martínez-Ruiz Villot)
  • MARTINEZ ARRATIBEL, I.
  • RUIZ VILLOT, J.
16  - 30 LARRAINA (Unciti-Jamar)
  • JAMAR GOŃI, D.
  • UNCITI CHOURRAUT, I.
2023/11/05
18:00
Pamplona - Tenis TENIS (Castejón-Gortari) 30  - 17 F.LOPEZ (Fernandez-Otxotorena)
 Deialdia 3
2023/11/12
16:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (Fernandez-Otxotorena)
  • FERNANDEZ ALZORRIZ, I.
  • OTXOTORENA FERNANDEZ, A.
30  - 29 S.IGNACIO (Martínez-Ruiz Villot)
  • MARTINEZ ARRATIBEL, I.
  • RUIZ VILLOT, J.
2023/11/12
16:00
Pamplona - Amaya F3 LARRAINA (Unciti-Jamar)
  • JAMAR GOŃI, D.
  • UNCITI CHOURRAUT, I.
14  - 30 TENIS (Castejón-Gortari)
  • CASTEJON DIAZ, M.
  • GORTARI ZAPATERIA , J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TENIS (Castejón-Gortari)   6 3 3 0 0 90 41
2 F.LOPEZ (Fernandez-Otxotorena)   5 3 2 1 0 77 78
3 LARRAINA (Unciti-Jamar)   4 3 1 2 0 63 76
4 S.IGNACIO (Martínez-Ruiz Villot)   3 3 0 3 0 55 90
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/10/28
-
- Descanso   S.IGNACIO (Aramendia-Ilundain)
2023/10/29
19:00
Pamplona - Tenis TENIS (Fernández de Arcaya-Ezcaray) 30  - 7 F.LOPEZ (Gurucelain-Larrea)
 Deialdia 2
2023/11/04
-
- Descanso   F.LOPEZ (Gurucelain-Larrea)
2023/11/05
16:00
Pamplona - Amaya F3 S.IGNACIO (Aramendia-Ilundain)
  • ARAMENDIA CARRASCO, I.
  • ILUNDAIN JIMENEZ, A.
2  - 30 TENIS (Fernández de Arcaya-Ezcaray)
  • EZCARAY MENENDEZ, A.
  • FERNANDEZ DE ARCAYA GUINEA, S.
 Deialdia 3
2023/11/11
-
- TENIS (Fernández de Arcaya-Ezcaray)   Descanso
2023/11/12
16:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (Gurucelain-Larrea)
  • GURUCELAIN RETA, E.
  • LARREA ALDABA, E.
30  - 28 S.IGNACIO (Aramendia-Ilundain)
  • ARAMENDIA CARRASCO, I.
  • ILUNDAIN JIMENEZ, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TENIS (Fernández de Arcaya-Ezcaray)   4 2 2 0 0 60 9
2 F.LOPEZ (Gurucelain-Larrea)   3 2 1 1 0 37 58
3 S.IGNACIO (Aramendia-Ilundain)   2 2 0 2 0 30 60
Multzoa: D    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/10/28
-
- Descanso   TENIS (Ayerra-Vicente)
2023/10/29
16:00
Pamplona - Larraina S.IGNACIO (Aleixandre-González)
  • GONZALEZ HUGUET, J.
  • ALEIXANDRE IBAŃEZ, I.
24  - 30 REDIN (Callejón-Valentí)
  • VALENTI ESQUIROZ, M.
  • CALLEJON DE LARA, G.
 Deialdia 2
2023/11/04
-
- Descanso   REDIN (Callejón-Valentí)
2023/11/05
18:00
Pamplona - Tenis TENIS (Ayerra-Vicente) 30  - 14 S.IGNACIO (Aleixandre-González)
 Deialdia 3
2023/11/11
-
- S.IGNACIO (Aleixandre-González)   Descanso
2023/11/12
16:00
Pamplona - Amaya F3 REDIN (Callejón-Valentí)
  • CALLEJON DE LARA, G.
  • VALENTI ESQUIROZ, M.
30  - 27 TENIS (Ayerra-Vicente)
  • AYERRA TORRES , J.
  • VICENTE PARIS , M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 REDIN (Callejón-Valentí)   4 2 2 0 0 60 51
2 TENIS (Ayerra-Vicente)   3 2 1 1 0 57 44
3 S.IGNACIO (Aleixandre-González)   2 2 0 2 0 38 60