Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ BANAKA NKJ - ESKUZ BANAKA KADETE 3.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/15
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Picabea)
  • PICABEA PADILLA, J.
22  - 9 LAGUNAK (Urkia)
  • URKIA USUNARIZ, J.
2023/12/16
-
- Descanso   ULTZAMA-Isasi
2023/12/16
09:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Aldaz)
  • ALDAZ AZKUE, U.
22  - 0 * LARRAUN (Eizagirre)
*Equipo no presentado
 Deialdia 2
2024/01/13
-
- LAGUNAK (Urkia)   Descanso
2024/01/13
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Eizagirre)
  • EIZAGIRRE OSA, B.
22  - 10 ZUGARRALDE (Picabea)
  • PICABEA PADILLA, J.
2024/01/13
16:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA-Isasi
  • ISASI ARBILLA, E.
10  - 22 BERRIOZAR (Aldaz)
  • ALDAZ AZKUE, U.
 Deialdia 3
2024/01/19
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Picabea)
  • PICABEA PADILLA, J.
22  - 11 ULTZAMA-Isasi
  • ISASI ARBILLA, E.
2024/01/20
-
- Descanso   BERRIOZAR (Aldaz)
2024/01/20
12:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (Urkia) 2  - 22 LARRAUN (Eizagirre)
 Deialdia 4
2024/01/27
-
- Descanso   LARRAUN (Eizagirre)
2024/01/27
09:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Aldaz)
  • ALDAZ AZKUE, U.
13  - 22 ZUGARRALDE (Picabea)
  • PICABEA PADILLA, J.
2024/01/27
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA-Isasi
  • ISASI ARBILLA, E.
22  - 9 LAGUNAK (Urkia)
  • URKIA USUNARIZ, J.
 Deialdia 5
2024/02/01
18:00
Aldatz - Itturgu LARRAUN (Eizagirre)
  • EIZAGIRRE OSA, B.
16  - 22 ULTZAMA-Isasi
  • ISASI ARBILLA, E.
2024/02/03
-
- ZUGARRALDE (Picabea)   Descanso
2024/02/03
12:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (Urkia) 22  - 21 BERRIOZAR (Aldaz)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ZUGARRALDE (Picabea)   7 4 3 1 0 76 55
2 BERRIOZAR (Aldaz)   6 4 2 2 0 78 54
3 ULTZAMA-Isasi   6 4 2 2 0 65 69
4 LARRAUN (Eizagirre)   5 4 2 1 1 60 56
5 LAGUNAK (Urkia)   5 4 1 3 0 42 87
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/15
17:30
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Sagardui)
  • SAGARDUI LEKUONA, A.
22  - 5 BERRIOZAR (Izko)
  • IZKO LARRARTE, B.
2023/12/16
-
- Descanso   ZUGARRALDE (Marinero)
2023/12/16
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Hernandorena)
  • HERNANDORENA IRISARRI, I.
11  - 22 IRURTZUN (Razkin)
  • RAZKIN UNDIANO, O.
 Deialdia 2
2024/01/12
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Marinero)
  • MARINERO GARCIA, A.
8  - 22 UMORE ONA (Sagardui)
2024/01/13
-
- IRURTZUN (Razkin)   Descanso
2024/01/13
09:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Izko)
  • IZKO LARRARTE, B.
8  - 22 LARRAUN (Hernandorena)
  • HERNANDORENA IRISARRI, I.
 Deialdia 3
2024/01/19
18:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Razkin)
  • RAZKIN UNDIANO, O.
22  - 5 BERRIOZAR (Izko)
  • IZKO LARRARTE, B.
2024/01/20
-
- Descanso   UMORE ONA (Sagardui)
2024/01/20
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Hernandorena)
  • HERNANDORENA IRISARRI, I.
5  - 22 ZUGARRALDE (Marinero)
  • MARINERO GARCIA, A.
 Deialdia 4
2024/01/26
17:30
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Sagardui)
  • SAGARDUI LEKUONA, A.
22  - 4 LARRAUN (Hernandorena)
  • HERNANDORENA IRISARRI, I.
2024/01/26
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Marinero)
  • MARINERO GARCIA, A.
10  - 22 IRURTZUN (Razkin)
  • RAZKIN UNDIANO, O.
2024/01/27
-
- Descanso   BERRIOZAR (Izko)
 Deialdia 5
2024/02/02
18:00
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Razkin)
  • RAZKIN UNDIANO, O.
12  - 22 UMORE ONA (Sagardui)
  • SAGARDUI LEKUONA, A.
2024/02/03
-
- LARRAUN (Hernandorena)   Descanso
2024/02/03
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Izko)
  • IZKO LARRARTE, B.
21  - 22 ZUGARRALDE (Marinero)
  • MARINERO GARCIA, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 UMORE ONA (Sagardui)   8 4 4 0 0 88 29
2 IRURTZUN (Razkin)   7 4 3 1 0 78 48
3 ZUGARRALDE (Marinero)   6 4 2 2 0 62 70
4 LARRAUN (Hernandorena)   5 4 1 3 0 42 74
5 BERRIOZAR (Izko)   4 4 0 4 0 39 88
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/16
-
- Descanso   ATARRABIA (Meca)
2023/12/16
09:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Martiartu)
  • MARTIARTU BARROSO, H.
16  - 22 ULTZAMA-Ariztegi
  • ARIZTEGI APEZTEGIA, M.
 Deialdia 2
2024/01/13
-
- ARAMPILOTA (Glaria)   Descanso
2024/01/13
09:30
Villava - Atarrabia ATARRABIA (Meca)
  • MECA IRACEBURU, E.
22  - 3 BERRIOZAR (Martiartu)
  • MARTIARTU BARROSO, H.
 Deialdia 3
2024/01/19
18:00
Aranguren - Aranguren Pueblo ARAMPILOTA (Glaria)
  • GLARIA BUENO, G.
7  - 22 ULTZAMA-Ariztegi
  • ARIZTEGI APEZTEGIA, M.
2024/01/20
-
- Descanso   BERRIOZAR (Martiartu)
 Deialdia 4
2024/01/27
-
- Descanso   ULTZAMA-Ariztegi
2024/01/27
10:00
Villava - Atarrabia ATARRABIA (Meca)
  • MECA IRACEBURU, E.
22  - 0 * ARAMPILOTA (Glaria)
*Equipo no presentado
 Deialdia 5
2024/02/01
20:15
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA-Ariztegi
  • ARIZTEGI APEZTEGIA, M.
22  - 17 ATARRABIA (Meca)
  • MECA IRACEBURU, E.
2024/02/02
17:30
Aranguren - Aranguren Pueblo ARAMPILOTA (Glaria)
  • GLARIA BUENO, G.
22  - 11 BERRIOZAR (Martiartu)
  • MARTIARTU BARROSO, H.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ULTZAMA-Ariztegi   6 3 3 0 0 66 40
2 ATARRABIA (Meca)   5 3 2 1 0 61 25
3 ARAMPILOTA (Glaria)   3 3 1 1 1 29 55
4 BERRIOZAR (Martiartu)   3 3 0 3 0 30 66
5 ZUGARRALDE (Murillo) (RET)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/15
18:30
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Armendariz)
  • ARMENDARIZ GARCIA, H.
13  - 22 ZUGARRALDE (Villanueva)
  • VILLANUEVA ANSORENA, A.
2023/12/16
-
- Descanso   BERRIOZAR (Miguelez)
2023/12/16
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Garraza)
  • GARRAZA OSTA, M.
22  - 7 SAN MIGUEL (Pascual)
  • PASCUAL MARTINEZ, I.
 Deialdia 2
2024/01/12
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Villanueva)
  • VILLANUEVA ANSORENA, A.
22  - 0 * SAN MIGUEL (Garraza)
*Equipo no presentado
2024/01/13
-
- SAN MIGUEL (Pascual)   Descanso
2024/01/13
09:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Miguelez)
  • MIGELEZ IRISARRI, O.
16  - 22 P.P.SAN SEBASTIAN (Armendariz)
  • ARMENDARIZ BERANGO, I.
 Deialdia 3
2024/01/20
-
- Descanso   P.P.SAN SEBASTIAN (Armendariz)
2024/01/21
10:00
Murieta - Ezpeldoia SAN MIGUEL (Pascual)
  • PASCUAL MARTINEZ, I.
20  - 22 ZUGARRALDE (Villanueva)
  • VILLANUEVA ANSORENA, A.
2024/01/21
10:00
Murieta - Ezpeldoia SAN MIGUEL (Garraza)
  • GARRAZA OSTA, M.
22  - 21 BERRIOZAR (Miguelez)
  • MIGELEZ IRISARRI, O.
 Deialdia 4
2024/01/26
18:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Armendariz)
  • ARMENDARIZ GARCIA, H.
22  - 20 SAN MIGUEL (Garraza)
  • GARRAZA OSTA, M.
2024/01/27
-
- Descanso   ZUGARRALDE (Villanueva)
2024/01/27
09:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Miguelez)
  • MIGELEZ IRISARRI, O.
19  - 22 SAN MIGUEL (Pascual)
  • PASCUAL MARTINEZ, I.
 Deialdia 5
2024/02/02
18:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Villanueva)
  • VILLANUEVA ANSORENA, A.
22  - 4 BERRIOZAR (Miguelez)
  • MIGELEZ IRISARRI, O.
2024/02/03
-
- SAN MIGUEL (Garraza)   Descanso
2024/02/03
10:00
Murieta - Ezpeldoia SAN MIGUEL (Pascual)
  • PASCUAL MARTINEZ, I.
4  - 22 P.P.SAN SEBASTIAN (Armendariz)
  • ARMENDARIZ GARCIA, H.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ZUGARRALDE (Villanueva)   8 4 4 0 0 88 37
2 P.P.SAN SEBASTIAN (Armendariz)   7 4 3 1 0 79 62
3 SAN MIGUEL (Garraza)   5 4 2 1 1 64 72
4 SAN MIGUEL (Pascual)   5 4 1 3 0 53 85
5 BERRIOZAR (Miguelez)   4 4 0 4 0 60 88
Multzoa: E TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/15
17:00
Larrión-Allín - Municipal SAN MIGUEL (Vidan)
  • VIDAN YANCI, I.
22  - 19 SAN MIGUEL (Etxarri)
  • ETXARRI GONZALEZ, M.
2023/12/16
-
- Descanso   ZUGARRALDE (Jiménez)
2023/12/16
13:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (Pérez) 22  - 20 BERRIOZAR (Monleon)
 Deialdia 2
2024/01/12
18:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Etxarri)
  • ETXARRI GONZALEZ, M.
22  - 4 LAGUNAK (Pérez)
  • PEREZ LUMBRERAS, I.
2024/01/12
18:00
Burlada - Askatasuna 1 ZUGARRALDE (Jiménez)
  • JIMENEZ MUTILVA, G.
16  - 22 SAN MIGUEL (Vidan)
  • VIDAN YANCI, I.
2024/01/13
-
- BERRIOZAR (Monleon)   Descanso
 Deialdia 3
2024/01/20
-
- Descanso   SAN MIGUEL (Vidan)
2024/01/20
09:30
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Monleon)
  • MONLEON ILUNDAIN, J.
2  - 22 SAN MIGUEL (Etxarri)
  • ETXARRI GONZALEZ, M.
2024/01/20
12:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (Pérez) 3  - 22 ZUGARRALDE (Jiménez)
 Deialdia 4
2024/01/26
18:00
Larrión-Allín - Municipal SAN MIGUEL (Vidan)
  • VIDAN YANCI, I.
22  - 9 LAGUNAK (Pérez)
  • PEREZ LUMBRERAS, I.
2024/01/27
-
- Descanso   SAN MIGUEL (Etxarri)
2024/01/28
09:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Jiménez)
  • JIMENEZ MUTILVA, G.
22  - 7 BERRIOZAR (Monleon)
  • MONLEON ILUNDAIN, J.
 Deialdia 5
2024/02/02
18:00
Larrión-Allín - Municipal SAN MIGUEL (Etxarri)
  • ETXARRI GONZALEZ, M.
22  - 16 ZUGARRALDE (Jiménez)
  • JIMENEZ MUTILVA, G.
2024/02/03
-
- LAGUNAK (Pérez)   Descanso
2024/02/03
10:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Monleon)
  • MONLEON ILUNDAIN, J.
15  - 22 SAN MIGUEL (Vidan)
  • VIDAN YANCI, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN MIGUEL (Vidan)   8 4 4 0 0 88 59
2 SAN MIGUEL (Etxarri)   7 4 3 1 0 85 44
3 ZUGARRALDE (Jiménez)   6 4 2 2 0 76 54
4 LAGUNAK (Pérez)   5 4 1 3 0 38 86
5 BERRIOZAR (Monleon)   4 4 0 4 0 44 88
Dokumentuak
  • Ez daude dokumenturik