Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA TRINKETE NKT - ESKUZ BINAKA TRINKETE

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/16
21:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete ESTERIBAR (Gil-Arbizu)
  • GIL GASTEARENA, K.
  • ARBIZU SANZ, A.
25  - 40 ULTZAMA (Santamaría-Luquin)
  • SANTAMARIA PEREZ, R.
  • LUQUIN AIZPUN, J.
2024/01/17
20:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete BETI ONAK (Jamar - Murillo)
  • JAMAR LUSARRETA, H.
  • MURILLO NOAIN, A.
40  - 14 BETI ONAK (Ayensa - Etayo)
  • AYENSA AIZPUN, J.
  • ETAYO ORONOZ, A.
2024/01/21
-
- Descanso   OBERENA (Artuch-Bengoetxea)
 Deialdia 2
2024/01/23
19:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete OBERENA (Artuch-Bengoetxea)
  • ARTUCH UNZUE, M.
  • BENGOETXEA ZABALETA, I.
26  - 40 ESTERIBAR (Gil-Arbizu)
  • GIL GASTEARENA, K.
  • ARBIZU SANZ, A.
2024/01/24
20:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete ULTZAMA (Santamaría-Luquin)
  • SANTAMARIA PEREZ, R.
  • LUQUIN AIZPUN, J.
40  - 35 BETI ONAK (Jamar - Murillo)
  • JAMAR LUSARRETA, H.
  • MURILLO NOAIN, A.
2024/01/28
-
- BETI ONAK (Ayensa - Etayo)   Descanso
 Deialdia 3
2024/02/02
17:15
Pamplona - Mendillorri-Trinkete BETI ONAK (Ayensa - Etayo)
  • AYENSA AIZPUN, J.
  • ETAYO ORONOZ, A.
13  - 40 ULTZAMA (Santamaría-Luquin)
  • SANTAMARIA PEREZ, R.
  • LUQUIN AIZPUN, J.
2024/02/02
17:15
Pamplona - Mendillorri-Trinkete BETI ONAK (Jamar - Murillo)
  • JAMAR LUSARRETA, H.
  • MURILLO NOAIN, A.
40  - 36 OBERENA (Artuch-Bengoetxea)
  • ARTUCH UNZUE, M.
  • BENGOETXEA ZABALETA, I.
2024/02/04
-
- Descanso   ESTERIBAR (Gil-Arbizu)
 Deialdia 4
2024/02/09
17:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete OBERENA (Artuch-Bengoetxea)
  • ARTUCH UNZUE, M.
  • BENGOETXEA ZABALETA, I.
40  - 20 BETI ONAK (Ayensa - Etayo)
  • AYENSA AIZPUN, J.
  • ETAYO ORONOZ, A.
2024/02/09
17:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete ESTERIBAR (Gil-Arbizu)
  • GIL GASTEARENA, K.
  • ARBIZU SANZ, A.
32  - 40 BETI ONAK (Jamar - Murillo)
  • JAMAR LUSARRETA, H.
  • MURILLO NOAIN, A.
2024/02/11
-
- Descanso   ULTZAMA (Santamaría-Luquin)
 Deialdia 5
2024/02/13
18:30
Pamplona - Mendillorri-Trinkete ULTZAMA (Santamaría-Luquin)
  • SANTAMARIA PEREZ, R.
  • LUQUIN AIZPUN, J.
40  - 21 OBERENA (Artuch-Bengoetxea)
  • ARTUCH UNZUE, M.
  • BENGOETXEA ZABALETA, I.
2024/02/14
20:30
Pamplona - Mendillorri-Trinkete BETI ONAK (Ayensa - Etayo)
  • AYENSA AIZPUN, J.
  • ETAYO ORONOZ, A.
17  - 40 ESTERIBAR (Gil-Arbizu)
  • GIL GASTEARENA, K.
  • ARBIZU SANZ, A.
2024/02/18
-
- BETI ONAK (Jamar - Murillo)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ULTZAMA (Santamaría-Luquin)   8 4 4 0 0 160 94
2 BETI ONAK (Jamar - Murillo)   7 4 3 1 0 155 122
3 ESTERIBAR (Gil-Arbizu)   6 4 2 2 0 137 123
4 OBERENA (Artuch-Bengoetxea)   5 4 1 3 0 123 140
5 BETI ONAK (Ayensa - Etayo)   4 4 0 4 0 64 160
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/12
18:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete BORTZIRIAK (Barberena-Etxabide) 23  - 40 ROTXAPEA (Zaranton-Etxabarri)
  • ETXABARRI CORMENZANA, I.
  • ZARANTON GILLEN, A.
2024/01/12
18:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete ZUGARRALDE (Lerga-Maiza)
  • LERGA OLITE, A.
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
36  - 40 ZUGARRALDE (Urmeneta-Agirre)
  • URMENETA AMAT, H.
  • AGIRRE IRISARRI, A.
 Deialdia 2
2024/01/19
18:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete ZUGARRALDE (Lerga-Maiza)
  • LERGA OLITE, A.
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
40  - 36 ROTXAPEA (Zaranton-Etxabarri)
  • ZARANTON GILLEN, A.
  • ETXABARRI CORMENZANA, I.
2024/01/19
18:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete ZUGARRALDE (Urmeneta-Agirre)
  • URMENETA AMAT, H.
  • AGIRRE IRISARRI, A.
40  - 18 BORTZIRIAK (Barberena-Etxabide)
  • BARBERENA ESCALA, J.
  • ETXABIDE OLAZABAL, B.
 Deialdia 3
2024/01/26
17:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete ROTXAPEA (Zaranton-Etxabarri)
  • ETXABARRI CORMENZANA, I.
  • ZARANTON GILLEN, A.
40  - 25 ZUGARRALDE (Urmeneta-Agirre)
  • AGIRRE IRISARRI, A.
  • URMENETA AMAT, H.
2024/01/27
10:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete BORTZIRIAK (Barberena-Etxabide)
  • BARBERENA ESCALA, J.
  • ETXABIDE OLAZABAL, B.
33  - 40 ZUGARRALDE (Lerga-Maiza)
  • LERGA OLITE, A.
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
 Deialdia 4
2024/02/02
17:15
Pamplona - Mendillorri-Trinkete ZUGARRALDE (Urmeneta-Agirre)
  • URMENETA AMAT, H.
  • AGIRRE IRISARRI, A.
34  - 40 ZUGARRALDE (Lerga-Maiza)
  • LERGA OLITE, A.
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
2024/02/03
10:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete ROTXAPEA (Zaranton-Etxabarri)
  • ZARANTON GILLEN, A.
  • ETXABARRI CORMENZANA, I.
40  - 23 BORTZIRIAK (Barberena-Etxabide)
  • BARBERENA ESCALA, J.
  • ETXABIDE OLAZABAL, B.
 Deialdia 5
2024/02/08
20:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete ROTXAPEA (Zaranton-Etxabarri)
  • ZARANTON GILLEN, A.
  • ETXABARRI CORMENZANA, I.
40  - 27 ZUGARRALDE (Lerga-Maiza)
  • LERGA OLITE, A.
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
2024/02/09
17:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete BORTZIRIAK (Barberena-Etxabide)
  • BARBERENA ESCALA, J.
  • ETXABIDE OLAZABAL, B.
16  - 40 ZUGARRALDE (Urmeneta-Agirre)
  • URMENETA AMAT, H.
  • AGIRRE IRISARRI, A.
 Deialdia 6
2024/02/16
18:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete ZUGARRALDE (Urmeneta-Agirre)
  • URMENETA AMAT, H.
  • AGIRRE IRISARRI, A.
20  - 40 ROTXAPEA (Zaranton-Etxabarri)
  • ZARANTON GILLEN, A.
  • ETXABARRI CORMENZANA, I.
2024/02/16
18:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete ZUGARRALDE (Lerga-Maiza)
  • LERGA OLITE, A.
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
29  - 40 BORTZIRIAK (Barberena-Etxabide)
  • BARBERENA ESCALA, J.
  • ETXABIDE OLAZABAL, B.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ROTXAPEA (Zaranton-Etxabarri)   11 6 5 1 0 236 158
2 ZUGARRALDE (Lerga-Maiza)   9 6 3 3 0 212 223
3 ZUGARRALDE (Urmeneta-Agirre)   9 6 3 3 0 199 190
4 BORTZIRIAK (Barberena-Etxabide)   7 6 1 5 0 153 229