Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ BANAKA NKJ - ESKUZ BANAKA SEIN 2.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/15
17:00
Larrión-Allín - Municipal SAN MIGUEL (Gómez)
  • GOMEZ BAZTAN, E.
3  - 0
(8-7)
(8-7)
(8-4)
ABAXITABIDEA (Narváez)
  • NARVAEZ ILUNDAIN, E.
2023/12/15
18:45
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Oroz)
  • OROZ MURILLO, A.
3  - 0
(8-2)
(8-2)
(8-2)
CANTOLAGUA (Perez)
  • PEREZ ISO, X.
2023/12/16
18:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ (LARREA)
  • LARREA MARTINEZ, I.
2  - 1
(6-8)
(8-6)
(8-2)
ARDOI (Gartzia)
  • GARTZIA ROLDAN, A.
 Deialdia 2
2024/01/12
17:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI (Gartzia)
  • GARTZIA ROLDAN, A.
0  - 3
(3-8)
(2-8)
(1-8)
BERRIOZAR (Oroz)
  • OROZ MURILLO, A.
2024/01/12
17:00
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA (Narváez) 3  - 0
(8-5)
(8-4)
(8-5)
AOIZ (LARREA)
2024/01/13
16:00
Sangüesa - Cantolagüa CANTOLAGUA (Perez)
  • PEREZ ISO, X.
0  - 3
(1-8)
(6-8)
(5-8)
SAN MIGUEL (Gómez)
  • GOMEZ BAZTAN, E.
 Deialdia 3
2024/01/19
17:00
Zizur Mayor - Ardoi ARDOI (Gartzia)
  • GARTZIA ROLDAN, A.
1  - 2
(8-5)
(3-8)
(2-8)
ABAXITABIDEA (Narváez)
  • NARVAEZ ILUNDAIN, E.
2024/01/20
09:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Oroz)
  • OROZ MURILLO, A.
2  - 1
(7-8)
(8-4)
(8-7)
SAN MIGUEL (Gómez)
  • GOMEZ BAZTAN, E.
2024/01/21
10:30
Aoiz - Toki Eder AOIZ (LARREA)
  • LARREA MARTINEZ, I.
2  - 1
(8-5)
(8-1)
(4-8)
CANTOLAGUA (Perez)
  • PEREZ ISO, X.
 Deialdia 4
2024/01/26
18:45
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Oroz)
  • OROZ MURILLO, A.
1  - 2
(8-6)
(6-8)
(4-8)
ABAXITABIDEA (Narváez)
  • NARVAEZ ILUNDAIN, E.
2024/01/27
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Gómez)
  • GOMEZ BAZTAN, E.
3  - 0
(8-3)
(8-6)
(8-2)
AOIZ (LARREA)
  • LARREA MARTINEZ, I.
2024/01/27
12:30
Sangüesa - Cantolagüa CANTOLAGUA (Perez)
  • PEREZ ISO, X.
0  - 3
(3-8)
(4-8)
(5-8)
ARDOI (Gartzia)
  • GARTZIA ROLDAN, A.
 Deialdia 5
2024/02/02
18:00
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA (Narváez) 3  - 0
(8-4)
(8-3)
(8-5)
CANTOLAGUA (Perez)
2024/02/03
10:00
Zizur Mayor - Ardoi Txiki ARDOI (Gartzia)
*Equipo no presentado
0 *  - 3
(0-8)
(0-8)
(0-8)
SAN MIGUEL (Gómez)
2024/02/04
11:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ (LARREA) 0  - 3
(6-8)
(4-8)
(7-8)
BERRIOZAR (Oroz)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 SAN MIGUEL (Gómez)   9 5 4 1 0 13 2 115 64
2 BERRIOZAR (Oroz)   9 5 4 1 0 12 3 113 70
3 ABAXITABIDEA (Narváez)   9 5 4 1 0 10 5 109 81
4 AOIZ (LARREA)   7 5 2 3 0 4 11 84 102
5 ARDOI (Gartzia)   5 5 1 3 1 5 10 59 103
6 CANTOLAGUA (Perez)   5 5 0 5 0 1 14 56 116
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/14
19:15
Leitza - Amazabal AURRERA (E. Bengoetxea)
  • BENGOETXEA ARIZTIMUÑO, E.
3  - 0
(8-1)
(8-2)
(8-3)
LARRAUN (centeno)
  • CENTENO CELAYA, D.
2023/12/15
17:30
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Lujambio)
  • LUJAMBIO PERURENA , I.
3  - 0
(8-6)
(8-4)
(8-5)
UMORE ONA (Larralde)
  • LARRALDE AROTZENA, U.
2023/12/15
17:30
Betelu - Escuelas ARAXES (Esnaola)
  • ESNAOLA SOTIL, B.
0  - 3
(5-8)
(3-8)
(7-8)
ALDABIDE (Loidi)
  • LOIDI LAKUNTZA, H.
 Deialdia 2
2024/01/13
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (centeno)
  • CENTENO CELAYA, D.
3  - 0
(8-2)
(8-7)
(8-5)
ARAXES (Esnaola)
  • ESNAOLA SOTIL, B.
2024/01/13
10:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE (Loidi)
  • LOIDI LAKUNTZA, H.
1  - 2
(8-7)
(4-8)
(6-8)
UMORE ONA (Lujambio)
  • LUJAMBIO PERURENA , I.
2024/01/13
11:30
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Larralde)
  • LARRALDE AROTZENA, U.
0  - 3
(2-8)
(2-8)
(1-8)
AURRERA (E. Bengoetxea)
  • BENGOETXEA ARIZTIMUÑO, E.
 Deialdia 3
2024/01/20
10:30
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Larralde)
  • LARRALDE AROTZENA, U.
1  - 2
(7-8)
(6-8)
(8-6)
ALDABIDE (Loidi)
  • LOIDI LAKUNTZA, H.
2024/01/20
10:30
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Lujambio)
  • LUJAMBIO PERURENA , I.
3  - 0
(8-5)
(8-5)
(8-5)
LARRAUN (centeno)
  • CENTENO CELAYA, D.
2024/01/20
10:30
Leitza - Amazabal AURRERA (E. Bengoetxea)
  • BENGOETXEA ARIZTIMUÑO, E.
3  - 0
(8-2)
(8-1)
(8-2)
ARAXES (Esnaola)
  • ESNAOLA SOTIL, B.
 Deialdia 4
2024/01/26
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA (E. Bengoetxea)
  • BENGOETXEA ARIZTIMUÑO, E.
3  - 0
(8-2)
(8-2)
(8-4)
ALDABIDE (Loidi)
  • LOIDI LAKUNTZA, H.
2024/01/26
18:00
Betelu - Escuelas ARAXES (Esnaola)
  • ESNAOLA SOTIL, B.
0  - 3
(0-8)
(6-8)
(2-8)
UMORE ONA (Lujambio)
  • LUJAMBIO PERURENA , I.
2024/01/27
09:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (centeno)
  • CENTENO CELAYA, D.
1  - 2
(7-8)
(8-7)
(7-8)
UMORE ONA (Larralde)
  • LARRALDE AROTZENA, U.
 Deialdia 5
2024/02/03
10:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE (Loidi)
  • LOIDI LAKUNTZA, H.
2  - 1
(8-7)
(8-6)
(7-8)
LARRAUN (centeno)
  • CENTENO CELAYA, D.
2024/02/03
11:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Larralde)
  • LARRALDE AROTZENA, U.
3  - 0
(8-3)
(8-3)
(8-1)
ARAXES (Esnaola)
  • ESNAOLA SOTIL, B.
2024/02/03
11:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Lujambio)
  • LUJAMBIO PERURENA , I.
2  - 1
(8-7)
(8-6)
(5-8)
AURRERA (E. Bengoetxea)
  • BENGOETXEA ARIZTIMUÑO, E.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 UMORE ONA (Lujambio)   10 5 5 0 0 13 2 116 77
2 AURRERA (E. Bengoetxea)   9 5 4 1 0 13 2 117 45
3 ALDABIDE (Loidi)   8 5 3 2 0 8 7 95 104
4 UMORE ONA (Larralde)   7 5 2 3 0 6 9 88 99
5 LARRAUN (centeno)   6 5 1 4 0 5 10 88 108
6 ARAXES (Esnaola)   5 5 0 5 0 0 15 49 120
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/15
17:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA-Begino
  • BEGINO BERASAIN, M.
0  - 3
(1-8)
(7-8)
(5-8)
BERRIOZAR (Diaz)
  • DIAZ LARREA, I.
2023/12/16
10:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA (Telletxea) 2  - 1
(8-6)
(6-8)
(8-4)
ERREKA (Mendiburu)
2023/12/16
11:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Baleztena)
  • BALEZTENA GOÑI, A.
0  - 3
(4-8)
(5-8)
(3-8)
ATARRABIA (Otamendi)
  • OTAMENDI IRAZOKI, E.
 Deialdia 2
2024/01/12
17:45
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Diaz)
  • DIAZ LARREA, I.
3  - 0 *
(8-0)
(8-0)
(8-0)
ERREKA (Telletxea)
*Equipo no presentado
2024/01/13
09:30
Villava - Atarrabia ATARRABIA (Otamendi)
  • OTAMENDI IRAZOKI, E.
3  - 0
(8-5)
(8-7)
(8-6)
ULTZAMA-Begino
  • BEGINO BERASAIN, M.
2024/01/13
09:30
Doneztebe - Ezkurra ERREKA (Mendiburu) 3  - 0
(8-6)
(8-2)
(8-2)
BORTZIRIAK (Baleztena)
 Deialdia 3
2024/01/20
09:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Baleztena)
  • BALEZTENA GOÑI, A.
0  - 3
(4-8)
(5-8)
(2-8)
ULTZAMA-Begino
  • BEGINO BERASAIN, M.
2024/01/20
10:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA (Mendiburu) 0  - 3
(6-8)
(4-8)
(5-8)
BERRIOZAR (Diaz)
2024/01/20
10:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA (Telletxea) 0  - 3
(2-8)
(3-8)
(6-8)
ATARRABIA (Otamendi)
 Deialdia 4
2024/01/26
18:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Baleztena)
  • BALEZTENA GOÑI, A.
0  - 3
(4-8)
(3-8)
(2-8)
BERRIOZAR (Diaz)
  • DIAZ LARREA, I.
2024/01/27
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA (Otamendi)
  • OTAMENDI IRAZOKI, E.
3  - 0
(8-3)
(8-3)
(8-5)
ERREKA (Mendiburu)
  • MENDIBURU IRIARTE, U.
2024/01/27
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA-Begino
  • BEGINO BERASAIN, M.
3  - 0
(8-4)
(8-5)
(8-5)
ERREKA (Telletxea)
  • TELLETXEA URROZ, O.
 Deialdia 5
2024/02/02
18:45
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Diaz)
  • DIAZ LARREA, I.
1  - 2
(6-8)
(7-8)
(8-6)
ATARRABIA (Otamendi)
  • OTAMENDI IRAZOKI, E.
2024/02/03
09:30
Doneztebe - Ezkurra ERREKA (Mendiburu) 0  - 3
(6-8)
(5-8)
(5-8)
ULTZAMA-Begino
2024/02/03
09:30
Doneztebe - Ezkurra ERREKA (Telletxea) 3  - 0
(8-4)
(8-3)
(8-3)
BORTZIRIAK (Baleztena)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 ATARRABIA (Otamendi)   10 5 5 0 0 14 1 118 73
2 BERRIOZAR (Diaz)   9 5 4 1 0 13 2 117 59
3 ULTZAMA-Begino   8 5 3 2 0 9 6 103 89
4 ERREKA (Telletxea)   6 5 2 2 1 5 10 71 100
5 ERREKA (Mendiburu)   6 5 1 4 0 4 11 84 104
6 BORTZIRIAK (Baleztena)   5 5 0 5 0 0 15 52 120
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/16
09:30
Villava - Atarrabia ATARRABIA (Lopez)
  • LOPEZ ECHAURI, O.
0  - 3
(6-8)
(5-8)
(3-8)
BORTZIRIAK (Zestau)
  • ZESTAU TELLETXEA, O.
2023/12/16
10:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA (Zestau) 3  - 0
(8-5)
(8-4)
(8-2)
ERREKA (Eracarret)
2023/12/17
10:00
Lesaka - Arkupe ARKUPE (Irurieta) 2  - 1
(7-8)
(8-5)
(8-5)
ULTZAMA-Landiribar
  • LANDIRIBAR COBOS, O.
 Deialdia 2
2024/01/13
09:30
Doneztebe - Ezkurra ERREKA (Eracarret) 0  - 3
(4-8)
(3-8)
(6-8)
ATARRABIA (Lopez)
2024/01/13
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA-Landiribar
  • LANDIRIBAR COBOS, O.
0  - 3
(4-8)
(5-8)
(5-8)
ERREKA (Zestau)
  • ZESTAU UGALDE, J.
2024/01/13
10:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Zestau)
  • ZESTAU TELLETXEA, O.
2  - 1
(8-4)
(5-8)
(8-7)
ARKUPE (Irurieta)
  • IRURIETA IZQUIERDO, A.
 Deialdia 3
2024/01/19
18:00
Lesaka - Arkupe ARKUPE (Irurieta) 3  - 0
(8-0)
(8-4)
(8-2)
ERREKA (Eracarret)
2024/01/20
10:00
Doneztebe - Ezkurra ERREKA (Zestau) 3  - 0
(8-0)
(8-2)
(8-3)
ATARRABIA (Lopez)
2024/01/20
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA-Landiribar
  • LANDIRIBAR COBOS, O.
2  - 1
(8-5)
(6-8)
(8-5)
BORTZIRIAK (Zestau)
  • ZESTAU TELLETXEA, O.
 Deialdia 4
2024/01/27
09:30
Doneztebe - Ezkurra ERREKA (Zestau)
  • ZESTAU UGALDE, J.
3  - 0
(8-4)
(8-2)
(8-3)
BORTZIRIAK (Zestau)
  • ZESTAU TELLETXEA, O.
2024/01/27
09:30
Doneztebe - Ezkurra ERREKA (Eracarret)
  • ERACARRET GOÑI, E.
1  - 2
(3-8)
(6-8)
(8-7)
ULTZAMA-Landiribar
  • LANDIRIBAR COBOS, O.
2024/01/27
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA (Lopez)
*Equipo no presentado
0 *  - 3
(0-8)
(0-8)
(0-8)
ARKUPE (Irurieta)
  • IRURIETA IZQUIERDO, A.
 Deialdia 5
2024/02/02
18:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Zestau)
  • ZESTAU TELLETXEA, O.
3  - 0
(8-3)
(8-5)
(8-2)
ERREKA (Eracarret)
  • ERACARRET GOÑI, E.
2024/02/02
18:00
Lesaka - Arkupe ARKUPE (Irurieta) 0  - 3
(3-8)
(3-8)
(1-8)
ERREKA (Zestau)
2024/02/03
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA-Landiribar
  • LANDIRIBAR COBOS, O.
3  - 0
(8-6)
(8-5)
(8-4)
ATARRABIA (Lopez)
  • LOPEZ ECHAURI, O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 ERREKA (Zestau)   10 5 5 0 0 15 0 120 46
2 ARKUPE (Irurieta)   8 5 3 2 0 9 6 97 69
3 BORTZIRIAK (Zestau)   8 5 3 2 0 9 6 96 89
4 ULTZAMA-Landiribar   8 5 3 2 0 8 7 101 97
5 ATARRABIA (Lopez)   5 5 1 3 1 3 12 58 109
6 ERREKA (Eracarret)   5 5 0 5 0 1 14 57 119
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/16
-
- Descanso   ALDABIDE (Sánchez)
2023/12/16
10:00
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA (Amorena) 0  - 3
(6-8)
(5-8)
(2-8)
UMORE ONA (Olaizola)
 Deialdia 2
2024/01/12
17:30
Aranguren - Aranguren Pueblo ARAMPILOTA (Oiz)
  • OIZ MARTIN, H.
3  - 0
(8-4)
(8-7)
(8-5)
ABAXITABIDEA (Amorena)
  • AMORENA GONZALEZ, J.
2024/01/13
-
- UMORE ONA (Olaizola)   Descanso
 Deialdia 3
2024/01/19
18:00
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA (Amorena) 0  - 3
(3-8)
(1-8)
(1-8)
ALDABIDE (Sánchez)
2024/01/20
10:30
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Olaizola)
  • OLAIZOLA ANSO, J.
3  - 0
(8-7)
(8-5)
(8-4)
ARAMPILOTA (Oiz)
  • OIZ MARTIN, H.
 Deialdia 4
2024/01/27
-
- Descanso   ARAMPILOTA (Oiz)
2024/01/27
10:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE (Sánchez)
  • SANCHEZ ONGAY, X.
2  - 1
(8-1)
(6-8)
(8-7)
UMORE ONA (Olaizola)
  • OLAIZOLA ANSO, J.
 Deialdia 5
2024/02/02
17:30
Aranguren - Aranguren Pueblo ARAMPILOTA (Oiz)
  • OIZ MARTIN, H.
1  - 2
(7-8)
(8-7)
(7-8)
ALDABIDE (Sánchez)
  • SANCHEZ ONGAY, X.
2024/02/03
-
- ABAXITABIDEA (Amorena)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 ALDABIDE (Sánchez)   6 3 3 0 0 7 2 69 43
2 UMORE ONA (Olaizola)   5 3 2 1 0 7 2 64 51
3 ARAMPILOTA (Oiz)   4 3 1 2 0 4 5 62 63
4 ABAXITABIDEA (Amorena)   3 3 0 3 0 0 9 34 72
5 LAGUNAK (Pérez) (RET)   0 0 0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/15
18:00
Aranguren - Aranguren Pueblo ARAMPILOTA (Pérez)
  • PEREZ ALVARO, A.
1  - 2
(6-8)
(4-8)
(8-4)
ZUGARRALDE (Mendaza)
  • MENDAZA OCHOA, O.
2023/12/15
18:30
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (De Esteban)
  • DE ESTEBAN VILLANUEVA, I.
0  - 3
(6-8)
(2-8)
(4-8)
LAGUNAK (Maritorena)
  • MARITORENA GONZALEZ, O.
2023/12/16
-
- Descanso   SAN MIGUEL (Echeverria)
 Deialdia 2
2024/01/12
18:00
Barañain - Retegi-Rebote LAGUNAK (Maritorena) 3  - 0
(8-7)
(8-2)
(8-3)
ARAMPILOTA (Pérez)
2024/01/13
-
- ZUGARRALDE (Mendaza)   Descanso
2024/01/14
10:00
Murieta - Ezpeldoia SAN MIGUEL (Echeverria)
  • ECHEVERRIA FERNANDEZ, G.
3  - 0 *
(8-0)
(8-0)
(8-0)
P.P.SAN SEBASTIAN (De Esteban)
*Equipo no presentado
 Deialdia 3
2024/01/19
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE (Mendaza)
  • MENDAZA OCHOA, O.
2  - 1
(8-5)
(8-6)
(5-8)
LAGUNAK (Maritorena)
  • MARITORENA GONZALEZ, O.
2024/01/19
18:00
Aranguren - Aranguren Pueblo ARAMPILOTA (Pérez)
  • PEREZ ALVARO, A.
1  - 2
(8-4)
(3-8)
(4-8)
SAN MIGUEL (Echeverria)
  • ECHEVERRIA FERNANDEZ, G.
2024/01/20
-
- Descanso   P.P.SAN SEBASTIAN (De Esteban)
 Deialdia 4
2024/01/26
18:00
Larrión-Allín - Municipal SAN MIGUEL (Echeverria)
  • ECHEVERRIA FERNANDEZ, G.
2  - 1
(8-6)
(8-4)
(6-8)
ZUGARRALDE (Mendaza)
  • MENDAZA OCHOA, O.
2024/01/26
18:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (De Esteban)
  • DE ESTEBAN VILLANUEVA, I.
3  - 0
(8-5)
(8-7)
(8-2)
ARAMPILOTA (Pérez)
  • PEREZ ALVARO, A.
2024/01/27
-
- Descanso   LAGUNAK (Maritorena)
 Deialdia 5
2024/02/02
18:00
Barañain - Retegi-Rebote LAGUNAK (Maritorena) 3  - 0
(8-7)
(8-3)
(8-7)
SAN MIGUEL (Echeverria)
2024/02/02
18:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Mendaza)
  • MENDAZA OCHOA, O.
2  - 1
(1-8)
(8-3)
(8-7)
P.P.SAN SEBASTIAN (De Esteban)
  • DE ESTEBAN VILLANUEVA, I.
2024/02/03
-
- ARAMPILOTA (Pérez)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 LAGUNAK (Maritorena)   7 4 3 1 0 10 2 91 62
2 ZUGARRALDE (Mendaza)   7 4 3 1 0 7 5 76 77
3 SAN MIGUEL (Echeverria)   7 4 3 1 0 7 5 83 57
4 P.P.SAN SEBASTIAN (De Esteban)   4 4 1 2 1 4 8 54 79
5 ARAMPILOTA (Pérez)   4 4 0 4 0 2 10 59 88
Multzoa: G TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/16
-
- Descanso   ERREKA (Bengochea)
2023/12/16
17:00
Sangüesa - Cantolagüa CANTOLAGUA (Itoiz)
  • ITOIZ SEGURA, A.
0  - 3
(2-8)
(3-8)
(2-8)
ULTZAMA-Otegi
  • OTEGI IRURE, A.
2023/12/16
18:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ (DE GRACIA)
  • DE GRACIA OROZ, I.
0  - 3
(7-8)
(6-8)
(3-8)
AOIZ (HUARTE)
  • HUARTE BAZTAN, J.
 Deialdia 2
2024/01/13
-
- AOIZ (HUARTE)   Descanso
2024/01/13
09:30
Doneztebe - Ezkurra ERREKA (Bengochea) 3  - 0
(8-4)
(8-4)
(8-4)
CANTOLAGUA (Itoiz)
2024/01/13
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA-Otegi
  • OTEGI IRURE, A.
2  - 1
(6-8)
(8-1)
(8-2)
AOIZ (DE GRACIA)
  • DE GRACIA OROZ, I.
 Deialdia 3
2024/01/20
-
- Descanso   CANTOLAGUA (Itoiz)
2024/01/21
10:30
Aoiz - Toki Eder AOIZ (HUARTE)
  • HUARTE BAZTAN, J.
1  - 2
(8-7)
(5-8)
(6-8)
ULTZAMA-Otegi
  • OTEGI IRURE, A.
2024/01/21
10:30
Aoiz - Toki Eder AOIZ (DE GRACIA)
  • DE GRACIA OROZ, I.
1  - 2
(7-8)
(8-4)
(7-8)
ERREKA (Bengochea)
  • BENGOCHEA IRIARTE, M.
 Deialdia 4
2024/01/27
-
- Descanso   ULTZAMA-Otegi
2024/01/27
09:30
Doneztebe - Ezkurra ERREKA (Bengochea)
  • BENGOCHEA IRIARTE, M.
1  - 2
(6-8)
(8-5)
(4-8)
AOIZ (HUARTE)
  • HUARTE BAZTAN, J.
2024/01/27
12:30
Sangüesa - Cantolagüa CANTOLAGUA (Itoiz)
  • ITOIZ SEGURA, A.
3  - 0
(8-4)
(8-5)
(8-4)
AOIZ (DE GRACIA)
  • DE GRACIA OROZ, I.
 Deialdia 5
2024/02/03
-
- AOIZ (DE GRACIA)   Descanso
2024/02/03
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA-Otegi
  • OTEGI IRURE, A.
3  - 0
(8-7)
(8-6)
(8-1)
ERREKA (Bengochea)
  • BENGOCHEA IRIARTE, M.
2024/02/04
11:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ (HUARTE) 3  - 0
(8-2)
(8-5)
(8-2)
CANTOLAGUA (Itoiz)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 ULTZAMA-Otegi   8 4 4 0 0 10 2 93 51
2 AOIZ (HUARTE)   7 4 3 1 0 9 3 88 66
3 ERREKA (Bengochea)   6 4 2 2 0 6 6 76 79
4 CANTOLAGUA (Itoiz)   5 4 1 3 0 3 9 52 85
5 AOIZ (DE GRACIA)   4 4 0 4 0 2 10 62 90
Multzoa: H TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/16
-
- Descanso   UMORE ONA (Goizueta)
2023/12/17
10:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE (Gartziandia)
  • GARTZIANDIA URRESTARAZU, A.
0  - 3
(5-8)
(5-8)
(5-8)
IRURTZUN (Zabaleta)
  • ZABALETA SANTESTEBAN, L.
 Deialdia 2
2024/01/12
17:30
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Goizueta)
  • GOIZUETA MUTUBERRIA , O.
2  - 1
(8-4)
(8-6)
(7-8)
ALDABIDE (Gartziandia)
  • GARTZIANDIA URRESTARAZU, A.
2024/01/13
-
- ABAXITABIDEA (Echeverria)   Descanso
 Deialdia 3
2024/01/19
18:00
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA (Echeverria) 3  - 0
(8-2)
(8-6)
(8-5)
IRURTZUN (Zabaleta)
2024/01/20
-
- Descanso   ALDABIDE (Gartziandia)
 Deialdia 4
2024/01/26
17:30
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Goizueta)
  • GOIZUETA MUTUBERRIA , O.
0  - 3
(4-8)
(5-8)
(3-8)
ABAXITABIDEA (Echeverria)
  • ECHEVERRIA VELAZ, A.
2024/01/27
-
- Descanso   IRURTZUN (Zabaleta)
 Deialdia 5
2024/02/02
18:00
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA (Echeverria) 3  - 0
(8-7)
(8-4)
(8-5)
ALDABIDE (Gartziandia)
2024/02/03
09:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Zabaleta)
  • ZABALETA SANTESTEBAN, L.
2  - 1
(8-7)
(8-7)
(7-8)
UMORE ONA (Goizueta)
  • GOIZUETA MUTUBERRIA , O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 ABAXITABIDEA (Echeverria)   6 3 3 0 0 9 0 72 41
2 IRURTZUN (Zabaleta)   5 3 2 1 0 5 4 60 61
3 UMORE ONA (Goizueta)   4 3 1 2 0 3 6 57 65
4 ALDABIDE (Gartziandia)   3 3 0 3 0 1 8 49 71
5 ZUGARRALDE (Galarza) (RET)   0 0 0 0 0 0 0 0 0