Itzuli
NKJ 36M PGOMAZ NESKAK PGOMAZ NES - 2 FASEA NKJ - PGOMA NESKAK KADETE

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/13
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Amado-Campos)
  • AMADO ANDUEZA, I.
  • CAMPOS JAUREGI, J.
18  - 25 AUÑAMENDI (Zia-Pedroarena)
  • PEDROARENA GARRALDA, I.
  • ZIA MURILLO, E.
2024/01/13
10:15
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (Cilveti-Nuin)
  • NUIN OLITE, I.
  • CILVETI RAMIREZ, N.
23  - 25 OBERENA (Arraras-Belzunce)
  • ARRARAS OLAETXEA, L.
  • BELZUNCE ALDABA, A.
 Deialdia 2
2024/01/20
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Amado-Campos)
  • AMADO ANDUEZA, I.
  • CAMPOS JAUREGI, J.
25  - 21 OBERENA (Arraras-Belzunce)
  • ARRARAS OLAETXEA, L.
  • BELZUNCE ALDABA, A.
2024/01/20
10:30
Espinal - Ederrena AUÑAMENDI (Zia-Pedroarena) 25  - 21 OBERENA (Cilveti-Nuin)
 Deialdia 3
2024/01/27
10:15
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (Arraras-Belzunce)
  • BELZUNCE ALDABA, A.
  • ARRARAS OLAETXEA, L.
12  - 25 AUÑAMENDI (Zia-Pedroarena)
  • PEDROARENA GARRALDA, I.
  • ZIA MURILLO, E.
2024/01/27
10:15
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (Cilveti-Nuin)
  • NUIN OLITE, I.
  • CILVETI RAMIREZ, N.
25  - 22 G.PILOTA (Amado-Campos)
  • AMADO ANDUEZA, I.
  • CAMPOS JAUREGI, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AUÑAMENDI (Zia-Pedroarena)   6 3 3 0 0 75 51
2 OBERENA (Cilveti-Nuin)   4 3 1 2 0 69 72
3 G.PILOTA (Amado-Campos)   4 3 1 2 0 65 71
4 OBERENA (Arraras-Belzunce)   4 3 1 2 0 58 73
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/13
11:30
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Astrain-Guerra)
  • ASTRAIN TURUMBAY, E.
  • GUERRA SANDUA, A.
5  - 25 G.PILOTA (Erauskin-Beltza)
  • BELTZA BERISTAIN, A.
  • ERAUSKIN SAN MARTIN, I.
2024/01/13
16:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Imaz-Galarza)
  • GALARZA NOGUERA, N.
  • IMAZ GOIKOETXEA, A.
23  - 25 OBERENA (Olza-Lacunza)
  • LACUNZA ALCALA, L.
  • OLZA ALZUARTE, A.
 Deialdia 2
2024/01/20
10:00
Etxarri Aranatz - Euskal Herriari G.PILOTA (Erauskin-Beltza)
  • BELTZA BERISTAIN, A.
  • ERAUSKIN SAN MARTIN, I.
25  - 14 LARRAUN (Imaz-Galarza)
  • GALARZA NOGUERA, N.
  • IMAZ GOIKOETXEA, A.
2024/01/20
10:30
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Astrain-Guerra)
  • ASTRAIN TURUMBAY, E.
  • GUERRA SANDUA, A.
18  - 25 OBERENA (Olza-Lacunza)
  • LACUNZA ALCALA, L.
  • OLZA ALZUARTE, A.
 Deialdia 3
2024/01/27
09:30
Lekunberri - Jaian Jai LARRAUN (Imaz-Galarza)
  • GALARZA NOGUERA, N.
  • IMAZ GOIKOETXEA, A.
25  - 20 SAN JUAN (Astrain-Guerra)
  • ASTRAIN TURUMBAY, E.
  • GUERRA SANDUA, A.
2024/01/27
10:15
Pamplona - Oberena F 1 OBERENA (Olza-Lacunza)
  • OLZA ALZUARTE, A.
  • LACUNZA ALCALA, L.
4  - 25 G.PILOTA (Erauskin-Beltza)
  • ERAUSKIN SAN MARTIN, I.
  • BELTZA BERISTAIN, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 G.PILOTA (Erauskin-Beltza)   6 3 3 0 0 75 23
2 OBERENA (Olza-Lacunza)   5 3 2 1 0 54 66
3 LARRAUN (Imaz-Galarza)   4 3 1 2 0 62 70
4 SAN JUAN (Astrain-Guerra)   3 3 0 3 0 43 75