Itzuli
NKJ - 36 M PALAZ 1 FASEA PLARRUZ NKJ - KADETE 2.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/11/05
16:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (Casarrubio-Garralda)
  • CASARRUBIO MORENO, M.
  • GARRALDA PASCAL, I.
30  - 18 TENIS (García-Rubio)
  • GARCIA GARRAUS, M.
  • RUBIO ARDANAZ, P.
2023/11/05
16:00
Pamplona - Amaya F3 F.LOPEZ (Velaz-Zubicoa)
  • VELAZ NOAIN, M.
  • ZUBICOA ZUBIETA, J.
27  - 30 LARRAINA (Gorospe-Gorospe)
  • GOROSPE GOÑI, I.
  • GOROSPE GOÑI, I.
 Deialdia 2
2023/11/12
16:00
Pamplona - Amaya F2 F.LOPEZ (Velaz-Zubicoa)
  • VELAZ NOAIN, M.
  • ZUBICOA ZUBIETA, J.
30  - 7 TENIS (García-Rubio)
  • GARCIA GARRAUS, M.
  • RUBIO ARDANAZ, P.
2023/11/12
16:00
Pamplona - Amaya F2 LARRAINA (Gorospe-Gorospe)
  • GOROSPE GOÑI, I.
  • GOROSPE GOÑI, I.
19  - 30 AMAYA (Casarrubio-Garralda)
  • CASARRUBIO MORENO, M.
  • GARRALDA PASCAL, I.
 Deialdia 3
2023/11/18
18:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (Casarrubio-Garralda)
  • CASARRUBIO MORENO, M.
  • GARRALDA PASCAL, I.
30  - 13 F.LOPEZ (Velaz-Zubicoa)
  • VELAZ NOAIN, M.
  • ZUBICOA ZUBIETA, J.
2023/11/19
18:00
Pamplona - Tenis TENIS (García-Rubio)
  • GARCIA GARRAUS, M.
  • RUBIO ARDANAZ, P.
16  - 30 LARRAINA (Gorospe-Gorospe)
  • GOROSPE GOÑI, I.
  • GOROSPE GOÑI, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (Casarrubio-Garralda)   6 3 3 0 0 90 50
2 LARRAINA (Gorospe-Gorospe)   5 3 2 1 0 79 73
3 F.LOPEZ (Velaz-Zubicoa)   4 3 1 2 0 70 67
4 TENIS (García-Rubio)   3 3 0 3 0 41 90
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/11/05
17:20
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Agesta-Etxebeste)
  • AGESTA MENDIBURU, M.
  • ETXEBESTE FUENTES, J.
30  - 8 AMAYA (Fuentes-Marrodán)
  • FUENTES PEREZ, E.
  • MARRODAN ANDUEZA, I.
2023/11/05
18:00
Pamplona - Tenis TENIS (Domench-Landa) 22  - 30 LARRAINA (Baleztena-Pita)
 Deialdia 2
2023/11/10
19:00
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (Agesta-Etxebeste) 30  - 3 LARRAINA (Baleztena-Pita)
2023/11/12
16:00
Pamplona - Amaya F3 AMAYA (Fuentes-Marrodán)
  • FUENTES PEREZ, E.
  • MARRODAN ANDUEZA, I.
30  - 7 TENIS (Domench-Landa)
  • DOMENCH NOAIN , I.
  • LANDA OROZ, P.
 Deialdia 3
2023/11/19
16:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Baleztena-Pita)
  • BALEZTENA MATEO, J.
  • PITA LAZCANO, D.
19  - 30 AMAYA (Fuentes-Marrodán)
  • FUENTES PEREZ, E.
  • MARRODAN ANDUEZA, I.
2023/11/19
18:00
Pamplona - Tenis TENIS (Domench-Landa)
  • DOMENCH NOAIN , I.
  • LANDA OROZ, P.
10  - 30 OBERENA (Agesta-Etxebeste)
  • AGESTA MENDIBURU, M.
  • ETXEBESTE FUENTES, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA (Agesta-Etxebeste)   6 3 3 0 0 90 21
2 AMAYA (Fuentes-Marrodán)   5 3 2 1 0 68 56
3 LARRAINA (Baleztena-Pita)   4 3 1 2 0 52 82
4 TENIS (Domench-Landa)   3 3 0 3 0 39 90
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/11/04
16:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Asiain-Pascual)
  • ASIAIN EZQUER, I.
  • PASCUAL ANAUT, I.
22  - 30 OBERENA (Redondo-Fernández)
  • FERNANDEZ SESMA, S.
  • REDONDO NAGORE, G.
2023/11/05
16:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (Iraizoz-Oroz)
  • IRAIZOZ OLAIZ, B.
  • OROZ CERDAN, L.
30  - 27 TENIS (Mendivil-Ansoain)
  • ANSOAIN AICIONDO, S.
  • MENDIVIL PURROY , I.
 Deialdia 2
2023/11/12
16:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (Iraizoz-Oroz)
  • IRAIZOZ OLAIZ, B.
  • OROZ CERDAN, L.
30  - 29 OBERENA (Redondo-Fernández)
  • FERNANDEZ SESMA, S.
  • REDONDO NAGORE, G.
2023/11/12
18:00
Pamplona - Tenis TENIS (Mendivil-Ansoain) 30  - 11 LARRAINA (Asiain-Pascual)
 Deialdia 3
2023/11/17
17:00
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (Redondo-Fernández)
  • FERNANDEZ SESMA, S.
  • REDONDO NAGORE, G.
13  - 30 TENIS (Mendivil-Ansoain)
  • ANSOAIN AICIONDO, S.
  • MENDIVIL PURROY , I.
2023/11/19
16:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Asiain-Pascual)
  • ASIAIN EZQUER, I.
  • PASCUAL ANAUT, I.
22  - 30 AMAYA (Iraizoz-Oroz)
  • IRAIZOZ OLAIZ, B.
  • OROZ CERDAN, L.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (Iraizoz-Oroz)   6 3 3 0 0 90 78
2 TENIS (Mendivil-Ansoain)   5 3 2 1 0 87 54
3 OBERENA (Redondo-Fernández)   4 3 1 2 0 72 82
4 LARRAINA (Asiain-Pascual)   3 3 0 3 0 55 90