Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ BANAKA NKJ - ESKUZ BANAKA HAUR 1.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/15
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Merino)
  • MERINO AYESA, A.
11  - 18 OBERENA (Recalde)
  • RECALDE OYAREGUI, E.
2023/12/15
21:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA (Santesteban)
  • SANTESTEBAN BELZARENA, S.
18  - 2 LAGUNAK (Beitia)
  • BEITIA MENDIVE, J.
 Deialdia 2
2024/01/12
18:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (Beitia) 5  - 18 LARRAUN (O.Ijurko)
2024/01/12
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Recalde)
  • RECALDE OYAREGUI, E.
5  - 18 ATARRABIA (Santesteban)
  • SANTESTEBAN BELZARENA, S.
 Deialdia 3
2024/01/19
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Merino)
  • MERINO AYESA, A.
7  - 18 ATARRABIA (Santesteban)
  • SANTESTEBAN BELZARENA, S.
2024/01/20
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (O.Ijurko)
  • IJURKO BAKAIKUA, O.
18  - 12 OBERENA (Recalde)
  • RECALDE OYAREGUI, E.
 Deialdia 4
2024/01/26
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Merino)
  • MERINO AYESA, A.
18  - 0 * LAGUNAK (Beitia)
*Equipo no presentado
2024/01/27
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA (Santesteban)
  • SANTESTEBAN BELZARENA, S.
18  - 10 LARRAUN (O.Ijurko)
  • IJURKO BAKAIKUA, O.
 Deialdia 5
2024/02/02
18:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (Beitia) 15  - 18 OBERENA (Recalde)
2024/02/04
12:00
Aldatz - Itturgu LARRAUN (O.Ijurko)
  • IJURKO BAKAIKUA, O.
18  - 9 ZUGARRALDE (Merino)
  • MERINO ALCAT, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ATARRABIA (Santesteban)   8 4 4 0 0 72 24
2 LARRAUN (O.Ijurko)   7 4 3 1 0 64 44
3 OBERENA (Recalde)   6 4 2 2 0 53 62
4 ZUGARRALDE (Merino)   5 4 1 3 0 45 54
5 LAGUNAK (Beitia)   3 4 0 3 1 22 72
6 LARRAUN (Bildarraz) (RET)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/14
19:15
Villava - Lorenzo Goikoa ATARRABIA (Leiza)
  • LEIZA BALEZTENA, M.
16  - 18 ATARRABIA (Ezkurra)
  • EZKURRA EZKURRA, M.
2023/12/15
17:30
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Salaberria)
  • SALABERRIA ALSUA, A.
18  - 5 AURRERA (A. Ugartemendia)
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, A.
2023/12/16
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Balda)
  • BALDA IRUNGARAI, A.
18  - 11 LARRAUN (Sotil)
  • SOTIL MIKEO, I.
 Deialdia 2
2024/01/12
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA (A. Ugartemendia)
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, A.
18  - 5 LARRAUN (Balda)
  • BALDA IRUNGARAI, A.
2024/01/13
09:30
Villava - Atarrabia ATARRABIA (Ezkurra)
  • EZKURRA EZKURRA, M.
14  - 18 UMORE ONA (Salaberria)
  • SALABERRIA ALSUA, A.
2024/01/13
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Sotil)
  • SOTIL MIKEO, I.
14  - 18 ATARRABIA (Leiza)
  • LEIZA BALEZTENA, M.
 Deialdia 3
2024/01/20
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA (Ezkurra)
  • EZKURRA EZKURRA, M.
18  - 7 LARRAUN (Sotil)
  • SOTIL MIKEO, I.
2024/01/20
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA (Leiza)
  • LEIZA BALEZTENA, M.
13  - 18 AURRERA (A. Ugartemendia)
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, A.
2024/01/20
10:30
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Salaberria)
  • SALABERRIA ALSUA, A.
9  - 18 LARRAUN (Balda)
  • BALDA IRUNGARAI, A.
 Deialdia 4
2024/01/26
17:30
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Salaberria)
  • SALABERRIA ALSUA, A.
18  - 11 LARRAUN (Sotil)
  • SOTIL MIKEO, I.
2024/01/26
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA (A. Ugartemendia)
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, A.
18  - 10 ATARRABIA (Ezkurra)
  • EZKURRA EZKURRA, M.
2024/01/27
09:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Balda)
  • BALDA IRUNGARAI, A.
15  - 18 ATARRABIA (Leiza)
  • LEIZA BALEZTENA, M.
 Deialdia 5
2024/02/01
18:30
Villava - Lorenzo Goikoa ATARRABIA (Ezkurra)
  • EZKURRA EZKURRA, M.
13  - 18 LARRAUN (Balda)
  • BALDA IRUNGARAI, A.
2024/02/01
18:30
Villava - Lorenzo Goikoa ATARRABIA (Leiza)
  • LEIZA BALEZTENA, M.
18  - 6 UMORE ONA (Salaberria)
  • SALABERRIA ALSUA, A.
2024/02/03
10:45
Betelu - Escuelas LARRAUN (Sotil)
  • SOTIL MIKEO, I.
5  - 18 AURRERA (A. Ugartemendia)
  • UGARTEMENDIA MENDIZABAL, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AURRERA (A. Ugartemendia)   9 5 4 1 0 77 51
2 ATARRABIA (Leiza)   8 5 3 2 0 83 71
3 LARRAUN (Balda)   8 5 3 2 0 74 69
4 UMORE ONA (Salaberria)   8 5 3 2 0 69 66
5 ATARRABIA (Ezkurra)   7 5 2 3 0 73 77
6 LARRAUN (Sotil)   5 5 0 5 0 48 90