Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ BANAKA NKJ - ESKUZ BANAKA HAUR 2.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/15
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA (G. Olaetxea)
  • OLAETXEA LABAYEN, G.
18  - 3 PILOTAJAUKU (Reparaz)
  • REPARAZ GARISOAIN, I.
2023/12/17
10:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE (Mendinueta)
  • MENDINUETA RAZKIN, O.
18  - 16 LARRAUN (Legarra)
  • LEGARRA ASTIZ, B.
 Deialdia 2
2024/01/12
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA (G. Olaetxea)
  • OLAETXEA LABAYEN, G.
18  - 0 LARRAUN (Legarra)
2024/01/13
10:30
Alsasua - Burunda PILOTAJAUKU (Reparaz)
  • REPARAZ GARISOAIN, I.
7  - 18 ALDABIDE (Mendinueta)
  • MENDINUETA RAZKIN, O.
 Deialdia 3
2024/01/20
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Legarra)
  • LEGARRA ASTIZ, B.
18  - 12 PILOTAJAUKU (Reparaz)
  • REPARAZ GARISOAIN, I.
2024/01/20
10:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE (Mendinueta)
  • MENDINUETA RAZKIN, O.
18  - 17 AURRERA (G. Olaetxea)
  • OLAETXEA LABAYEN, G.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ALDABIDE (Mendinueta)   6 3 3 0 0 54 40
2 AURRERA (G. Olaetxea)   5 3 2 1 0 53 21
3 LARRAUN (Legarra)   4 3 1 2 0 34 48
4 PILOTAJAUKU (Reparaz)   3 3 0 3 0 22 54
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/15
18:00
Betelu - Escuelas ARAXES (Satrustegi)
  • SATRUSTEGI MALKORRA, E.
18  - 6 IRURTZUN (Etxeberria, A)
  • ETXEBERRIA SOLANO, A.
 Deialdia 2
2024/01/13
11:00
Betelu - Escuelas ARAXES (Satrustegi)
  • SATRUSTEGI MALKORRA, E.
18  - 12 ALDABIDE (Urtasun)
  • URTASUN ETXEBERRIA, E.
 Deialdia 3
2024/01/20
10:30
Arbizu - Arbizu ALDABIDE (Urtasun)
  • URTASUN ETXEBERRIA, E.
11  - 18 IRURTZUN (Etxeberria, A)
  • ETXEBERRIA SOLANO, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ARAXES (Satrustegi)   4 2 2 0 0 36 18
2 IRURTZUN (Etxeberria, A)   3 2 1 1 0 24 29
3 ALDABIDE (Urtasun)   2 2 0 2 0 23 36
4 PILOTAJAUKU (Rios) (RET)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/15
18:00
Leitza - Amazabal AURRERA (O. Zabaleta)
  • ZABALETA RODRIGUEZ, O.
18  - 9 UMORE ONA (Garmendia)
  • GARMENDIA UITZI, M.
2023/12/16
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Jaka)
  • JAKA LASARTE, E.
18  - 16 ARAXES (Oreja)
  • OREJA ALTUNA, E.
 Deialdia 2
2024/01/13
10:00
Leitza - Amazabal AURRERA (O. Zabaleta)
  • ZABALETA RODRIGUEZ, O.
18  - 9 ARAXES (Oreja)
  • OREJA ALTUNA, E.
2024/01/13
11:30
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Garmendia)
  • GARMENDIA UITZI, M.
18  - 9 LARRAUN (Jaka)
  • JAKA LASARTE, E.
 Deialdia 3
2024/01/19
18:00
Betelu - Escuelas ARAXES (Oreja)
  • OREJA ALTUNA, E.
12  - 18 UMORE ONA (Garmendia)
  • GARMENDIA UITZI, M.
2024/01/20
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Jaka)
  • JAKA LASARTE, E.
12  - 18 AURRERA (O. Zabaleta)
  • ZABALETA RODRIGUEZ, O.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AURRERA (O. Zabaleta)   6 3 3 0 0 54 30
2 UMORE ONA (Garmendia)   5 3 2 1 0 45 39
3 LARRAUN (Jaka)   4 3 1 2 0 39 52
4 ARAXES (Oreja)   3 3 0 3 0 37 54
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/15
17:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA-Sarratea
  • SARRATEA ALDAZ, I.
18  - 8 AOIZ(NICUESA)
  • NICUESA GOLDARAZ, O.
2023/12/16
09:30
Villava - Atarrabia ATARRABIA (Idoate)
  • IDOATE ROMERO, J.
7  - 18 ESTERIBAR (Fonseca)
  • FONSECA HERNANDEZ , I.
 Deialdia 2
2024/01/13
09:30
Villava - Atarrabia ATARRABIA (Idoate)
  • IDOATE ROMERO, J.
16  - 18 AOIZ(NICUESA)
  • NICUESA GOLDARAZ, O.
2024/01/13
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR (Fonseca) 18  - 9 ULTZAMA-Sarratea
 Deialdia 3
2024/01/19
19:30
Aoiz - Toki Eder AOIZ(NICUESA)
  • NICUESA GOLDARAZ, O.
13  - 18 ESTERIBAR (Fonseca)
  • FONSECA HERNANDEZ , I.
2024/01/20
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA-Sarratea
  • SARRATEA ALDAZ, I.
18  - 3 ATARRABIA (Idoate)
  • IDOATE ROMERO, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ESTERIBAR (Fonseca)   6 3 3 0 0 54 29
2 ULTZAMA-Sarratea   5 3 2 1 0 45 29
3 AOIZ(NICUESA)   4 3 1 2 0 39 52
4 ATARRABIA (Idoate)   3 3 0 3 0 26 54
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/16
09:30
Elizondo - Baztan TXARUTA (I.Agesta)
  • AGESTA MIURA, I.
18  - 11 ULTZAMA-Olague
  • OLAGUE MANYOMA, J.
 Deialdia 2
2024/01/13
10:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Iratzoki)
  • IRATZOKI BENGOETXEA, I.
4  - 18 TXARUTA (I.Agesta)
  • AGESTA MIURA, I.
 Deialdia 3
2024/01/20
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA-Olague
  • OLAGUE MANYOMA, J.
18  - 6 BORTZIRIAK (Iratzoki)
  • IRATZOKI BENGOETXEA, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TXARUTA (I.Agesta)   4 2 2 0 0 36 15
2 ULTZAMA-Olague   3 2 1 1 0 29 24
3 BORTZIRIAK (Iratzoki)   2 2 0 2 0 10 36
4 ATARRABIA (Zabaleta) (RET)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: F TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/15
17:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Korta)
  • KORTA IRATZOKI, X.
12  - 18 TXARUTA (Arraztoa)
  • ARRAZTOA UGALDE, J.
2023/12/15
17:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA-Okiñena
  • OKIŅENA SANCHEZ, J.
8  - 18 ATARRABIA (Iņigo)
  • IŅIGO ARRASATE, G.
 Deialdia 2
2024/01/12
17:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA-Okiñena
  • OKIŅENA SANCHEZ, J.
18  - 7 TXARUTA (Arraztoa)
  • ARRAZTOA UGALDE, J.
2024/01/13
09:30
Villava - Atarrabia ATARRABIA (Iñigo)
  • IŅIGO ARRASATE, G.
18  - 7 BORTZIRIAK (Korta)
  • KORTA IRATZOKI, X.
 Deialdia 3
2024/01/20
09:00
Elizondo - Baztan TXARUTA (Arraztoa)
  • ARRAZTOA UGALDE, J.
18  - 9 ATARRABIA (Iņigo)
  • IŅIGO ARRASATE, G.
2024/01/20
09:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Korta)
  • KORTA IRATZOKI, X.
18  - 16 ULTZAMA-Okiņena
  • OKIŅENA SANCHEZ, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TXARUTA (Arraztoa)   5 3 2 1 0 43 39
2 ATARRABIA (Iņigo)   5 3 2 1 0 45 33
3 BORTZIRIAK (Korta)   4 3 1 2 0 37 52
4 ULTZAMA-Okiņena   4 3 1 2 0 42 43
Multzoa: G TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/15
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Garate)
  • GARATE EQUISOAIN, B.
17  - 18 ULTZAMA-Gurmindo
  • GURMINDO GABARI, A.
2023/12/16
09:30
Elizondo - Baztan TXARUTA (Braña)
  • BRAŅA GAMIO, O.
18  - 0 * BORTZIRIAK (Lazkanotegi)
*Equipo no presentado
 Deialdia 2
2024/01/12
17:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA-Gurmindo
  • GURMINDO GABARI, A.
18  - 13 TXARUTA (Braņa)
  • BRAŅA GAMIO, O.
2024/01/12
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Garate)
  • GARATE EQUISOAIN, B.
6  - 18 BORTZIRIAK (Lazkanotegi)
  • LAZKANOTEGI SANSIŅENA, J.
 Deialdia 3
2024/01/20
09:00
Elizondo - Baztan TXARUTA (Braña)
  • BRAŅA GAMIO, O.
18  - 16 ZUGARRALDE (Garate)
  • GARATE EQUISOAIN, B.
2024/01/20
09:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Lazkanotegi)
  • LAZKANOTEGI SANSIŅENA, J.
18  - 7 ULTZAMA-Gurmindo
  • GURMINDO GABARI, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ULTZAMA-Gurmindo   5 3 2 1 0 43 48
2 TXARUTA (Braņa)   5 3 2 1 0 49 34
3 BORTZIRIAK (Lazkanotegi)   4 3 2 0 1 36 31
4 ZUGARRALDE (Garate)   3 3 0 3 0 39 54
Multzoa: H TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/15
17:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA-Garcia
  • GARCIA REKALDE, A.
18  - 4 TXARUTA (Gamio)
  • GAMIO JUANKORENA, M.
2023/12/16
11:00
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Zestau)
  • ZESTAU TELLETXEA, E.
18  - 16 ZUGARRALDE (Goņi)
  • GOŅI GARAIKOETXEA, J.
 Deialdia 2
2024/01/12
17:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA-Garcia
  • GARCIA REKALDE, A.
18  - 6 ZUGARRALDE (Goņi)
  • GOŅI GARAIKOETXEA, J.
2024/01/13
09:30
Elizondo - Baztan TXARUTA (Gamio)
  • GAMIO JUANKORENA, M.
16  - 18 BORTZIRIAK (Zestau)
  • ZESTAU TELLETXEA, E.
 Deialdia 3
2024/01/19
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Goñi)
  • GOŅI GARAIKOETXEA, J.
9  - 18 TXARUTA (Gamio)
  • GAMIO JUANKORENA, M.
2024/01/20
09:30
Bera - Eztegara BORTZIRIAK (Zestau)
  • ZESTAU TELLETXEA, E.
6  - 18 ULTZAMA-Garcia
  • GARCIA REKALDE, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ULTZAMA-Garcia   6 3 3 0 0 54 16
2 BORTZIRIAK (Zestau)   5 3 2 1 0 42 50
3 TXARUTA (Gamio)   4 3 1 2 0 38 45
4 ZUGARRALDE (Goņi)   3 3 0 3 0 31 54
Multzoa: I TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/15
17:00
Larrión-Allín - Municipal SAN MIGUEL (López)
  • LOPEZ BAQUEDANO, X.
18  - 17 SAN MIGUEL (Elbusto)
  • ELBUSTO CRESPO, A.
 Deialdia 2
2024/01/12
18:30
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Ibañez)
  • IBAŅEZ FERNANDEZ, U.
14  - 18 SAN MIGUEL (López)
  • LOPEZ BAQUEDANO, X.
 Deialdia 3
2024/01/21
10:00
Murieta - Ezpeldoia SAN MIGUEL (Elbusto)
  • ELBUSTO CRESPO, A.
12  - 18 P.P.SAN SEBASTIAN (Ibaņez)
  • IBAŅEZ FERNANDEZ, U.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN MIGUEL (López)   4 2 2 0 0 36 31
2 P.P.SAN SEBASTIAN (Ibaņez)   3 2 1 1 0 32 30
3 SAN MIGUEL (Elbusto)   2 2 0 2 0 29 36
4 AMESKOA (Urra) (RET)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: J TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/15
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Imaz)
  • IMAZ ARANDIA, A.
18  - 7 SAN MIGUEL (Etxegarai)
  • ETXEGARAI FRANCISCO, A.
2023/12/16
10:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Sarasa)
  • SARASA MERLO, E.
4  - 18 BERRIOZAR (Ramirez)
  • RAMIREZ BEUMONT, O.
 Deialdia 2
2024/01/12
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Imaz)
  • IMAZ ARANDIA, A.
18  - 14 BERRIOZAR (Ramirez)
  • RAMIREZ BEUMONT, O.
2024/01/12
18:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Etxegarai)
  • ETXEGARAI FRANCISCO, A.
18  - 0 * P.P.SAN SEBASTIAN (Sarasa)
*Equipo no presentado
  • SARASA MERLO, E.
 Deialdia 3
2024/01/19
18:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Sarasa) 5  - 18 ZUGARRALDE (Imaz)
2024/01/19
18:45
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Ramirez)
  • RAMIREZ BEUMONT, O.
18  - 6 SAN MIGUEL (Etxegarai)
  • ETXEGARAI FRANCISCO, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ZUGARRALDE (Imaz)   6 3 3 0 0 54 26
2 BERRIOZAR (Ramirez)   5 3 2 1 0 50 28
3 SAN MIGUEL (Etxegarai)   4 3 1 2 0 31 36
4 P.P.SAN SEBASTIAN (Sarasa)   2 3 0 2 1 9 54
Multzoa: K TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/15
19:30
Aoiz - Toki Eder AOIZ (ARCELUS)
  • ARCELUS UGALDE, U.
18  - 12 LAGUNAK (Arrieta)
  • ARRIETA ELCANO, I.
2023/12/16
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR (Lekunberri) 2  - 18 ILUN-BERRI (A. GARCIA)
 Deialdia 2
2024/01/12
18:15
Lumbier - Ilumberri ILUN-BERRI (A. GARCIA) 18  - 12 AOIZ (ARCELUS)
2024/01/13
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR (Lekunberri) 8  - 18 LAGUNAK (Arrieta)
 Deialdia 3
2024/01/19
18:00
Baraņain - Retegi LAGUNAK (Arrieta) 18  - 13 ILUN-BERRI (A. GARCIA)
2024/01/19
19:30
Aoiz - Toki Eder AOIZ (ARCELUS)
  • ARCELUS UGALDE, U.
18  - 9 ESTERIBAR (Lekunberri)
  • LEKUNBERRI ESAIN, G.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ILUN-BERRI (A. GARCIA)   5 3 2 1 0 49 32
2 AOIZ (ARCELUS)   5 3 2 1 0 48 39
3 LAGUNAK (Arrieta)   5 3 2 1 0 48 39
4 ESTERIBAR (Lekunberri)   3 3 0 3 0 19 54
Multzoa: L TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/16
10:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Armendariz)
  • ARMENDARIZ VELASCO, U.
18  - 11 IRURTZUN (Etxeberria, J)
  • ETXEBERRIA SOLANO, J.
2023/12/16
10:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Lizaso)
*Equipo no presentado
0 *  - 18 IRURTZUN (Beloki)
  • BELOKI ETXARRI, O.
 Deialdia 2
2024/01/12
17:45
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Lizaso)
  • LIZASO OLAETXEA, A.
6  - 18 IRURTZUN (Etxeberria, J)
  • ETXEBERRIA SOLANO, J.
2024/01/13
10:15
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Beloki)
  • BELOKI ETXARRI, O.
18  - 11 IRURTZUN (Armendariz)
  • ARMENDARIZ VELASCO, U.
 Deialdia 3
2024/01/19
18:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Armendariz)
  • ARMENDARIZ VELASCO, U.
17  - 18 IRURTZUN (Lizaso)
  • LIZASO OLAETXEA, A.
2024/01/20
10:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Etxeberria, J)
  • ETXEBERRIA SOLANO, J.
14  - 18 IRURTZUN (Beloki)
  • ETXEBERRIA SOLANO, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 IRURTZUN (Beloki)   6 3 3 0 0 54 25
2 IRURTZUN (Armendariz)   4 3 1 2 0 46 47
3 IRURTZUN (Etxeberria, J)   4 3 1 2 0 43 42
4 IRURTZUN (Lizaso)   3 3 1 1 1 24 53
Multzoa: M TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/15
17:00
Huarte - Toki Alai HUARTE (Aristregui) 18  - 10 AOIZ (CAPEL)
2023/12/16
-
- Descanso   ZUGARRALDE (Merino)
 Deialdia 2
2024/01/12
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Merino)
  • MERINO ALCAT, M.
18  - 11 HUARTE (Aristregui)
  • ARISTREGUI SADA, A.
2024/01/13
-
- Descanso   AOIZ (CAPEL)
 Deialdia 3
2024/01/19
19:30
Aoiz - Toki Eder AOIZ (CAPEL)
  • CAPEL GASTON, O.
13  - 18 ZUGARRALDE (Merino)
  • MERINO ALCAT, M.
2024/01/20
-
- HUARTE (Aristregui)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ZUGARRALDE (Merino)   4 2 2 0 0 36 24
2 HUARTE (Aristregui)   3 2 1 1 0 29 28
3 AOIZ (CAPEL)   2 2 0 2 0 23 36
Multzoa: N TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/15
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Iturria)
  • ITURRIA ILUNDAIN, P.
7  - 18 ESTERIBAR (Villanueva)
  • VILLANUEVA AYERRA, M.
2023/12/16
-
- Descanso   AOIZ (DE GRACIA . J)
 Deialdia 2
2024/01/13
-
- Descanso   ESTERIBAR (Villanueva)
2024/01/13
17:00
Aoiz - Toki Eder AOIZ (DE GRACIA . J)
  • DE GRACIA OROZ, J.
4  - 18 ZUGARRALDE (Iturria)
  • ITURRIA ILUNDAIN, P.
 Deialdia 3
2024/01/20
-
- ZUGARRALDE (Iturria)   Descanso
2024/01/20
16:00
Zubiri - Polideportivo ESTERIBAR (Villanueva) 18  - 11 AOIZ (DE GRACIA . J)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ESTERIBAR (Villanueva)   4 2 2 0 0 36 18
2 ZUGARRALDE (Iturria)   3 2 1 1 0 25 22
3 AOIZ (DE GRACIA . J)   2 2 0 2 0 15 36
Multzoa: O TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/15
19:30
Aoiz - Toki Eder AOIZ (S.MARTIN)
  • SAN MARTIN FERNANDEZ, A.
12  - 18 LAGUNAK (Etxeberria)
  • ETXEBERRIA IRIGOYEN, O.
2023/12/16
-
- Descanso   ZUGARRALDE (Fonseca)
 Deialdia 2
2024/01/12
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Fonseca)
  • FONSECA LERGA, A.
10  - 18 AOIZ (S.MARTIN)
  • SAN MARTIN FERNANDEZ, A.
2024/01/13
-
- Descanso   LAGUNAK (Etxeberria)
 Deialdia 3
2024/01/20
-
- AOIZ (S.MARTIN)   Descanso
2024/01/20
12:00
Baraņain - Retegi LAGUNAK (Etxeberria) 18  - 1 ZUGARRALDE (Fonseca)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LAGUNAK (Etxeberria)   4 2 2 0 0 36 13
2 AOIZ (S.MARTIN)   3 2 1 1 0 30 28
3 ZUGARRALDE (Fonseca)   2 2 0 2 0 11 36