Itzuli
NKJ - 36 M PALAZ FASE FINAL PALETA LARRUZ NKJ - PALETA LARRUA KIMU 2.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/13
-
- Descanso   TENIS (Castejón-Mendivil)
2024/01/14
16:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 F. LOPEZ (Echeverria-Legarrea)
  • ECHEVERRIA AVELINO, S.
  • LEGARREA SAN MARTIN, H.
30  - 12 S.IGNACIO (Aragón-Vallejo)
  • ARAGON NAVALLAS, M.
  • VALLEJO AURENSANZ, U.
2024/01/14
16:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 REDIN (Irulegui-Gil)
  • IRULEGUI BALLARIN, X.
  • GIL GUINEA, P.
22  - 30 AMAYA (García-Díaz)
  • GARCIA TORAL, A.
  • DIAZ PASCUAL, S.
 Deialdia 2
2024/01/20
-
- S.IGNACIO (Aragón-Vallejo)   Descanso
2024/01/21
17:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 AMAYA (García-Díaz)
  • DIAZ PASCUAL, S.
  • GARCIA TORAL, A.
29  - 30 F. LOPEZ (Echeverria-Legarrea)
  • ECHEVERRIA AVELINO, S.
  • LEGARREA SAN MARTIN, H.
2024/01/21
19:00
Pamplona - Tenis TENIS (Castejón-Mendivil)
  • CASTEJON DIAZ, T.
  • MENDIVIL PURROY , X.
28  - 30 REDIN (Irulegui-Gil)
  • IRULEGUI BALLARIN, X.
  • GIL GUINEA, P.
 Deialdia 3
2024/01/27
-
- Descanso   REDIN (Irulegui-Gil)
2024/01/28
16:30
Pamplona - Larraina S.IGNACIO (Aragón-Vallejo)
  • ARAGON NAVALLAS, M.
  • VALLEJO AURENSANZ, U.
23  - 30 AMAYA (García-Díaz)
  • DIAZ PASCUAL, S.
  • GARCIA TORAL, A.
2024/01/28
16:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 F. LOPEZ (Echeverria-Legarrea)
*Equipo no presentado
0 *  - 30 TENIS (Castejón-Mendivil)
  • CASTEJON DIAZ, T.
  • MENDIVIL PURROY , X.
 Deialdia 4
2024/02/10
-
- Descanso   AMAYA (García-Díaz)
2024/02/11
16:30
Pamplona - Larraina REDIN (Irulegui-Gil)
  • GIL GUINEA, P.
  • IRULEGUI BALLARIN, X.
23  - 30 F. LOPEZ (Echeverria-Legarrea)
  • ECHEVERRIA AVELINO, S.
  • LEGARREA SAN MARTIN, H.
2024/02/11
18:00
Pamplona - Tenis TENIS (Castejón-Mendivil) 19  - 30 S.IGNACIO (Aragón-Vallejo)
 Deialdia 5
2024/02/17
-
- F. LOPEZ (Echeverria-Legarrea)   Descanso
2024/02/18
16:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 AMAYA (García-Díaz)
  • DIAZ PASCUAL, S.
  • GARCIA TORAL, A.
30  - 12 TENIS (Castejón-Mendivil)
  • CASTEJON DIAZ, T.
  • MENDIVIL PURROY , X.
2024/02/18
16:30
Pamplona - Larraina S.IGNACIO (Aragón-Vallejo)
  • ARAGON NAVALLAS, M.
  • VALLEJO AURENSANZ, U.
30  - 20 REDIN (Irulegui-Gil)
  • GIL GUINEA, P.
  • IRULEGUI BALLARIN, X.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (García-Díaz)   7 4 3 1 0 119 87
2 F. LOPEZ (Echeverria-Legarrea)   6 4 3 0 1 90 94
3 S.IGNACIO (Aragón-Vallejo)   6 4 2 2 0 95 99
4 REDIN (Irulegui-Gil)   5 4 1 3 0 95 118
5 TENIS (Castejón-Mendivil)   5 4 1 3 0 89 90