Itzuli
NKJ 30 M PALETA GOMAZ NKJ-PGOM BANAKA NESKAK KADETE 1.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/11/25
10:00
Biscarret - Biscarret AUÑAMENDI (Zabalza, E)
  • ZABALZA ENCAJE, E.
20  - 5 AUÑAMENDI (Pedroarena)
  • PEDROARENA GARRALDA, I.
2023/11/25
10:00
Biscarret - Biscarret G.PILOTA (Gaintzarain)
  • GAINTZARAIN BERASTEGI, O.
18  - 20 OBERENA (Olza)
  • OLZA ALZUARTE, A.
 Deialdia 2
2023/11/25
10:00
Biscarret - Biscarret G.PILOTA (Gaintzarain)
  • GAINTZARAIN BERASTEGI, O.
15  - 20 AUÑAMENDI (Pedroarena)
  • PEDROARENA GARRALDA, I.
2023/11/25
10:00
Biscarret - Biscarret OBERENA (Olza)
  • OLZA ALZUARTE, A.
7  - 20 AUÑAMENDI (Zabalza, E)
  • ZABALZA ENCAJE, E.
 Deialdia 3
2023/11/18
10:00
Baraibar - San Miguel AUÑAMENDI (Pedroarena)
  • PEDROARENA GARRALDA, I.
20  - 19 OBERENA (Olza)
  • OLZA ALZUARTE, A.
2023/11/18
10:00
Baraibar - San Miguel AUÑAMENDI (Zabalza, E)
  • ZABALZA ENCAJE, E.
20  - 3 G.PILOTA (Gaintzarain)
  • GAINTZARAIN BERASTEGI, O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 AUÑAMENDI (Zabalza, E)   6 3 3 0 0 60 15 0 0
2 AUÑAMENDI (Pedroarena)   5 3 2 1 0 45 54 0 0
3 OBERENA (Olza)   4 3 1 2 0 46 58 0 0
4 G.PILOTA (Gaintzarain)   3 3 0 3 0 36 60 0 0
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/11/24
16:30
Biscarret - Biscarret AUÑAMENDI (Zabalza, I)
  • ZABALZA UBAU, I.
15  - 20 AUÑAMENDI (Carballo)
  • CARBALLO LARRAÑETA, I.
2023/11/25
11:00
Biscarret - Biscarret G.PILOTA (Beltza)
  • BELTZA BERISTAIN, A.
13  - 20 OBERENA (Esparza)
  • ESPARZA BUN, N.
 Deialdia 2
2023/11/18
10:00
Baraibar - San Miguel G.PILOTA (Beltza)
  • BELTZA BERISTAIN, A.
20  - 18 AUÑAMENDI (Carballo)
  • CARBALLO LARRAÑETA, I.
2023/11/18
10:00
Baraibar - San Miguel OBERENA (Esparza)
  • ESPARZA BUN, N.
16  - 20 AUÑAMENDI (Zabalza, I)
  • ZABALZA UBAU, I.
 Deialdia 3
2023/11/18
10:00
Baraibar - San Miguel AUÑAMENDI (Carballo)
  • CARBALLO LARRAÑETA, I.
11  - 20 OBERENA (Esparza)
  • ESPARZA BUN, N.
2023/11/18
10:00
Baraibar - San Miguel AUÑAMENDI (Zabalza, I)
  • ZABALZA UBAU, I.
16  - 20 G.PILOTA (Beltza)
  • BELTZA BERISTAIN, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 OBERENA (Esparza)   5 3 2 1 0 56 44 0 0
2 G.PILOTA (Beltza)   5 3 2 1 0 53 54 0 0
3 AUÑAMENDI (Carballo)   4 3 1 2 0 49 55 0 0
4 AUÑAMENDI (Zabalza, I)   4 3 1 2 0 51 56 0 0
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/11/17
-
- OBERENA (Nuin)   Descanso
2023/11/25
10:00
Biscarret - Biscarret AUÑAMENDI (Ayesa)
  • AYESA SALCEDO, A.
4  - 20 G.PILOTA (Larraza)
  • LARRAZA SENAR, M.
 Deialdia 2
2023/11/18
-
- Descanso   AUÑAMENDI (Ayesa)
2023/11/18
10:00
Baraibar - San Miguel OBERENA (Nuin)
  • NUIN OLITE, I.
8  - 20 G.PILOTA (Larraza)
  • LARRAZA SENAR, M.
 Deialdia 3
2023/11/19
-
- G.PILOTA (Larraza)   Descanso
2023/11/25
10:00
Biscarret - Biscarret AUÑAMENDI (Ayesa)
  • AYESA SALCEDO, A.
16  - 20 OBERENA (Nuin)
  • NUIN OLITE, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 G.PILOTA (Larraza)   4 2 2 0 0 40 12 0 0
2 OBERENA (Nuin)   3 2 1 1 0 28 36 0 0
3 AUÑAMENDI (Ayesa)   2 2 0 2 0 20 40 0 0