Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA TRINKETE NKT - MUTILEN GOMAZKO PALETA TRINKETEAN

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/18
19:00
Pamplona - Oberena Trinkete OBERENA (Donazar-Oroz)
  • DONAZAR ARGUIĐANO, J.
  • OROZ GARATE, I.
30  - 18 OBERENA (Espinal-Garcia)
  • ESPINAL ALDAREGIA, A.
  • GARCIA OTIN, D.
2024/01/19
20:15
Pamplona - Tenis Trinkete TENIS (Moral-Ayesa)
  • AYESA NAVARRETE, F.
  • MORAL VALLES, J.
30  - 25 TENIS (Iraburu-SagŘes)
  • GOYEN SAG▄ES, G.
  • SAGUES GUERENDIAIN, F.
2024/01/20
10:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete AUÑAMENDI (Ardanaz-Igoa)
  • ARDANAZ DUFUR, M.
  • IGOA SESMA, I.
19  - 30 AMAYA (Santesteban-Mujica)
  • PEREZ ECHARTE, G.
  • SANTESTEBAN OTAZU, R.
 Deialdia 2
2024/01/26
17:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete AMAYA (Santesteban-Mujica)
  • PEREZ ECHARTE, G.
  • SANTESTEBAN OTAZU, R.
25  - 30 TENIS (Moral-Ayesa)
  • AYESA NAVARRETE, F.
  • MORAL VALLES, J.
2024/01/27
09:00
Pamplona - Tenis Trinkete TENIS (Iraburu-Sagües)
  • IRABURU MARTINEZ, J.
  • SAGUES GUERENDIAIN, F.
17  - 30 OBERENA (Donazar-Oroz)
  • DONAZAR ARGUIĐANO, J.
  • OROZ GARATE, I.
2024/01/27
10:00
Pamplona - Oberena Trinkete OBERENA (Espinal-Garcia)
  • ESPINAL ALDAREGIA, A.
  • GARCIA OTIN, D.
30  - 28 AUĐAMENDI (Ardanaz-Igoa)
  • ARDANAZ DUFUR, M.
  • IGOA SESMA, I.
 Deialdia 3
2024/02/02
20:00
Pamplona - Tenis Trinkete TENIS (Iraburu-Sagües)
  • IRABURU MARTINEZ, J.
  • SAGUES GUERENDIAIN, F.
30  - 18 AMAYA (Santesteban-Mujica)
  • PEREZ ECHARTE, G.
  • SANTESTEBAN OTAZU, R.
2024/02/03
10:00
Pamplona - Tenis Trinkete TENIS (Moral-Ayesa)
  • MORAL VALLES, J.
  • AYESA NAVARRETE, F.
30  - 20 OBERENA (Espinal-Garcia)
  • ESPINAL ALDAREGIA, A.
2024/02/04
19:00
Pamplona - Oberena Trinkete OBERENA (Donazar-Oroz)
  • DONAZAR ARGUIĐANO, J.
  • OROZ GARATE, I.
30  - 23 AUĐAMENDI (Ardanaz-Igoa)
  • ARDANAZ DUFUR, M.
  • PEDROARENA GALDEANO, M.
 Deialdia 4
2024/02/10
09:00
Pamplona - Oberena Trinkete OBERENA (Donazar-Oroz)
  • DONAZAR ARGUIĐANO, J.
  • OROZ GARATE, I.
30  - 15 AMAYA (Santesteban-Mujica)
  • SANTESTEBAN OTAZU, R.
  • PEREZ ECHARTE, G.
2024/02/10
09:00
Pamplona - Oberena Trinkete OBERENA (Espinal-Garcia)
  • ESPINAL ALDAREGIA, A.
  • GARCIA OTIN, D.
26  - 30 TENIS (Iraburu-SagŘes)
  • GOYEN SAG▄ES, G.
  • IRABURU MARTINEZ, J.
2024/02/10
10:00
Pamplona - Larrabide - Trinkete AUÑAMENDI (Ardanaz-Igoa) 9  - 30 TENIS (Moral-Ayesa)
 Deialdia 5
2024/02/16
18:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete AMAYA (Santesteban-Mujica)
  • SANTESTEBAN OTAZU, R.
  • PEREZ ECHARTE, G.
30  - 17 OBERENA (Espinal-Garcia)
  • ESPINAL ALDAREGIA, A.
  • GARCIA OTIN, D.
2024/02/17
09:00
Pamplona - Tenis Trinkete TENIS (Iraburu-Sagües)
  • IRABURU MARTINEZ, J.
  • SAGUES GUERENDIAIN, F.
30  - 19 AUĐAMENDI (Ardanaz-Igoa)
  • ARDANAZ DUFUR, M.
  • IGOA SESMA, I.
2024/02/17
09:00
Pamplona - Tenis Trinkete TENIS (Moral-Ayesa)
  • AYESA NAVARRETE, F.
  • MORAL VALLES, J.
19  - 30 OBERENA (Donazar-Oroz)
  • DONAZAR ARGUIĐANO, J.
  • OROZ GARATE, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 OBERENA (Donazar-Oroz)   10 5 5 0 0 150 92
2 TENIS (Moral-Ayesa)   9 5 4 1 0 139 109
3 TENIS (Iraburu-SagŘes)   8 5 3 2 0 132 123
4 AMAYA (Santesteban-Mujica)   7 5 2 3 0 118 126
5 OBERENA (Espinal-Garcia)   6 5 1 4 0 111 148
6 AUĐAMENDI (Ardanaz-Igoa)   5 5 0 5 0 98 150
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/18
19:00
Pamplona - Oberena Trinkete OBERENA (Gastaminza-Larraburu)
  • GASTAMINZA ESTEVARANZ, I.
  • LARRABURU SOROZABAL, J.
30  - 23 OBERENA (Agullo-Murillo)
  • MURILLO GOĐI, U.
  • AGULLO MEDINA, E.
2024/01/19
20:15
Pamplona - Tenis Trinkete TENIS (Lara-Menendez)
  • LARA MARTINEZ-BAYARRI, S.
  • MENENDEZ ITURRI, X.
30  - 21 TENIS (Marculeta-Marculeta)
  • ESLAVA GARCIA, M.
  • MARCULETA ANDIA, D.
2024/01/20
10:00
Pamplona - Mendillorri-Trinkete AMAYA (Nanclares-Vitoria)
  • NANCLARES BERRIO, E.
  • VITORIA GOICOECHEA, D.
30  - 22 TENIS (Taberna-Heras)
  • HERAS DIEZ, I.
  • TABERNA SENOSIAIN , I.
 Deialdia 2
2024/01/27
09:00
Pamplona - Tenis Trinkete TENIS (Marculeta-Marculeta)
  • ESLAVA GARCIA, M.
  • MARCULETA ANDIA, D.
30  - 15 AMAYA (Nanclares-Vitoria)
  • VITORIA GOICOECHEA, D.
  • NANCLARES BERRIO, E.
2024/01/27
09:00
Pamplona - Tenis Trinkete TENIS (Taberna-Heras)
  • HERAS DIEZ, I.
  • TABERNA SENOSIAIN , I.
30  - 16 OBERENA (Gastaminza-Larraburu)
  • GASTAMINZA ESTEVARANZ, I.
  • LARRABURU SOROZABAL, J.
2024/01/27
10:00
Pamplona - Oberena Trinkete OBERENA (Agullo-Murillo)
  • AGULLO MEDINA, E.
  • MURILLO GOĐI, U.
28  - 30 TENIS (Lara-Menendez)
  • LARA MARTINEZ-BAYARRI, S.
  • MENENDEZ ITURRI, X.
 Deialdia 3
2024/02/02
17:15
Pamplona - Mendillorri-Trinkete AMAYA (Nanclares-Vitoria)
  • NANCLARES BERRIO, E.
  • VITORIA GOICOECHEA, D.
11  - 30 OBERENA (Gastaminza-Larraburu)
  • GASTAMINZA ESTEVARANZ, I.
  • LARRABURU SOROZABAL, J.
2024/02/02
20:00
Pamplona - Tenis Trinkete TENIS (Marculeta-Marculeta)
  • ESLAVA GARCIA, M.
  • MARCULETA ANDIA, J.
30  - 28 OBERENA (Agullo-Murillo)
  • AGULLO MEDINA, E.
  • MURILLO GOĐI, U.
2024/02/03
10:00
Pamplona - Tenis Trinkete TENIS (Lara-Menendez)
  • LARA MARTINEZ-BAYARRI, S.
  • MENENDEZ ITURRI, X.
30  - 24 TENIS (Taberna-Heras)
  • TABERNA SENOSIAIN , I.
  • HERAS DIEZ, I.
 Deialdia 4
2024/02/08
21:10
Pamplona - Oberena Trinkete AMAYA (Nanclares-Vitoria)
  • NANCLARES BERRIO, E.
  • VITORIA GOICOECHEA, D.
13  - 30 OBERENA (Agullo-Murillo)
  • AGULLO MEDINA, E.
  • MURILLO GOĐI, U.
2024/02/09
19:00
Pamplona - Tenis Trinkete TENIS (Taberna-Heras)
  • HERAS DIEZ, I.
  • TABERNA SENOSIAIN , I.
27  - 30 TENIS (Marculeta-Marculeta)
  • ESLAVA GARCIA, M.
  • MARCULETA ANDIA, J.
2024/02/10
12:00
Pamplona - Oberena Trinkete OBERENA (Gastaminza-Larraburu)
  • GASTAMINZA ESTEVARANZ, I.
  • LARRABURU SOROZABAL, J.
28  - 30 TENIS (Lara-Menendez)
  • LARA MARTINEZ-BAYARRI, S.
  • MENENDEZ ITURRI, X.
 Deialdia 5
2024/02/16
19:00
Pamplona - Oberena Trinkete OBERENA (Agullo-Murillo)
  • AGULLO MEDINA, E.
  • MURILLO GOĐI, U.
30  - 23 TENIS (Taberna-Heras)
  • HERAS DIEZ, I.
  • TABERNA SENOSIAIN , I.
2024/02/17
09:00
Pamplona - Tenis Trinkete TENIS (Marculeta-Marculeta)
  • ESLAVA GARCIA, M.
  • MARCULETA ANDIA, J.
30  - 10 OBERENA (Gastaminza-Larraburu)
  • GASTAMINZA ESTEVARANZ, I.
  • LARRABURU SOROZABAL, J.
2024/02/17
09:00
Pamplona - Tenis Trinkete TENIS (Lara-Menendez)
  • LARA MARTINEZ-BAYARRI, S.
  • MENENDEZ ITURRI, X.
30  - 14 AMAYA (Nanclares-Vitoria)
  • NANCLARES BERRIO, E.
  • VITORIA GOICOECHEA, D.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TENIS (Lara-Menendez)   10 5 5 0 0 150 115
2 TENIS (Marculeta-Marculeta)   9 5 4 1 0 141 110
3 OBERENA (Gastaminza-Larraburu)   7 5 2 3 0 114 124
4 OBERENA (Agullo-Murillo)   7 5 2 3 0 139 126
5 AMAYA (Nanclares-Vitoria)   6 5 1 4 0 83 142
6 TENIS (Taberna-Heras)   6 5 1 4 0 126 136