Itzuli
NKJ - 36 M ESKUZ BANAKA NKJ - ESKUZ BANAKA NESKAK KADETE 1.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/13
09:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Crespo)
  • CRESPO CATALAN, M.
22  - 0 * P.P.SAN SEBASTIAN (Madariaga)
*Equipo no presentado
2024/01/13
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Ja.Sotil)
  • SOTIL MIKEO, J.
10  - 22 ULTZAMA (Sarratea)
  • SARRATEA ALDAZ, Z.
2024/01/13
11:30
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Legarreta)
  • LEGARRETA ARANBURU, A.
10  - 22 UMORE ONA (Sagardui)
  • SAGARDUI LEKUONA, A.
 Deialdia 2
2024/01/19
18:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Madariaga) 15  - 22 LARRAUN (Ja.Sotil)
2024/01/19
21:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Sarratea)
  • SARRATEA ALDAZ, Z.
22  - 8 UMORE ONA (Legarreta)
  • LEGARRETA ARANBURU, A.
2024/01/20
10:30
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Sagardui)
  • SAGARDUI LEKUONA, A.
22  - 13 OBERENA (Crespo)
  • CRESPO CATALAN, M.
 Deialdia 3
2024/01/26
17:30
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Sagardui)
  • SAGARDUI LEKUONA, A.
22  - 10 ULTZAMA (Sarratea)
  • SARRATEA ALDAZ, Z.
2024/01/26
17:30
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Legarreta)
  • LEGARRETA ARANBURU, A.
22  - 16 P.P.SAN SEBASTIAN (Madariaga)
  • MADARIAGA BONETA, I.
2024/01/27
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Crespo)
  • CRESPO CATALAN, M.
17  - 22 LARRAUN (Ja.Sotil)
  • SOTIL MIKEO, J.
 Deialdia 4
2024/02/02
18:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Madariaga) 14  - 22 UMORE ONA (Sagardui)
2024/02/03
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Crespo)
  • CRESPO CATALAN, M.
15  - 22 ULTZAMA (Sarratea)
  • SARRATEA ALDAZ, Z.
2024/02/03
10:45
Betelu - Escuelas LARRAUN (Ja.Sotil)
  • SOTIL MIKEO, J.
22  - 6 UMORE ONA (Legarreta)
  • LEGARRETA ARANBURU, A.
 Deialdia 5
2024/02/09
18:30
Goizueta - Escuelas UMORE ONA (Sagardui)
  • SAGARDUI LEKUONA, A.
22  - 17 LARRAUN (Ja.Sotil)
  • SOTIL MIKEO, J.
2024/02/09
18:30
Goizueta - Escuelas UMORE ONA (Legarreta)
  • LEGARRETA ARANBURU, A.
17  - 22 OBERENA (Crespo)
  • CRESPO CATALAN, M.
2024/02/10
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Sarratea)
  • SARRATEA ALDAZ, Z.
22  - 15 P.P.SAN SEBASTIAN (Madariaga)
  • MADARIAGA BONETA, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 UMORE ONA (Sagardui)   10 5 5 0 0 110 64
2 ULTZAMA (Sarratea)   9 5 4 1 0 98 70
3 LARRAUN (Ja.Sotil)   8 5 3 2 0 93 82
4 OBERENA (Crespo)   7 5 2 3 0 89 83
5 UMORE ONA (Legarreta)   6 5 1 4 0 63 104
6 P.P.SAN SEBASTIAN (Madariaga)   4 5 0 4 1 60 110