Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA PGOMAZ NKT - BANAKA 3.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/11/09
19:55
Pamplona - Larraina LARRAINA (Tellechea, JP)
  • TELLECHEA REMACHA, J.
25  - 24 F. LOPEZ (I. Zubialde)
  • ZUBIALDE IRIBARREN, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (Tellechea, JP)   2 1 1 0 0 25 24
2 F. LOPEZ (I. Zubialde)   1 1 0 1 0 24 25
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/11/11
10:00
Pamplona - López F. LOPEZ (Rekena)
  • REKENA ANGUIANO, C.
25  - 23 SAN JUAN (Arteta)
  • ARTETA ERVITI, X.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F. LOPEZ (Rekena)   2 1 1 0 0 25 23
2 SAN JUAN (Arteta)   1 1 0 1 0 23 25
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/11/09
20:00
Pamplona - López F. LOPEZ (Iparraguirre)
  • IPARRAGUIRRE OROQUIETA, I.
25  - 13 LARRAINA (Tellechea, I)
  • TELLECHEA REMACHA, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F. LOPEZ (Iparraguirre)   2 1 1 0 0 25 13
2 LARRAINA (Tellechea, I)   1 1 0 1 0 13 25
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/11/12
10:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (P. Galbete, Gui)
  • PEREZ GALBETE, G.
24  - 25 F. LOPEZ (Breton)
  • BRETON SOLA, P.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F. LOPEZ (Breton)   2 1 1 0 0 25 24
2 LARRAINA (P. Galbete, Gui)   1 1 0 1 0 24 25
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/11/12
17:15
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Goñi)
  • GOÑI ZUÑIGA, J.
10  - 25 F. LOPEZ (Catalan)
  • CATALAN JASO, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F. LOPEZ (Catalan)   2 1 1 0 0 25 10
2 SAN JUAN (Goñi)   1 1 0 1 0 10 25
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/11/09
15:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Ordoñez)
  • ORDOÑEZ AMATRIAIN, I.
15  - 25 F. LOPEZ (Esparza)
  • ESPARZA HUARTE, F.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F. LOPEZ (Esparza)   2 1 1 0 0 25 15
2 MUTILENDAKO (Ordoñez)   1 1 0 1 0 15 25
Multzoa: G TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/11/09
18:20
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Blázquez)
  • BLAZQUEZ GABAS, J.
25  - 17 F. LOPEZ (Cumba)
  • CUMBA LEGAZ, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 MUTILENDAKO (Blázquez)   2 1 1 0 0 25 17
2 F. LOPEZ (Cumba)   1 1 0 1 0 17 25
Multzoa: H TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/11/09
20:30
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Arregui)
  • ARREGI MARIEZKURRENA, R.
23  - 25 F. LOPEZ (Lizarrondo)
  • LIZARRONDO OSTIZ, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F. LOPEZ (Lizarrondo)   2 1 1 0 0 25 23
2 SAN JUAN (Arregui)   1 1 0 1 0 23 25
Multzoa: I TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/11/09
19:55
Pamplona - Larraina LARRAINA (Zabalza)
  • ZABALZA MARISCAL, M.
25  - 15 F. LOPEZ (Beguiristain)
  • BEGUIRISTAIN ARTETA, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (Zabalza)   2 1 1 0 0 25 15
2 F. LOPEZ (Beguiristain)   1 1 0 1 0 15 25
Multzoa: J TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/11/12
19:00
Pamplona - López F. LOPEZ (Prieto)
  • PRIETO SARASTI, X.
22  - 25 LARRAINA (Iribarren, X)
  • IRIBARREN AGUDO, X.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (Iribarren, X)   2 1 1 0 0 25 22
2 F. LOPEZ (Prieto)   1 1 0 1 0 22 25