Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ BANAKA NKJ - GAZTE 2. FASE BAKARRA

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/11/03
18:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Zabala)
  • ZABALA GAMBOA, K.
6  - 22 OBERENA (Crespo)
  • CRESPO CATALAN, M.
2023/11/05
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Goikoetxea)
  • GOIKOETXEA GOIOGANA, M.
22  - 0 * ARDOI (Setuain)
*Equipo no presentado
 Deialdia 2
2023/11/10
17:30
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI (Setuain)
  • SETUAIN GARCIA, L.
12  - 22 IRURTZUN (Zabala)
  • ZABALA GAMBOA, K.
2023/11/11
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Goikoetxea)
  • GOIKOETXEA GOIOGANA, M.
22  - 6 OBERENA (Crespo)
  • CRESPO CATALAN, M.
 Deialdia 3
2023/11/17
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Crespo)
  • CRESPO CATALAN, M.
22  - 6 ARDOI (Setuain)
  • SETUAIN GARCIA, L.
2023/11/17
19:00
Uharte Arakil - Larrebieta IRURTZUN (Zabala)
  • ZABALA GAMBOA, K.
12  - 22 LARRAUN (Goikoetxea)
  • GOIKOETXEA GOIOGANA, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAUN (Goikoetxea)   6 3 3 0 0 66 18
2 OBERENA (Crespo)   5 3 2 1 0 50 34
3 IRURTZUN (Zabala)   4 3 1 2 0 40 56
4 ARDOI (Setuain)   2 3 0 2 1 18 66
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/11/03
18:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI (Eraso)
  • ERASO MONREAL, E.
22  - 8 IRURTZUN (Yaben)
  • YABEN AYESA, A.
2023/11/04
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Ciga)
  • CIGA LESACA, I.
13  - 22 ULTZAMA (Martikorena)
  • MARTIKORENA BARAIBAR, I.
 Deialdia 2
2023/11/10
17:30
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI (Eraso)
  • ERASO MONREAL, E.
20  - 22 ULTZAMA (Martikorena)
  • MARTIKORENA BARAIBAR, I.
2023/11/11
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Yaben)
  • YABEN AYESA, A.
22  - 8 OBERENA (Ciga)
  • CIGA LESACA, I.
 Deialdia 3
2023/11/16
19:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Ciga)
*Equipo no presentado
0 *  - 22 ARDOI (Eraso)
  • ERASO MONREAL, E.
2023/11/18
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Martikorena)
  • MARTIKORENA BARAIBAR, I.
22  - 12 IRURTZUN (Yaben)
  • YABEN AYESA, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ULTZAMA (Martikorena)   6 3 3 0 0 66 45
2 ARDOI (Eraso)   5 3 2 1 0 64 30
3 IRURTZUN (Yaben)   4 3 1 2 0 42 52
4 OBERENA (Ciga)   2 3 0 2 1 21 66
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/11/04
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (García)
  • GARCIA GARCIA DE ALBIZU, A.
22  - 3 SAN MIGUEL (Galdeano)
  • GALDEANO BAKAIKOA, A.
2023/11/04
10:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Armendariz)
  • ARMENDARIZ CAMPO, P.
13  - 22 OBERENA (Okariz)
  • OKARIZ TRONCOSO, G.
 Deialdia 2
2023/11/10
18:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Armendariz)
  • ARMENDARIZ CAMPO, P.
22  - 3 SAN MIGUEL (Galdeano)
  • GALDEANO BAKAIKOA, A.
2023/11/11
13:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Okariz)
  • OKARIZ TRONCOSO, G.
14  - 22 SAN MIGUEL (García)
  • GARCIA GARCIA DE ALBIZU, A.
 Deialdia 3
2023/11/17
19:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Galdeano)
  • GALDEANO BAKAIKOA, A.
8  - 22 OBERENA (Okariz)
  • OKARIZ TRONCOSO, G.
2023/11/18
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (García)
  • GARCIA GARCIA DE ALBIZU, A.
22  - 7 SAN FRCO.JAVIER (Armendariz)
  • ARMENDARIZ CAMPO, P.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN MIGUEL (García)   6 3 3 0 0 66 24
2 OBERENA (Okariz)   5 3 2 1 0 58 43
3 SAN FRCO.JAVIER (Armendariz)   4 3 1 2 0 42 47
4 SAN MIGUEL (Galdeano)   3 3 0 3 0 14 66
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/11/03
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Gracia)
  • GRACIA GARCIA, B.
22  - 20 SAN MIGUEL (Ganuza)
  • GANUZA IGLESIAS, I.
2023/11/04
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO (Sáenz)
  • SAENZ DE INESTRILLAS, A.
22  - 21 SAN FRCO.JAVIER (Mues)
  • MUES SOLA, A.
 Deialdia 2
2023/11/11
10:30
Tudela - Polideportivo ERASO (Sáenz)
  • SAENZ DE INESTRILLAS, A.
13  - 22 SAN MIGUEL (Ganuza)
  • GANUZA IGLESIAS, I.
2023/11/11
10:30
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Mues)
  • MUES SOLA, A.
2  - 22 ZUGARRALDE (Gracia)
  • GRACIA GARCIA, B.
 Deialdia 3
2023/11/18
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Ganuza)
  • GANUZA IGLESIAS, I.
22  - 2 SAN FRCO.JAVIER (Mues)
  • MUES SOLA, A.
2023/11/18
16:30
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Gracia)
  • GRACIA GARCIA, B.
22  - 8 ERASO (Sáenz)
  • SAENZ DE INESTRILLAS, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ZUGARRALDE (Gracia)   6 3 3 0 0 66 30
2 SAN MIGUEL (Ganuza)   5 3 2 1 0 64 37
3 ERASO (Sáenz)   4 3 1 2 0 43 65
4 SAN FRCO.JAVIER (Mues)   3 3 0 3 0 25 66
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/11/03
18:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Markina)
  • MARKINA PEREZ, A.
17  - 22 OBERENA (Guelbenzu)
  • GUELBENZU TORNARIA, J.
 Deialdia 2
2023/11/09
19:15
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Guelbenzu)
  • GUELBENZU TORNARIA, J.
3  - 22 BETI ONAK (Santesteban)
  • SANTESTEBAN BELZARENA, E.
 Deialdia 3
2023/11/17
21:00
Villava - Atarrabia BETI ONAK (Santesteban)
  • SANTESTEBAN BELZARENA, E.
22  - 10 IRURTZUN (Markina)
  • MARKINA PEREZ, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 BETI ONAK (Santesteban)   4 2 2 0 0 44 13
2 OBERENA (Guelbenzu)   3 2 1 1 0 25 39
3 IRURTZUN (Markina)   2 2 0 2 0 27 44
4 SAN FRCO.JAVIER (Ena) (RET)   0 0 0 0 0 0 0