Itzuli
NKJ - TRINKETE TRINKETE ESKUZ NKJ - ESKUZ BINAKA TRINKETE GAZTE

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/13
10:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete BETI ONAK (Esain-Santesteban)
  • ESAIN ERREA, U.
  • SANTESTEBAN BELZARENA, E.
24  - 35 OBERENA (Okariz-Ciga)
  • CIGA LESACA, I.
  • OKARIZ TRONCOSO, G.
2024/01/13
10:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete SAN MIGUEL (García-Ganuza)
  • GANUZA IGLESIAS, I.
  • GARCIA GARCIA DE ALBIZU, A.
35  - 0 * LARRAUN (Goikoetxea-Navarro)
*Equipo no presentado
 Deialdia 2
2024/01/18
18:30
Lekunberri - Trinkete LARRAUN (Goikoetxea-Navarro)
  • GOIKOETXEA GOIOGANA, M.
  • NAVARRO MORIONES, L.
16  - 35 BETI ONAK (Esain-Santesteban)
  • ESAIN ERREA, U.
  • SANTESTEBAN BELZARENA, E.
2024/01/20
10:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete SAN MIGUEL (García-Ganuza)
  • GANUZA IGLESIAS, I.
  • GARCIA GARCIA DE ALBIZU, A.
6  - 35 OBERENA (Okariz-Ciga)
  • CIGA LESACA, I.
  • OKARIZ TRONCOSO, G.
 Deialdia 3
2024/01/27
10:00
Lekunberri - Trinkete OBERENA (Okariz-Ciga)
  • CIGA LESACA, I.
  • OKARIZ TRONCOSO, G.
35  - 11 LARRAUN (Goikoetxea-Navarro)
  • GOIKOETXEA GOIOGANA, M.
  • IJURKO BAKAIKUA, E.
2024/01/27
10:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete BETI ONAK (Esain-Santesteban) 35  - 0 * SAN MIGUEL (García-Ganuza)
*Equipo no presentado
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA (Okariz-Ciga)   6 3 3 0 0 105 41
2 BETI ONAK (Esain-Santesteban)   5 3 2 1 0 94 51
3 SAN MIGUEL (García-Ganuza)   3 3 1 1 1 41 70
4 LARRAUN (Goikoetxea-Navarro)   2 3 0 2 1 27 105
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/13
10:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete LARRAUN (Sagastibeltza-Eguzkiza)
  • EGUZKIZA ARGAÑA, A.
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, J.
35  - 29 SAN FRCO.JAVIER (Garrido-Sáenz)
  • GARRIDO BERMEJO, A.
  • SAENZ DE INESTRILLAS, A.
2024/01/13
10:00
Lekunberri - Trinkete OBERENA (Guelbenzu-Crespo)
*Equipo no presentado
0 *  - 35 ARDOI (Eraso-Setuain)
  • ERASO MONREAL, E.
  • SETUAIN GARCIA, L.
 Deialdia 2
2024/01/18
18:30
Lekunberri - Trinkete ARDOI (Eraso-Setuain)
  • ERASO MONREAL, E.
  • SETUAIN GARCIA, L.
16  - 35 LARRAUN (Sagastibeltza-Eguzkiza)
  • EGUZKIZA ARGAÑA, A.
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, J.
2024/01/20
10:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete OBERENA (Guelbenzu-Crespo)
  • CRESPO CATALAN, M.
  • GUELBENZU TORNARIA, J.
13  - 35 SAN FRCO.JAVIER (Garrido-Sáenz)
  • GARRIDO BERMEJO, A.
  • SAENZ DE INESTRILLAS, A.
 Deialdia 3
2024/01/27
10:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete SAN FRCO.JAVIER (Garrido-Sáenz)
  • GARRIDO BERMEJO, A.
  • SAENZ DE INESTRILLAS, A.
22  - 35 ARDOI (Eraso-Setuain)
  • ERASO MONREAL, E.
  • SETUAIN GARCIA, L.
2024/01/27
10:00
Lekunberri - Trinkete LARRAUN (Sagastibeltza-Eguzkiza)
  • EGUZKIZA ARGAÑA, A.
  • SAGASTIBELTZA BENGOETXEA, J.
35  - 10 OBERENA (Guelbenzu-Crespo)
  • CRESPO CATALAN, M.
  • GUELBENZU TORNARIA, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAUN (Sagastibeltza-Eguzkiza)   6 3 3 0 0 105 55
2 ARDOI (Eraso-Setuain)   5 3 2 1 0 86 57
3 SAN FRCO.JAVIER (Garrido-Sáenz)   4 3 1 2 0 86 83
4 OBERENA (Guelbenzu-Crespo)   2 3 0 2 1 23 105