Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ BANAKA NKJ - EZKUZ BANAKA NESKAK KIMU

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/12
18:30
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Sola)
  • SOLA MARTINEZ, N.
10  - 18 ULTZAMA (Begino)
  • BEGINO BERASAIN, N.
2024/01/13
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Vidan)
  • VIDAN YANCI, I.
18  - 10 ADOS PILOTA (Ayoroa)
  • AYOROA GOŃI, A.
 Deialdia 2
2024/01/19
18:00
Latasa - Latasa ADOS PILOTA (Ayoroa)
  • AYOROA GOŃI, A.
18  - 0 * P.P.SAN SEBASTIAN (Sola)
*Equipo no presentado
2024/01/21
17:00
Larrión-Allín - Municipal SAN MIGUEL (Vidan)
  • VIDAN YANCI, I.
18  - 16 ULTZAMA (Begino)
  • BEGINO BERASAIN, N.
 Deialdia 3
2024/01/26
18:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Sola)
  • SOLA MARTINEZ, N.
14  - 18 SAN MIGUEL (Vidan)
  • VIDAN YANCI, I.
2024/01/27
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Begino)
  • BEGINO BERASAIN, N.
10  - 18 ADOS PILOTA (Ayoroa)
  • AYOROA GOŃI, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN MIGUEL (Vidan)   6 3 3 0 0 54 40
2 ADOS PILOTA (Ayoroa)   5 3 2 1 0 46 28
3 ULTZAMA (Begino)   4 3 1 2 0 44 46
4 P.P.SAN SEBASTIAN (Sola)   2 3 0 2 1 24 54
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/13
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Landiribar)
  • LANDIRIBAR COBOS, N.
18  - 12 ARKUPE (Almandoz)
  • ALMANDOZ URBISTONDO, N.
2024/01/13
10:30
Latasa - Latasa ADOS PILOTA (Saralegi)
  • SARALEGI PERURENA, A.
14  - 18 ADOS PILOTA (Bereau)
  • BEREAU MINDEGUIA, M.
 Deialdia 2
2024/01/19
18:00
Lesaka - Arkupe ARKUPE (Almandoz) 18  - 0 * ADOS PILOTA (Saralegi)
*Equipo no presentado
2024/01/20
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Landiribar)
  • LANDIRIBAR COBOS, N.
18  - 5 ADOS PILOTA (Bereau)
  • BEREAU MINDEGUIA, M.
 Deialdia 3
2024/01/26
18:00
Latasa - Latasa ADOS PILOTA (Bereau)
  • BEREAU MINDEGUIA, M.
13  - 18 ARKUPE (Almandoz)
  • ALMANDOZ URBISTONDO, N.
2024/01/26
18:00
Latasa - Latasa ADOS PILOTA (Saralegi)
  • SARALEGI PERURENA, A.
7  - 18 ULTZAMA (Landiribar)
  • LANDIRIBAR COBOS, N.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ULTZAMA (Landiribar)   6 3 3 0 0 54 24
2 ARKUPE (Almandoz)   5 3 2 1 0 48 31
3 ADOS PILOTA (Bereau)   4 3 1 2 0 36 50
4 ADOS PILOTA (Saralegi)   2 3 0 2 1 21 54
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/13
-
- Descanso   ADOS PILOTA (Lazkoz)
2024/01/13
09:30
Elizondo - Baztan TXARUTA (Arraztoa)
  • ARRAZTOA AGERREBERE, A.
18  - 9 ARKUPE (Hita)
  • HITA ARANGUREN, A.
 Deialdia 2
2024/01/19
18:00
Latasa - Latasa ADOS PILOTA (Lazkoz)
  • LAZKOZ ASTIBIA, O.
0  - 18 TXARUTA (Arraztoa)
  • ARRAZTOA AGERREBERE, A.
2024/01/20
-
- Descanso   ARKUPE (Hita)
 Deialdia 3
2024/01/26
18:30
Lesaka - Arkupe ARKUPE (Hita)
  • HITA ARANGUREN, A.
18  - 10 ADOS PILOTA (Lazkoz)
  • LAZKOZ ASTIBIA, O.
2024/01/27
-
- TXARUTA (Arraztoa)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TXARUTA (Arraztoa)   4 2 2 0 0 36 9
2 ARKUPE (Hita)   3 2 1 1 0 27 28
3 ADOS PILOTA (Lazkoz)   2 2 0 2 0 10 36