Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ BANAKA NKJ - ESKUZ BANAKA SEIN 4.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/15
17:00
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA (Berruezo)
  • BERRUEZO PEREZ DE OBANOS, I.
3  - 0 *
(8-0)
(8-0)
(8-0)
OBERENA (Huarte)
*Equipo no presentado
2023/12/16
10:00
Eulate-Ameskoa - Municipal SAN MIGUEL (Andueza)
  • ANDUEZA OVIEDO, N.
3  - 0
(8-4)
(8-0)
(8-6)
SAN MIGUEL (Pierola)
  • PIEROLA PINEDO, I.
 Deialdia 2
2024/01/12
17:00
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA (Berruezo) 3  - 0
(8-4)
(8-4)
(8-4)
SAN MIGUEL (Pierola)
2024/01/12
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Huarte)
*Equipo no presentado
  • HUARTE SAFONT, M.
0 *  - 3
(0-8)
(0-8)
(0-8)
SAN MIGUEL (Andueza)
  • ANDUEZA OVIEDO, N.
 Deialdia 3
2024/01/20
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Pierola)
  • PIEROLA PINEDO, I.
0  - 3
(5-8)
(2-8)
(5-8)
OBERENA (Huarte)
  • HUARTE SAFONT, M.
2024/01/20
10:00
Eulate-Ameskoa - Municipal SAN MIGUEL (Andueza)
  • ANDUEZA OVIEDO, N.
3  - 0
(8-2)
(8-0)
(8-7)
ABAXITABIDEA (Berruezo)
  • BERRUEZO PEREZ DE OBANOS, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 SAN MIGUEL (Andueza)   6 3 3 0 0 9 0 72 19
2 ABAXITABIDEA (Berruezo)   5 3 2 1 0 6 3 57 36
3 SAN MIGUEL (Pierola)   3 3 0 3 0 0 9 34 72
4 OBERENA (Huarte)   2 3 1 0 2 3 6 24 60
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/16
-
- Descanso   ABAXITABIDEA (Echepetelecu)
2023/12/16
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Jimenez)
  • JIMENEZ GRABALOS, J.
1  - 2
(6-8)
(8-4)
(6-8)
SAN MIGUEL (Aramendía)
  • ARAMENDIA QUINTANA, N.
 Deialdia 2
2024/01/12
17:00
Ororbia - Ororbia ABAXITABIDEA (Echepetelecu) 0  - 3
(1-8)
(4-8)
(0-8)
SAN MIGUEL (Jimenez)
2024/01/13
-
- Descanso   SAN MIGUEL (Aramendía)
 Deialdia 3
2024/01/20
-
- SAN MIGUEL (Jimenez)   Descanso
2024/01/20
10:00
Eulate-Ameskoa - Municipal SAN MIGUEL (Aramendía)
  • ARAMENDIA QUINTANA, N.
3  - 0
(8-5)
(8-1)
(8-2)
ABAXITABIDEA (Echepetelecu)
  • ECHEPETELECU REDONDO, M.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 SAN MIGUEL (Aramendía)   4 2 2 0 0 5 1 44 28
2 SAN MIGUEL (Jimenez)   3 2 1 1 0 4 2 44 25
3 ABAXITABIDEA (Echepetelecu)   2 2 0 2 0 0 6 13 48
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/16
-
- ERREKA (Oteiza)   Descanso
2023/12/16
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Argandoña)
  • ARGANDOÑA SANTIAGO, O.
0  - 3
(4-8)
(6-8)
(7-8)
SAN MIGUEL (Diaz)
  • DIAZ ASOREY, O.
 Deialdia 2
2024/01/13
-
- Descanso   SAN MIGUEL (Argandoña)
2024/01/13
09:30
Doneztebe - Ezkurra ERREKA (Oteiza) 0  - 3
(4-8)
(3-8)
(4-8)
SAN MIGUEL (Diaz)
 Deialdia 3
2024/01/20
-
- SAN MIGUEL (Diaz)   Descanso
2024/01/21
10:00
Murieta - Ezpeldoia SAN MIGUEL (Argandoña)
  • ARGANDOÑA SANTIAGO, O.
2  - 1
(3-8)
(8-3)
(8-7)
ERREKA (Oteiza)
  • OTEIZA OCHANDORENA, E.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 SAN MIGUEL (Diaz)   4 2 2 0 0 6 0 48 28
2 SAN MIGUEL (Argandoña)   3 2 1 1 0 2 4 36 42
3 ERREKA (Oteiza)   2 2 0 2 0 1 5 29 43
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2023/12/16
-
- Descanso   OBERENA (Borrega)
2023/12/16
10:00
Eulate-Ameskoa - Municipal SAN MIGUEL (Barberena)
  • BARBERENA PEREZ DE ALBENIZ, M.
3  - 0
(8-5)
(8-5)
(8-5)
SAN MIGUEL (De la Cruz)
  • DE LA CRUZ SUCUNZA, I.
 Deialdia 2
2024/01/12
18:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Borrega)
  • BORREGA BASTERRA, A.
0  - 3
(2-8)
(1-8)
(1-8)
SAN MIGUEL (Barberena)
  • BARBERENA PEREZ DE ALBENIZ, M.
2024/01/13
-
- Descanso   SAN MIGUEL (De la Cruz)
 Deialdia 3
2024/01/20
-
- SAN MIGUEL (Barberena)   Descanso
2024/01/20
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (De la Cruz)
  • DE LA CRUZ SUCUNZA, I.
3  - 0
(8-4)
(8-2)
(8-7)
OBERENA (Borrega)
  • BORREGA BASTERRA, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU SA SK TA TK
1 SAN MIGUEL (Barberena)   4 2 2 0 0 6 0 48 19
2 SAN MIGUEL (De la Cruz)   3 2 1 1 0 3 3 39 37
3 OBERENA (Borrega)   2 2 0 2 0 0 6 17 48