Itzuli
NKJ - 36 M PALAZ FASE FINAL PALETA LARRUZ NKJ - PALETA LARRUA KIMU 1.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/13
-
- Descanso   LARRAINA (Garmendia-Gorospe)
2024/01/14
16:00
Pamplona - Larraina S.IGNACIO (Sánchez-Urrutia)
  • SANCHEZ ASTIBIA, L.
  • URRUTIA ZALDUA, I.
30  - 19 S.IGNACIO (Abizcuri-Ibiricu)
  • ABIZCURI TROYAS, I.
  • IBIRICU RECALDE, X.
2024/01/14
16:30
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 AMAYA (Chourraut-Etxeberria)
  • CHOURRAUT LABIANO, M.
  • ETXEBERRIA UCAR, I.
30  - 10 F. LOPEZ (Arbizu - Fernandez)
  • ARBIZU DE MADRAZO, P.
  • FERNANDEZ LOS ARCOS, G.
 Deialdia 2
2024/01/20
-
- S.IGNACIO (Abizcuri-Ibiricu)   Descanso
2024/01/21
17:00
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 F. LOPEZ (Arbizu - Fernandez)
  • ARBIZU DE MADRAZO, P.
  • FERNANDEZ LOS ARCOS, G.
10  - 30 S.IGNACIO (Sßnchez-Urrutia)
  • SANCHEZ ASTIBIA, L.
  • URRUTIA ZALDUA, I.
2024/01/21
17:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Garmendia-Gorospe)
  • GARMENDIA GOĐI, X.
  • GOROSPE GOĐI, M.
30  - 19 AMAYA (Chourraut-Etxeberria)
  • CHOURRAUT LABIANO, M.
  • ETXEBERRIA UCAR, I.
 Deialdia 3
2024/01/27
-
- Descanso   AMAYA (Chourraut-Etxeberria)
2024/01/28
16:30
Pamplona - Larraina S.IGNACIO (Abizcuri-Ibiricu)
  • ABIZCURI TROYAS, I.
  • IBIRICU RECALDE, X.
30  - 26 F. LOPEZ (Arbizu - Fernandez)
  • FERNANDEZ LOS ARCOS, G.
2024/01/28
16:30
Pamplona - Larraina S.IGNACIO (Sánchez-Urrutia)
  • SANCHEZ ASTIBIA, L.
  • URRUTIA ZALDUA, I.
11  - 30 LARRAINA (Garmendia-Gorospe)
  • GARMENDIA GOĐI, X.
  • GOROSPE GOĐI, M.
 Deialdia 4
2024/02/03
-
- Descanso   F. LOPEZ (Arbizu - Fernandez)
2024/02/03
16:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Garmendia-Gorospe)
  • GARMENDIA GOĐI, X.
  • GOROSPE GOĐI, M.
30  - 12 S.IGNACIO (Abizcuri-Ibiricu)
  • ABIZCURI TROYAS, I.
  • IBIRICU RECALDE, X.
2024/02/03
16:00
Pamplona - Larraina AMAYA (Chourraut-Etxeberria)
  • CHOURRAUT LABIANO, M.
  • ETXEBERRIA UCAR, I.
30  - 23 S.IGNACIO (Sßnchez-Urrutia)
  • SANCHEZ ASTIBIA, L.
  • URRUTIA ZALDUA, I.
 Deialdia 5
2024/02/10
-
- S.IGNACIO (Sánchez-Urrutia)   Descanso
2024/02/11
16:30
Pamplona - Oberena Frontˇn 2 F. LOPEZ (Arbizu - Fernandez)
  • ARBIZU DE MADRAZO, P.
  • FERNANDEZ LOS ARCOS, G.
10  - 30 LARRAINA (Garmendia-Gorospe)
  • GARMENDIA GOĐI, X.
  • GOROSPE GOĐI, M.
2024/02/11
16:30
Pamplona - Larraina S.IGNACIO (Abizcuri-Ibiricu)
  • ABIZCURI TROYAS, I.
  • IBIRICU RECALDE, X.
18  - 30 AMAYA (Chourraut-Etxeberria)
  • CHOURRAUT LABIANO, M.
  • ETXEBERRIA UCAR, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (Garmendia-Gorospe)   8 4 4 0 0 120 52
2 AMAYA (Chourraut-Etxeberria)   7 4 3 1 0 109 81
3 S.IGNACIO (Sßnchez-Urrutia)   6 4 2 2 0 94 89
4 S.IGNACIO (Abizcuri-Ibiricu)   5 4 1 3 0 79 116
5 F. LOPEZ (Arbizu - Fernandez)   4 4 0 4 0 56 120