Itzuli
NKJ 30 M PALETA GOMAZ NKJ - PGOMA BINAKA HAUR

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: TALDE BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/11/18
10:00
Biscarret - Biscarret AUÑAMENDI (Erro-Iriarte)
  • ERRO GARRALDA, U.
  • IRIARTE BIURRARENA, L.
8  - 12 AUÑAMENDI (Zia-Glaria)
  • ZIA MURILLO, E.
  • GLARIA BUENO, M.
2023/11/18
10:00
Biscarret - Biscarret G.PILOTA (Garmendia-Campos)
  • GARMENDIA ETXABE, A.
  • CAMPOS JAUREGI, J.
12  - 2 LARRAUN (Iriarte - Legarra)
  • LEGARRA IJURKO, L.
  • IRIARTE CILVETI, I.
 Deialdia 2
2023/11/18
10:00
Biscarret - Biscarret G.PILOTA (Garmendia-Campos)
  • GARMENDIA ETXABE, A.
  • CAMPOS JAUREGI, J.
12  - 6 AUÑAMENDI (Zia-Glaria)
  • ZIA MURILLO, E.
  • GLARIA BUENO, M.
  • GLARIA BUENO, M.
2023/11/18
10:00
Biscarret - Biscarret LARRAUN (Iriarte - Legarra)
  • IRIARTE CILVETI, I.
  • LEGARRA IJURKO, L.
12  - 9 AUÑAMENDI (Erro-Iriarte)
  • ERRO GARRALDA, U.
  • IRIARTE BIURRARENA, L.
 Deialdia 3
2023/11/18
10:00
Biscarret - Biscarret AUÑAMENDI (Zia-Glaria)
  • ZIA MURILLO, E.
  • GLARIA BUENO, M.
12  - 10 LARRAUN (Iriarte - Legarra)
  • IRIARTE CILVETI, I.
  • LEGARRA IJURKO, L.
2023/11/18
10:00
Biscarret - Biscarret AUÑAMENDI (Erro-Iriarte)
  • ERRO GARRALDA, U.
  • IRIARTE BIURRARENA, L.
3  - 12 G.PILOTA (Garmendia-Campos)
  • GARMENDIA ETXABE, A.
  • CAMPOS JAUREGI, J.
 Deialdia 4
2023/11/25
10:00
Baraibar - San Miguel AUÑAMENDI (Zia-Glaria)
  • ZIA MURILLO, E.
  • GLARIA BUENO, M.
0  - 12 AUÑAMENDI (Erro-Iriarte)
  • ERRO GARRALDA, U.
  • IRIARTE BIURRARENA, L.
2023/11/25
10:00
Baraibar - San Miguel LARRAUN (Iriarte - Legarra)
  • IRIARTE CILVETI, I.
  • LEGARRA IJURKO, L.
4  - 12 G.PILOTA (Garmendia-Campos)
  • GARMENDIA ETXABE, A.
  • CAMPOS JAUREGI, J.
 Deialdia 5
2023/11/25
10:00
Baraibar - San Miguel AUÑAMENDI (Zia-Glaria)
  • ZIA MURILLO, E.
  • GLARIA BUENO, M.
0  - 12 G.PILOTA (Garmendia-Campos)
  • GARMENDIA ETXABE, A.
  • CAMPOS JAUREGI, J.
2023/11/25
10:00
Baraibar - San Miguel AUÑAMENDI (Erro-Iriarte)
  • ERRO GARRALDA, U.
  • IRIARTE BIURRARENA, L.
12  - 11 LARRAUN (Iriarte - Legarra)
  • IRIARTE CILVETI, I.
  • LEGARRA IJURKO, L.
 Deialdia 6
2023/11/25
10:00
Baraibar - San Miguel LARRAUN (Iriarte - Legarra)
  • IRIARTE CILVETI, I.
  • LEGARRA IJURKO, L.
12  - 0 AUÑAMENDI (Zia-Glaria)
  • ZIA MURILLO, E.
  • GLARIA BUENO, M.
2023/11/25
10:00
Baraibar - San Miguel G.PILOTA (Garmendia-Campos)
  • GARMENDIA ETXABE, A.
  • CAMPOS JAUREGI, J.
12  - 10 AUÑAMENDI (Erro-Iriarte)
  • ERRO GARRALDA, U.
  • IRIARTE BIURRARENA, L.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 G.PILOTA (Garmendia-Campos)   12 6 6 0 0 72 25 0 0
2 LARRAUN (Iriarte - Legarra)   8 6 2 4 0 51 57 0 0
3 AUÑAMENDI (Erro-Iriarte)   8 6 2 4 0 54 59 0 0
4 AUÑAMENDI (Zia-Glaria)   8 6 2 4 0 30 66 0 0