Itzuli
NKJ 36M PGOMAZ NESKAK PGOMAZ NES - 2 FASEA NKJ - PGOMA NESKAK HAUR 1.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/13
10:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Erro-Iriarte) 20  - 25 G.PILOTA (Campos-Garmendia)
2024/01/13
11:30
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Guerra-Iribarren)
  • GUERRA SANDUA, I.
  • IRIBARREN LEKUMBERRI, I.
25  - 6 OBERENA (Glaria-Morales)
  • GLARIA BUENO, M.
  • MORALES GALDEANO, S.
 Deialdia 2
2024/01/20
10:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Glaria-Morales)
  • GLARIA BUENO, M.
  • MORALES GALDEANO, S.
18  - 25 AUÑAMENDI (Erro-Iriarte)
  • ERRO GARRALDA, U.
  • IRIARTE BIURRARENA, L.
2024/01/20
10:30
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Guerra-Iribarren)
  • GUERRA SANDUA, I.
  • IRIBARREN LEKUMBERRI, I.
14  - 25 G.PILOTA (Campos-Garmendia)
  • CAMPOS JAUREGI, J.
  • GARMENDIA ETXABE, A.
 Deialdia 3
2024/01/27
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Campos-Garmendia)
  • CAMPOS JAUREGI, J.
  • GARMENDIA ETXABE, A.
25  - 5 OBERENA (Glaria-Morales)
  • GLARIA BUENO, M.
  • MORALES GALDEANO, S.
2024/01/27
11:00
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Erro-Iriarte)
  • ERRO GARRALDA, U.
  • IRIARTE BIURRARENA, L.
13  - 25 SAN JUAN (Guerra-Iribarren)
  • GUERRA SANDUA, I.
  • IRIBARREN LEKUMBERRI, I.
 Deialdia 4
2024/02/02
18:30
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Campos-Garmendia)
  • CAMPOS JAUREGI, J.
  • GARMENDIA ETXABE, A.
25  - 10 AUÑAMENDI (Erro-Iriarte)
  • ERRO GARRALDA, U.
  • IRIARTE BIURRARENA, L.
2024/02/03
10:15
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (Glaria-Morales)
  • GLARIA BUENO, M.
  • MORALES GALDEANO, S.
10  - 25 SAN JUAN (Guerra-Iribarren)
  • GUERRA SANDUA, I.
  • IRIBARREN LEKUMBERRI, I.
 Deialdia 5
2024/02/10
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Campos-Garmendia)
  • CAMPOS JAUREGI, J.
  • GARMENDIA ETXABE, A.
25  - 19 SAN JUAN (Guerra-Iribarren)
  • GUERRA SANDUA, A.
  • IRIBARREN LEKUMBERRI, I.
2024/02/10
10:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Erro-Iriarte)
  • ERRO GARRALDA, U.
  • IRIARTE BIURRARENA, L.
25  - 11 OBERENA (Glaria-Morales)
  • GLARIA BUENO, M.
  • MORALES GALDEANO, S.
 Deialdia 6
2024/02/16
18:45
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Guerra-Iribarren)
  • GUERRA SANDUA, I.
  • IRIBARREN LEKUMBERRI, I.
25  - 10 AUÑAMENDI (Erro-Iriarte)
  • ERRO GARRALDA, U.
  • IRIARTE BIURRARENA, L.
2024/02/17
10:15
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (Glaria-Morales)
  • GLARIA BUENO, M.
  • MORALES GALDEANO, S.
5  - 25 G.PILOTA (Campos-Garmendia)
  • CAMPOS JAUREGI, J.
  • GARMENDIA ETXABE, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 G.PILOTA (Campos-Garmendia)   12 6 6 0 0 150 73
2 SAN JUAN (Guerra-Iribarren)   10 6 4 2 0 133 89
3 AUÑAMENDI (Erro-Iriarte)   8 6 2 4 0 103 129
4 OBERENA (Glaria-Morales)   6 6 0 6 0 55 150