Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36M PILOTALEKUA PALAZ NKT - PALA MOTZA BINAKA 2.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/10/27
19:10
Pamplona - Larraina UNIVERSIDAD (Indurain-Urrutia)
  • INDURAIN DIAZ, J.
  • URRUTIA MELGAREJO, D.
2  - 0
(15-8)
(15-3)
OBERENA (Fernandez-Arcelus)
  • ARCELUS ECHAVARREN, I.
  • FERNANDEZ CATALAN, A.
2023/10/29
10:00
Pamplona - Tenis TENIS (Iraburu-Escala)
  • ESCALA ESTANGA , I.
  • IRABURU JAMAR, M.
2  - 1
(5-15)
(15-7)
(10-3)
LARRAINA (Iribarren, U-Gonzalez)
  • GONZALEZ BARBERIA, I.
  • IRIBARREN ELIZALDE, U.
 Deialdia 2
2023/11/02
20:00
Pamplona - Larraina UNIVERSIDAD (Indurain-Urrutia)
  • INDURAIN DIAZ, J.
  • URRUTIA MELGAREJO, D.
2  - 1
(14-15)
(15-7)
(10-8)
LARRAINA (Iribarren, U-Gonzalez)
  • IRIBARREN AGUDO, X.
  • IRIBARREN ELIZALDE, U.
2023/11/05
18:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Fernandez-Arcelus)
  • ARCELUS ECHAVARREN, I.
  • FERNANDEZ CATALAN, A.
0  - 2
(6-15)
(9-15)
TENIS (Iraburu-Escala)
  • IRABURU JAMAR, M.
  • ESCALA ESTANGA , I.
 Deialdia 3
2023/11/10
18:45
Pamplona - Tenis TENIS (Iraburu-Escala)
  • IRABURU JAMAR, M.
  • RODRIGUEZ OROZ, F.
2  - 0
(15-10)
(15-9)
UNIVERSIDAD (Indurain-Urrutia)
  • INDURAIN DIAZ, J.
  • URRUTIA MELGAREJO, D.
2023/11/11
17:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Iribarren, U-Gonzalez)
  • GONZALEZ BARBERIA, I.
  • IRIBARREN ELIZALDE, U.
0  - 2
(10-15)
(10-15)
OBERENA (Fernandez-Arcelus)
  • ARCELUS ECHAVARREN, I.
  • FERNANDEZ CATALAN, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 TENIS (Iraburu-Escala)   6 3 3 0 0 6 1 90 59
2 UNIVERSIDAD (Indurain-Urrutia)   5 3 2 1 0 4 3 88 71
3 OBERENA (Fernandez-Arcelus)   4 3 1 2 0 2 4 56 80
4 LARRAINA (Iribarren, U-Gonzalez)   3 3 0 3 0 2 6 75 99
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/10/27
20:00
Pamplona - Tenis TENIS (Martinez-Amatriain)
  • AMATRIAIN REDONDO, J.
  • MARTINEZ LARREA, A.
2  - 0
(15-13)
(15-7)
SAN JUAN (Esparza-Laborda)
  • LABORDA TEJADA, B.
  • MENDIZABAL FDEZ.DE LA BAS, A.
2023/10/29
16:30
Pamplona - Larraina LARRAINA (P. Galbete, J-Bueno)
  • SAN JULIAN UNZU, P.
  • SARASIBAR TORAL, U.
0  - 2
(8-15)
(12-15)
OBERENA (Otondo-Santesteban)
  • DONAZAR ARGUIÑANO, J.
  • SANTESTEBAN ECHETO, I.
 Deialdia 2
2023/11/04
17:00
Pamplona - San Juan Azul SAN JUAN (Esparza-Laborda)
  • ALONSO CAÑOS, J.
  • BENITO SIMON-RICART, I.
2  - 1
(15-12)
(11-15)
(10-9)
LARRAINA (P. Galbete, J-Bueno)
  • SAN JULIAN UNZU, P.
  • SARASIBAR TORAL, U.
2023/11/05
10:00
Pamplona - Tenis TENIS (Martinez-Amatriain)
  • MARTINEZ LARREA, A.
  • AMATRIAIN REDONDO, J.
1  - 2
(13-15)
(15-7)
(1-10)
OBERENA (Otondo-Santesteban)
  • OTONDO CILVETI, M.
  • SANTESTEBAN ECHETO, I.
 Deialdia 3
2023/11/10
16:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Otondo-Santesteban)
  • OTONDO CILVETI, M.
  • SANTESTEBAN ECHETO, I.
2  - 0
(15-8)
(15-5)
SAN JUAN (Esparza-Laborda)
  • ESPARZA AYAPE, A.
  • LABORDA TEJADA, B.
2023/11/11
09:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (P. Galbete, J-Bueno)
  • SAN JULIAN UNZU, P.
  • SARASIBAR TORAL, U.
1  - 2
(15-10)
(10-15)
(8-10)
TENIS (Martinez-Amatriain)
  • AMATRIAIN REDONDO, J.
  • MARTINEZ LARREA, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 OBERENA (Otondo-Santesteban)   6 3 3 0 0 6 1 92 62
2 TENIS (Martinez-Amatriain)   5 3 2 1 0 5 3 94 85
3 SAN JUAN (Esparza-Laborda)   4 3 1 2 0 2 5 69 96
4 LARRAINA (P. Galbete, J-Bueno)   3 3 0 3 0 2 6 89 101
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/10/27
19:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Redmond-Andueza)
  • REDMOND BELDA, C.
  • ANDUEZA SANZ, X.
2  - 1
(15-8)
(12-15)
(10-4)
UNIVERSIDAD (Astrain-Mendigutxia)
  • ASTRAIN CIA, A.
  • MENDIGUTXIA ALVAREZ DE EULATE, M.
 Deialdia 2
2023/11/05
-
- Descanso   UNIVERSIDAD (Astrain-Mendigutxia)
 Deialdia 3
2023/11/12
-
- OBERENA (Redmond-Andueza)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 OBERENA (Redmond-Andueza)   2 1 1 0 0 2 1 37 27
2 UNIVERSIDAD (Astrain-Mendigutxia)   1 1 0 1 0 1 2 27 37
3 TENIS (Charro-Ezcurdia) (RET)   0 0 0 0 0 0 0 0 0