Itzuli
NKJ - 36 M PALAZ FASE FINAL PALETA LARRUZ NKJ - PALETA LARRUA HAUR 1.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/14
16:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Fernández-Iraizoz)
  • FERNANDEZ SESMA, J.
  • IRAIZOZ OLAIZ, B.
10  - 30 LARRAINA (Gorospe-Oroz)
  • GOROSPE GOŃI, I.
  • OROZ CERDAN, L.
2024/01/14
16:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 AMAYA (Moreno-Moreno)
  • MORENO MENDOZA, I.
  • MORENO MENDOZA, I.
12  - 30 LARRAINA (Buldain-Escalada)
  • BULDAIN URBICAIN, M.
  • ESCALADA DE DIEGO, M.
2024/01/14
19:00
Pamplona - Tenis TENIS (Fdez. de Arcaya-Ezcaray) 30  - 15 TENIS (Castejón-Gortari)
 Deialdia 2
2024/01/21
17:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Gorospe-Oroz)
  • GOROSPE GOŃI, I.
  • OROZ CERDAN, L.
30  - 12 TENIS (Fdez. de Arcaya-Ezcaray)
  • EZCARAY MENENDEZ, A.
  • FERNANDEZ DE ARCAYA GUINEA, S.
2024/01/21
17:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (Buldain-Escalada)
  • BULDAIN URBICAIN, M.
  • ESCALADA DE DIEGO, M.
30  - 29 LARRAINA (Fernández-Iraizoz)
  • FERNANDEZ SESMA, J.
  • IRAIZOZ OLAIZ, B.
2024/01/21
19:00
Pamplona - Tenis TENIS (Castejón-Gortari)
*Equipo no presentado
0 *  - 30 AMAYA (Moreno-Moreno)
  • MORENO MENDOZA, I.
  • MORENO MENDOZA, I.
 Deialdia 3
2024/01/28
16:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 AMAYA (Moreno-Moreno)
  • MORENO MENDOZA, I.
  • MORENO MENDOZA, I.
24  - 30 LARRAINA (Fernández-Iraizoz)
  • FERNANDEZ SESMA, J.
  • IRAIZOZ OLAIZ, B.
2024/01/28
19:00
Pamplona - Tenis TENIS (Castejón-Gortari)
  • CASTEJON DIAZ, M.
  • GORTARI ZAPATERIA , J.
8  - 30 LARRAINA (Gorospe-Oroz)
  • GOROSPE GOŃI, I.
  • OROZ CERDAN, L.
2024/01/28
19:00
Pamplona - Tenis TENIS (Fdez. de Arcaya-Ezcaray)
  • FERNANDEZ DE ARCAYA GUINEA, S.
  • EZCARAY MENENDEZ, A.
17  - 30 LARRAINA (Buldain-Escalada)
  • BULDAIN URBICAIN, M.
  • ESCALADA DE DIEGO, M.
 Deialdia 4
2024/02/11
16:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 AMAYA (Moreno-Moreno)
  • MORENO MENDOZA, I.
  • MORENO MENDOZA, I.
10  - 30 LARRAINA (Gorospe-Oroz)
  • GOROSPE GOŃI, I.
  • OROZ CERDAN, L.
2024/02/11
16:30
Pamplona - Larraina LARRAINA (Buldain-Escalada)
  • BULDAIN URBICAIN, M.
  • ESCALADA DE DIEGO, M.
30  - 13 TENIS (Castejón-Gortari)
  • CASTEJON DIAZ, M.
  • GORTARI ZAPATERIA , J.
2024/02/11
16:30
Pamplona - Larraina LARRAINA (Fernández-Iraizoz)
  • FERNANDEZ SESMA, J.
  • IRAIZOZ OLAIZ, B.
30  - 12 TENIS (Fdez. de Arcaya-Ezcaray)
  • EZCARAY MENENDEZ, A.
  • FERNANDEZ DE ARCAYA GUINEA, S.
 Deialdia 5
2024/02/16
19:15
Pamplona - Larraina LARRAINA (Gorospe-Oroz)
  • GOROSPE GOŃI, I.
  • OROZ CERDAN, L.
30  - 26 LARRAINA (Buldain-Escalada)
  • BULDAIN URBICAIN, M.
  • ESCALADA DE DIEGO, M.
2024/02/18
19:00
Pamplona - Tenis TENIS (Castejón-Gortari) 23  - 30 LARRAINA (Fernández-Iraizoz)
2024/02/18
19:00
Pamplona - Tenis TENIS (Fdez. de Arcaya-Ezcaray) 30  - 23 AMAYA (Moreno-Moreno)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (Gorospe-Oroz)   10 5 5 0 0 150 66
2 LARRAINA (Buldain-Escalada)   9 5 4 1 0 146 101
3 LARRAINA (Fernández-Iraizoz)   8 5 3 2 0 129 119
4 TENIS (Fdez. de Arcaya-Ezcaray)   7 5 2 3 0 101 128
5 AMAYA (Moreno-Moreno)   6 5 1 4 0 99 120
6 TENIS (Castejón-Gortari)   4 5 0 4 1 59 150