Itzuli
NKJ 36M PGOMAZ NESKAK PGOMAZ NES - 2 FASEA NKJ - PGOMA NESKAK HAUR 2.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: BAKARRA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/13
-
- Descanso   G.PILOTA (Salinas-Gastearena)
2024/01/13
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (San Martin-Sasiain)
  • SAN MARTIN ARTIEDA, O.
  • SASIAIN IRAURGUI, K.
25  - 24 G.PILOTA (Jaka-Marroyo)
  • JAKA IRAURGUI, A.
  • MARROYO MARIEZKURRENA, I.
2024/01/13
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (U. Goñi - N. Saralegi)
  • GOŅI ELUSTONDO, U.
  • SARALEGUI BETELU, N.
15  - 25 LARRAUN (G. Astiz - L. Legarra)
  • ASTIZ LEGARRA, G.
  • LEGARRA IJURKO, L.
 Deialdia 2
2024/01/20
-
- G.PILOTA (Jaka-Marroyo)   Descanso
2024/01/20
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (G. Astiz - L. Legarra)
  • ASTIZ LEGARRA, G.
  • IRIARTE CILVETI, I.
12  - 25 G.PILOTA (San Martin-Sasiain)
  • SAN MARTIN ARTIEDA, O.
  • SASIAIN IRAURGUI, K.
2024/01/20
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Salinas-Gastearena)
  • GASTEARENA PAZ, L.
  • SALINAS SENAR, N.
23  - 25 LARRAUN (U. Goņi - N. Saralegi)
  • GOŅI ELUSTONDO, U.
  • SARALEGUI BETELU, N.
 Deialdia 3
2024/01/26
18:30
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (San Martin-Sasiain)
  • SAN MARTIN ARTIEDA, O.
  • SASIAIN IRAURGUI, K.
25  - 10 G.PILOTA (Salinas-Gastearena)
  • GASTEARENA PAZ, L.
  • SALINAS SENAR, N.
2024/01/27
-
- Descanso   LARRAUN (U. Goņi - N. Saralegi)
2024/01/27
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Jaka-Marroyo)
  • JAKA IRAURGUI, A.
  • MARROYO MARIEZKURRENA, I.
15  - 25 LARRAUN (G. Astiz - L. Legarra)
  • ASTIZ LEGARRA, G.
  • IRIARTE CILVETI, I.
 Deialdia 4
2024/02/01
18:00
Aldatz - Itturgu LARRAUN (U. Goñi - N. Saralegi)
  • GOŅI ELUSTONDO, U.
  • SARALEGUI BETELU, N.
14  - 25 G.PILOTA (San Martin-Sasiain)
  • SAN MARTIN ARTIEDA, O.
  • SASIAIN IRAURGUI, K.
2024/02/02
18:30
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Salinas-Gastearena)
  • SALINAS SENAR, N.
  • GASTEARENA PAZ, L.
11  - 25 G.PILOTA (Jaka-Marroyo)
  • JAKA IRAURGUI, A.
  • MARROYO MARIEZKURRENA, I.
2024/02/03
-
- Descanso   LARRAUN (G. Astiz - L. Legarra)
 Deialdia 5
2024/02/10
-
- G.PILOTA (San Martin-Sasiain)   Descanso
2024/02/10
10:00
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (G. Astiz - L. Legarra)
  • ASTIZ LEGARRA, G.
  • IRIARTE CILVETI, I.
25  - 17 G.PILOTA (Salinas-Gastearena)
  • GASTEARENA PAZ, L.
  • SALINAS SENAR, N.
2024/02/10
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Jaka-Marroyo)
  • JAKA IRAURGUI, A.
  • MARROYO MARIEZKURRENA, N.
25  - 21 LARRAUN (U. Goņi - N. Saralegi)
  • GOŅI ELUSTONDO, U.
  • SARALEGUI BETELU, N.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 G.PILOTA (San Martin-Sasiain)   8 4 4 0 0 100 60
2 LARRAUN (G. Astiz - L. Legarra)   7 4 3 1 0 87 72
3 G.PILOTA (Jaka-Marroyo)   6 4 2 2 0 89 82
4 LARRAUN (U. Goņi - N. Saralegi)   5 4 1 3 0 75 98
5 G.PILOTA (Salinas-Gastearena)   4 4 0 4 0 61 100