Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ BANAKA NKJ - ESKUZ BANAKA SEIN 3.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/16
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (Arregi)
  • ARREGI MENDIZABAL, A.
3  - 0
(8-6)
(8-7)
(8-3)
PILOTAJAUKU (Otsoa)
  • OTSOA PEREZ, I.
2023/12/16
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (E.Balda)
  • BALDA ETXEBERRIA, E.
3  - 0
(8-2)
(8-2)
(8-2)
ARAXES (Iriarte)
  • IRIARTE OLANO, E.
2023/12/17
10:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE (Arrizabalaga)
  • ARRIZABALAGA GARZIANDIA, S.
2  - 1
(8-3)
(8-5)
(7-8)
AURRERA (O. Zubillaga)
  • ZUBILLAGA HERNANDORENA, O.
 Deialdia 2
2024/01/12
18:00
Betelu - Escuelas ARAXES (Iriarte)
  • IRIARTE OLANO, E.
0  - 3
(1-8)
(2-8)
(2-8)
PILOTAJAUKU (Arregi)
  • ARREGI MENDIZABAL, A.
2024/01/13
10:00
Leitza - Amazabal AURRERA (O. Zubillaga)
  • ZUBILLAGA HERNANDORENA, O.
1  - 2
(8-5)
(7-8)
(1-8)
LARRAUN (E.Balda)
  • BALDA ETXEBERRIA, E.
2024/01/13
10:30
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (Otsoa)
  • OTSOA PEREZ, I.
3  - 0
(8-2)
(8-5)
(8-6)
ALDABIDE (Arrizabalaga)
  • ARRIZABALAGA GARZIANDIA, S.
 Deialdia 3
2024/01/20
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (Otsoa)
  • OTSOA PEREZ, I.
3  - 0
(8-2)
(8-2)
(8-3)
ARAXES (Iriarte)
  • IRIARTE OLANO, E.
2024/01/20
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (Arregi)
  • ARREGI MENDIZABAL, A.
2  - 1
(8-6)
(8-4)
(4-8)
AURRERA (O. Zubillaga)
  • ZUBILLAGA HERNANDORENA, O.
2024/01/20
10:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE (Arrizabalaga)
  • ARRIZABALAGA GARZIANDIA, S.
0  - 3
(6-8)
(4-8)
(4-8)
LARRAUN (E.Balda)
  • BALDA ETXEBERRIA, E.
 Deialdia 4
2024/01/26
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA (O. Zubillaga)
  • ZUBILLAGA HERNANDORENA, O.
2  - 1
(8-2)
(5-8)
(8-6)
PILOTAJAUKU (Otsoa)
  • OTSOA PEREZ, I.
2024/01/27
09:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (E.Balda)
  • BALDA ETXEBERRIA, E.
0  - 3
(5-8)
(6-8)
(7-8)
PILOTAJAUKU (Arregi)
  • ARREGI MENDIZABAL, A.
2024/01/27
10:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE (Arrizabalaga)
  • ARRIZABALAGA GARZIANDIA, S.
3  - 0
(8-2)
(8-4)
(8-7)
ARAXES (Iriarte)
  • IRIARTE OLANO, E.
 Deialdia 5
2024/02/03
10:00
Betelu - Escuelas ARAXES (Iriarte)
  • IRIARTE OLANO, E.
0  - 3
(4-8)
(3-8)
(2-8)
AURRERA (O. Zubillaga)
  • ZUBILLAGA HERNANDORENA, O.
2024/02/03
10:30
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (Otsoa)
  • OTSOA PEREZ, I.
0  - 3
(7-8)
(2-8)
(6-8)
LARRAUN (E.Balda)
  • BALDA ETXEBERRIA, E.
2024/02/03
10:30
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (Arregi)
  • ARREGI MENDIZABAL, A.
3  - 0
(8-1)
(8-5)
(8-3)
ALDABIDE (Arrizabalaga)
  • ARRIZABALAGA GARZIANDIA, S.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 PILOTAJAUKU (Arregi)   10 5 5 0 0 14 1 116 66
2 LARRAUN (E.Balda)   9 5 4 1 0 11 4 111 75
3 PILOTAJAUKU (Otsoa)   7 5 2 3 0 7 8 95 89
4 AURRERA (O. Zubillaga)   7 5 2 3 0 8 7 95 89
5 ALDABIDE (Arrizabalaga)   7 5 2 3 0 5 10 83 101
6 ARAXES (Iriarte)   5 5 0 5 0 0 15 40 120
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/15
17:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (Mascaray) 2  - 1
(8-5)
(6-8)
(8-4)
OBERENA (Lanas)
2023/12/15
17:30
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Martínez)
  • MARTINEZ MARTINEZ, P.
3  - 0
(8-4)
(8-3)
(8-2)
P.P.SAN SEBASTIAN (Bustince)
  • BUSTINCE GOROSTIZA, U.
2023/12/15
18:45
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Ocariz)
  • OCARIZ AOS, I.
3  - 0
(8-2)
(8-1)
(8-0)
SAN JUAN (Nicuesa)
  • NICUESA MONREAL, H.
 Deialdia 2
2024/01/12
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Lanas)
  • LANAS HUARTE, J.
0  - 3
(1-8)
(1-8)
(2-8)
SAN FRCO.JAVIER (Martínez)
  • MARTINEZ MARTINEZ, P.
2024/01/12
18:30
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Bustince)
*Equipo no presentado
0 *  - 3
(0-8)
(0-8)
(0-8)
BERRIOZAR (Ocariz)
  • OCARIZ AOS, I.
2024/01/13
11:30
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Nicuesa)
  • NICUESA MONREAL, H.
0  - 3
(4-8)
(3-8)
(7-8)
HUARTE (Mascaray)
  • MASCARAY MAIZA, L.
 Deialdia 3
2024/01/19
18:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Bustince) 3  - 0
(8-5)
(8-5)
(8-5)
OBERENA (Lanas)
2024/01/19
18:00
Lodosa - San Francisco Javier SAN FRCO.JAVIER (Martínez)
  • MARTINEZ MARTINEZ, P.
3  - 0
(8-2)
(8-1)
(8-0)
SAN JUAN (Nicuesa)
  • NICUESA MONREAL, H.
2024/01/20
09:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Ocariz)
  • OCARIZ AOS, I.
3  - 0
(8-7)
(8-3)
(8-1)
HUARTE (Mascaray)
  • MASCARAY MAIZA, L.
 Deialdia 4
2024/01/26
17:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (Mascaray)
  • MASCARAY MAIZA, L.
0  - 3
(1-8)
(1-8)
(2-8)
SAN FRCO.JAVIER (Martínez)
  • MARTINEZ MARTINEZ, P.
2024/01/26
18:45
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Ocariz)
  • OCARIZ AOS, I.
3  - 0
(8-4)
(8-5)
(8-2)
OBERENA (Lanas)
  • LANAS HUARTE, J.
2024/01/27
12:30
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Nicuesa)
  • NICUESA MONREAL, H.
0  - 3
(4-8)
(4-8)
(5-8)
P.P.SAN SEBASTIAN (Bustince)
  • BUSTINCE GOROSTIZA, U.
 Deialdia 5
2024/02/02
17:00
Sartaguda - Sartaguda SAN FRCO.JAVIER (Martínez)
  • MARTINEZ MARTINEZ, P.
3  - 0
(8-4)
(8-5)
(8-5)
BERRIOZAR (Ocariz)
  • OCARIZ AOS, I.
2024/02/02
18:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Bustince) 3  - 0
(8-5)
(9-3)
(8-7)
HUARTE (Mascaray)
2024/02/02
18:15
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Lanas)
  • LANAS HUARTE, J.
3  - 0
(8-4)
(8-3)
(8-5)
SAN JUAN (Nicuesa)
  • NICUESA MONREAL, H.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 SAN FRCO.JAVIER (Martínez)   10 5 5 0 0 15 0 120 34
2 BERRIOZAR (Ocariz)   9 5 4 1 0 12 3 110 49
3 P.P.SAN SEBASTIAN (Bustince)   7 5 3 1 1 9 6 82 91
4 HUARTE (Mascaray)   7 5 2 3 0 5 10 76 104
5 OBERENA (Lanas)   6 5 1 4 0 4 11 71 106
6 SAN JUAN (Nicuesa)   5 5 0 5 0 0 15 45 120
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/14
19:30
Huarte - Toki Alai HUARTE (Mariezkurrena) 3  - 0 *
(8-0)
(8-0)
(8-0)
HUARTE (Herce)
*Equipo no presentado
2023/12/15
17:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA-Berasain
  • BERASAIN BARBERENA, U.
1  - 2
(4-8)
(3-8)
(8-2)
BERRIOZAR (Balisa)
  • BALISA JIMENEZ, A.
2023/12/17
10:00
Lesaka - Arkupe ARKUPE (Maritxalar) 0  - 3
(7-8)
(7-8)
(6-8)
ZUGARRALDE (Azanza)
 Deialdia 2
2024/01/12
17:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (Herce)
  • HERCE MONTOYA, A.
1  - 2
(3-8)
(8-5)
(5-8)
ARKUPE (Maritxalar)
  • MARITXALAR ALDAZ, E.
2024/01/12
17:45
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Balisa)
  • BALISA JIMENEZ, A.
3  - 0
(8-1)
(8-1)
(8-1)
HUARTE (Mariezkurrena)
  • MARIEZKURRENA GANUZA, E.
2024/01/12
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE (Azanza)
  • AZANZA ALVAREZ, E.
1  - 2
(6-8)
(8-6)
(7-8)
ULTZAMA-Berasain
  • BERASAIN BARBERENA, U.
 Deialdia 3
2024/01/19
17:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (Herce)
  • HERCE MONTOYA, A.
0  - 3
(3-8)
(1-8)
(4-8)
BERRIOZAR (Balisa)
  • BALISA JIMENEZ, A.
2024/01/19
17:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (Mariezkurrena)
  • MARIEZKURRENA GANUZA, E.
0  - 3
(5-8)
(4-8)
(5-8)
ZUGARRALDE (Azanza)
  • AZANZA ALVAREZ, E.
2024/01/19
18:00
Lesaka - Arkupe ARKUPE (Maritxalar) 1  - 2
(5-8)
(4-8)
(8-6)
ULTZAMA-Berasain
 Deialdia 4
2024/01/26
18:00
Burlada - Askatasuna 2 ZUGARRALDE (Azanza)
  • AZANZA ALVAREZ, E.
3  - 0
(8-4)
(8-5)
(8-7)
HUARTE (Herce)
  • HERCE MONTOYA, A.
2024/01/26
18:30
Lesaka - Arkupe ARKUPE (Maritxalar)
  • MARITXALAR ALDAZ, E.
1  - 2
(5-8)
(4-8)
(8-7)
BERRIOZAR (Balisa)
  • BALISA JIMENEZ, A.
2024/01/27
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA-Berasain
  • BERASAIN BARBERENA, U.
2  - 1
(8-3)
(8-0)
(7-8)
HUARTE (Mariezkurrena)
  • MARIEZKURRENA GANUZA, E.
 Deialdia 5
2024/02/02
17:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (Herce)
  • HERCE MONTOYA, A.
0  - 3
(7-8)
(3-8)
(3-8)
ULTZAMA-Berasain
  • BERASAIN BARBERENA, U.
2024/02/02
17:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (Mariezkurrena) 0  - 3
(6-8)
(4-8)
(5-8)
ARKUPE (Maritxalar)
2024/02/02
18:45
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Balisa)
  • BOUZAS SORIA, O.
3  - 0
(8-6)
(8-7)
(8-7)
ZUGARRALDE (Azanza)
  • AZANZA ALVAREZ, E.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 BERRIOZAR (Balisa)   10 5 5 0 0 13 2 113 63
2 ULTZAMA-Berasain   9 5 4 1 0 10 5 106 80
3 ZUGARRALDE (Azanza)   8 5 3 2 0 10 5 113 96
4 ARKUPE (Maritxalar)   7 5 2 3 0 7 8 99 100
5 HUARTE (Mariezkurrena)   6 5 1 4 0 4 11 67 95
6 HUARTE (Herce)   4 5 0 4 1 1 14 53 117
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/15
18:00
Barañain - Retegi-Rebote LAGUNAK (Rivas) 3  - 0
(8-4)
(8-5)
(8-4)
ULTZAMA-Garcia
 Deialdia 2
2024/01/12
17:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (Bronte)
  • BRONTE CASAMAYOR, E.
1  - 2
(8-5)
(5-8)
(4-8)
LAGUNAK (Rivas)
  • RIVAS CALLEJA, U.
2024/01/13
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA-Garcia
  • GARCIA REKALDE, U.
0  - 3
(0-8)
(3-8)
(1-8)
BERRIOZAR (Bouzas)
  • BOUZAS SORIA, O.
 Deialdia 3
2024/01/20
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA-Garcia
  • GARCIA REKALDE, U.
1  - 2
(5-8)
(8-7)
(1-8)
HUARTE (Bronte)
  • BRONTE CASAMAYOR, E.
 Deialdia 4
2024/01/26
18:45
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Bouzas)
  • BOUZAS SORIA, O.
3  - 0
(8-3)
(8-2)
(8-2)
HUARTE (Bronte)
  • BRONTE CASAMAYOR, E.
 Deialdia 5
2024/02/02
18:00
Barañain - Retegi-Rebote LAGUNAK (Rivas) 0  - 3
(3-8)
(3-8)
(5-8)
BERRIOZAR (Bouzas)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 BERRIOZAR (Bouzas)   6 3 3 0 0 9 0 72 22
2 LAGUNAK (Rivas)   5 3 2 1 0 5 4 56 54
3 HUARTE (Bronte)   4 3 1 2 0 3 6 47 59
4 ULTZAMA-Garcia   3 3 0 3 0 1 8 31 71
5 HUARTE (Mitxel) (RET)   0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 ARKUPE (Hita) (RET)   0 0 0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/14
19:30
Huarte - Toki Alai HUARTE (Onecha) 1  - 2
(2-8)
(7-8)
(8-7)
HUARTE (Caballero)
2023/12/16
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (Saralegi)
  • SARALEGI IGOA, M.
1  - 2
(5-8)
(1-8)
(8-5)
PILOTAJAUKU (Zabala)
  • ZABALA REMIRO, I.
2023/12/16
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Andueza)
  • ANDUEZA OLLO, M.
3  - 0
(8-3)
(8-1)
(8-1)
AOIZ (IBAÑEZ)
  • IBAÑEZ MAÑERU, I.
 Deialdia 2
2024/01/12
17:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (Caballero)
  • CABALLERO GARCIA, R.
0  - 3
(2-8)
(5-8)
(2-8)
OBERENA (Andueza)
  • ANDUEZA OLLO, M.
2024/01/13
10:30
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (Zabala)
  • ZABALA REMIRO, I.
3  - 0
(8-0)
(8-2)
(8-6)
HUARTE (Onecha)
  • ONECHA SAIZ, U.
2024/01/13
17:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ (IBAÑEZ)
  • IBAÑEZ MAÑERU, I.
0  - 3
(4-8)
(7-8)
(6-8)
PILOTAJAUKU (Saralegi)
  • SARALEGI IGOA, M.
 Deialdia 3
2024/01/19
17:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (Onecha)
  • ONECHA SAIZ, U.
0  - 3
(1-8)
(1-8)
(3-8)
OBERENA (Andueza)
  • ANDUEZA OLLO, M.
2024/01/20
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (Zabala)
  • ZABALA REMIRO, I.
3  - 0
(8-6)
(8-3)
(8-7)
AOIZ (IBAÑEZ)
  • IBAÑEZ MAÑERU, I.
2024/01/20
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (Saralegi)
  • SARALEGI IGOA, M.
2  - 1
(8-4)
(7-8)
(8-7)
HUARTE (Caballero)
  • CABALLERO GARCIA, R.
 Deialdia 4
2024/01/26
17:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (Onecha)
  • ONECHA SAIZ, U.
3  - 0
(8-7)
(8-4)
(8-4)
AOIZ (IBAÑEZ)
  • IBAÑEZ MAÑERU, I.
2024/01/26
17:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (Caballero)
  • CABALLERO GARCIA, R.
0  - 3
(4-8)
(5-8)
(5-8)
PILOTAJAUKU (Zabala)
  • ZABALA REMIRO, I.
2024/01/27
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Andueza)
  • ANDUEZA OLLO, M.
3  - 0
(8-3)
(8-4)
(8-3)
PILOTAJAUKU (Saralegi)
  • SARALEGI IGOA, M.
 Deialdia 5
2024/02/03
10:30
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (Zabala)
  • ZABALA REMIRO, I.
1  - 2
(6-8)
(5-8)
(8-5)
OBERENA (Andueza)
  • ANDUEZA OLLO, M.
2024/02/03
10:30
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (Saralegi)
  • SARALEGI IGOA, M.
2  - 1
(4-8)
(8-6)
(8-5)
HUARTE (Onecha)
  • ONECHA SAIZ, U.
2024/02/04
11:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ (IBAÑEZ) 1  - 2
(3-8)
(8-7)
(7-8)
HUARTE (Caballero)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 OBERENA (Andueza)   10 5 5 0 0 14 1 117 48
2 PILOTAJAUKU (Zabala)   9 5 4 1 0 12 3 112 73
3 PILOTAJAUKU (Saralegi)   8 5 3 2 0 8 7 91 100
4 HUARTE (Caballero)   7 5 2 3 0 5 10 88 106
5 HUARTE (Onecha)   6 5 1 4 0 5 10 73 106
6 AOIZ (IBAÑEZ)   5 5 0 5 0 1 14 71 119
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/15
17:00
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA (Astibia)
  • ASTIBIA ALBENIZ, H.
2  - 1
(8-6)
(7-8)
(8-4)
LAGUNAK (Peña)
  • PEÑA MEDINA, O.
2023/12/16
10:00
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (García de Eulate)
  • GARCIA DE EULATE AZANZA, E.
0  - 3
(5-8)
(5-8)
(4-8)
PILOTAJAUKU (Lizarraga)
  • LIZARRAGA LOPEZ DE GOIKOETXEA, U.
2023/12/16
12:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Martínez)
  • MARTINEZ SEGURA, I.
2  - 1
(5-8)
(8-2)
(8-3)
HUARTE (Etxarri)
  • ETXARRI ROYO, A.
 Deialdia 2
2024/01/12
17:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (Etxarri)
  • ETXARRI ROYO, A.
0  - 3
(4-8)
(6-8)
(3-8)
ABAXITABIDEA (Astibia)
  • ASTIBIA ALBENIZ, H.
2024/01/12
18:00
Barañain - Retegi-Rebote LAGUNAK (Peña) 2  - 1
(8-4)
(5-8)
(8-7)
PILOTAJAUKU (García de Eulate)
2024/01/13
10:30
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (Lizarraga)
  • LIZARRAGA LOPEZ DE GOIKOETXEA, U.
3  - 0
(8-2)
(8-4)
(8-3)
SAN JUAN (Martínez)
  • MARTINEZ SEGURA, I.
 Deialdia 3
2024/01/19
17:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (Etxarri)
  • ETXARRI ROYO, A.
0  - 3
(2-8)
(5-8)
(4-8)
PILOTAJAUKU (Lizarraga)
  • LIZARRAGA LOPEZ DE GOIKOETXEA, U.
2024/01/19
18:00
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA (Astibia) 3  - 0
(8-5)
(8-6)
(8-6)
PILOTAJAUKU (García de Eulate)
2024/01/20
10:30
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Martínez)
  • MARTINEZ SEGURA, I.
1  - 2
(7-8)
(4-8)
(8-7)
LAGUNAK (Peña)
  • PEÑA MEDINA, O.
 Deialdia 4
2024/01/26
18:00
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA (Astibia)
  • ASTIBIA ALBENIZ, H.
0  - 3
(4-8)
(4-8)
(4-8)
PILOTAJAUKU (Lizarraga)
  • LIZARRAGA LOPEZ DE GOIKOETXEA, U.
2024/01/26
18:00
Barañain - Retegi-Rebote LAGUNAK (Peña)
  • PEÑA MEDINA, O.
2  - 1
(4-8)
(8-7)
(8-3)
HUARTE (Etxarri)
  • ETXARRI ROYO, A.
2024/01/27
10:30
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (García de Eulate)
*Equipo no presentado
  • GARCIA DE EULATE AZANZA, E.
0 *  - 3
(0-8)
(0-8)
(0-8)
SAN JUAN (Martínez)
  • MARTINEZ SEGURA, I.
 Deialdia 5
2024/02/02
17:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (Etxarri)
  • ETXARRI ROYO, A.
1  - 2
(8-4)
(4-8)
(7-8)
PILOTAJAUKU (García de Eulate)
  • GARCIA DE EULATE AZANZA, E.
2024/02/02
19:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Martínez)
  • MARTINEZ SEGURA, I.
3  - 0
(8-7)
(8-6)
(8-6)
ABAXITABIDEA (Astibia)
  • ASTIBIA ALBENIZ, H.
2024/02/03
10:30
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (Lizarraga)
  • LIZARRAGA LOPEZ DE GOIKOETXEA, U.
3  - 0
(8-1)
(8-2)
(8-3)
LAGUNAK (Peña)
  • PEÑA MEDINA, O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 PILOTAJAUKU (Lizarraga)   10 5 5 0 0 15 0 120 52
2 SAN JUAN (Martínez)   8 5 3 2 0 9 6 97 79
3 LAGUNAK (Peña)   8 5 3 2 0 7 8 88 103
4 ABAXITABIDEA (Astibia)   8 5 3 2 0 8 7 102 96
5 PILOTAJAUKU (García de Eulate)   5 5 1 3 1 3 12 70 112
6 HUARTE (Etxarri)   5 5 0 5 0 3 12 74 109
Multzoa: G TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/15
17:00
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA (Pérez de Obanos)
  • PEREZ DE OBANOS PEREZ, O.
2  - 1
(7-8)
(8-7)
(8-6)
HUARTE (Gil)
  • GIL LARRAÑETA, I.
2023/12/16
13:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (Camaño) 0  - 3
(2-8)
(1-8)
(1-8)
OBERENA (Azemar)
2023/12/16
18:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ (BEROIZ)
  • BEROIZ GARCIA, J.
0  - 3
(0-8)
(6-8)
(5-8)
BERRIOZAR (Larramendi)
  • BALISA JIMENEZ, A.
 Deialdia 2
2024/01/12
17:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (Gil) 1  - 2
(4-8)
(8-5)
(3-8)
AOIZ (BEROIZ)
2024/01/12
17:45
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Larramendi)
  • LARRAMENDI LEKUNBERRI, A.
3  - 0
(8-2)
(8-0)
(8-5)
LAGUNAK (Camaño)
  • CAAMAÑO TERRONES, E.
2024/01/13
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Azemar)
  • AZEMAR ITOIZ, A.
3  - 0
(8-0)
(8-1)
(8-1)
ABAXITABIDEA (Pérez de Obanos)
  • PEREZ DE OBANOS PEREZ, O.
 Deialdia 3
2024/01/19
18:00
Barañain - Retegi-Rebote LAGUNAK (Camaño) 2  - 1
(8-7)
(8-7)
(7-8)
ABAXITABIDEA (Pérez de Obanos)
2024/01/20
09:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Larramendi)
  • LARRAMENDI LEKUNBERRI, A.
3  - 0
(8-2)
(8-2)
(8-0)
HUARTE (Gil)
  • GIL LARRAÑETA, I.
2024/01/21
10:30
Aoiz - Toki Eder AOIZ (BEROIZ)
  • BEROIZ GARCIA, J.
0  - 3
(0-8)
(3-8)
(0-8)
OBERENA (Azemar)
  • AZEMAR ITOIZ, A.
 Deialdia 4
2024/01/26
18:00
Barañain - Retegi-Rebote LAGUNAK (Camaño)
  • CAAMAÑO TERRONES, E.
0  - 3
(4-8)
(7-8)
(6-8)
HUARTE (Gil)
  • GIL LARRAÑETA, I.
2024/01/26
18:00
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA (Pérez de Obanos)
  • PEREZ DE OBANOS PEREZ, O.
0  - 3
(6-8)
(4-8)
(5-8)
AOIZ (BEROIZ)
  • BEROIZ GARCIA, J.
2024/01/27
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Azemar)
  • AZEMAR ITOIZ, A.
0  - 3
(4-8)
(3-8)
(6-8)
BERRIOZAR (Larramendi)
  • LARRAMENDI LEKUNBERRI, A.
 Deialdia 5
2024/02/02
17:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (Gil) 0  - 3
(5-8)
(5-8)
(4-8)
OBERENA (Azemar)
2024/02/02
18:45
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Larramendi)
  • LARRAMENDI LEKUNBERRI, A.
3  - 0
(8-1)
(8-1)
(8-4)
ABAXITABIDEA (Pérez de Obanos)
  • PEREZ DE OBANOS PEREZ, O.
2024/02/04
11:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ (BEROIZ) 3  - 0
(8-6)
(8-3)
(8-2)
LAGUNAK (Camaño)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 BERRIOZAR (Larramendi)   10 5 5 0 0 15 0 120 41
2 OBERENA (Azemar)   9 5 4 1 0 12 3 109 47
3 AOIZ (BEROIZ)   8 5 3 2 0 8 7 83 89
4 HUARTE (Gil)   6 5 1 4 0 5 10 78 109
5 ABAXITABIDEA (Pérez de Obanos)   6 5 1 4 0 3 12 68 116
6 LAGUNAK (Camaño)   6 5 1 4 0 2 13 62 118