Itzuli
KOPA ESKUZ KOPA - ESKUZ BINAKA GIZON F36M 1.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/12
21:00
Villava - Atarrabia BETI ONAK (Romero - Bidaurreta)
  • BIDAURRETA ZABALA, A.
  • ROMERO ACEDO, A.
20  - 22 BETI ONAK (Santesteban - Olaz)
  • OLAZ BENGOA, U.
  • SANTESTEBAN BELZARENA, E.
2024/01/14
-
- Descanso   LARRAUN (Iriarte- Lazkoz)
 Deialdia 2
2024/01/21
-
- BETI ONAK (Santesteban - Olaz)   Descanso
 Deialdia 3
2024/01/27
17:00
Villava - Lorenzo Goikoa BETI ONAK (Romero - Bidaurreta)
  • BIDAURRETA ZABALA, A.
  • ROMERO ACEDO, A.
18  - 22 LARRAUN (Iriarte- Lazkoz)
  • IRIARTE CILVETI, O.
  • LAZKOZ ARTANGA, M.
 Deialdia 4
2024/02/01
18:00
Aldatz - Itturgu LARRAUN (Iriarte- Lazkoz)
  • IRIARTE CILVETI, O.
  • LAZKOZ ARTANGA, M.
22  - 9 BETI ONAK (Santesteban - Olaz)
  • OLAZ BENGOA, U.
  • SANTESTEBAN BELZARENA, E.
 Deialdia 5
2024/02/11
-
- BETI ONAK (Romero - Bidaurreta)   Descanso
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAUN (Iriarte- Lazkoz)   4 2 2 0 0 44 27
2 BETI ONAK (Santesteban - Olaz)    3 2 1 1 0 31 42
3 BETI ONAK (Romero - Bidaurreta)   2 2 0 2 0 38 44
4 IRURTZUN (Bustince-Lizarraga) (RET)   0 0 0 0 0 0 0
5 ZUGARRALDE (Baleztena-Villanueva) (RET)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/13
10:15
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Salaberria-Amiano)
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, A.
  • SALCEDO CAMPION, H.
22  - 16 BETI ONAK (Tirado - Torrecillas)
  • AYENSA AIZPUN, J.
  • TORRECILLAS SOTO, A.
2024/01/14
10:00
Murieta - Ezpeldoia SAN MIGUEL (Goñi-Artola)
  • ARTOLA AZCONA, J.
  • GOŅI LOPEZ, M.
22  - 17 LAGUNAK (Iturbide-Azkoitia)
  • AZKOITIA IRASTORZA, A.
  • ITURBIDE LEGAZ, I.
2024/01/14
10:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Lerga-Maiza)
  • LERGA OLITE, A.
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
22  - 16 ZUGARRALDE (Rebole-Agirre)
  • AGIRRE IRISARRI, A.
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
 Deialdia 2
2024/01/20
12:00
Villava - Atarrabia BETI ONAK (Tirado - Torrecillas)
  • AYENSA AIZPUN, J.
  • TORRECILLAS SOTO, A.
18  - 22 ZUGARRALDE (Lerga-Maiza)
  • LERGA OLITE, A.
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
2024/01/21
12:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Rebole-Agirre)
  • AGIRRE IRISARRI, A.
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
6  - 22 SAN MIGUEL (Goņi-Artola)
  • ARTOLA AZCONA, J.
  • GOŅI LOPEZ, M.
2024/01/21
20:00
Baraņain - Retegi LAGUNAK (Iturbide-Azkoitia) 1  - 22 IRURTZUN (Salaberria-Amiano)
 Deialdia 3
2024/01/25
19:30
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Rebole-Agirre)
  • AGIRRE IRISARRI, A.
  • REBOLE JIMENEZ, M.
5  - 22 BETI ONAK (Tirado - Torrecillas)
  • FERNANDEZ GONZALO, R.
  • TIRADO GOŅI, J.
2024/01/27
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Goñi-Artola)
  • ARTOLA AZCONA, J.
  • GOŅI LOPEZ, M.
22  - 7 IRURTZUN (Salaberria-Amiano)
  • AMIANO SANTXEZ, X.
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, A.
2024/01/28
09:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Lerga-Maiza)
  • LERGA OLITE, A.
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
22  - 7 LAGUNAK (Iturbide-Azkoitia)
  • ITURBIDE LEGAZ, I.
  • ROLDAN MARZO, M.
 Deialdia 4
2024/02/01
20:00
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Goñi-Artola)
  • ARTOLA AZCONA, J.
  • GOŅI LOPEZ, M.
22  - 14 BETI ONAK (Tirado - Torrecillas)
  • TIRADO GOŅI, J.
  • TORRECILLAS SOTO, A.
2024/02/01
20:00
Baraņain - Retegi LAGUNAK (Iturbide-Azkoitia) 22  - 14 ZUGARRALDE (Rebole-Agirre)
2024/02/03
09:30
Irurtzun - Bi Aizpe 1 IRURTZUN (Salaberria-Amiano)
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, A.
  • AMIANO SANTXEZ, X.
21  - 22 ZUGARRALDE (Lerga-Maiza)
  • LERGA OLITE, A.
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
 Deialdia 5
2024/02/08
19:30
Villava - Lorenzo Goikoa BETI ONAK (Tirado - Torrecillas)
  • TIRADO GOŅI, J.
  • TORRECILLAS SOTO, A.
22  - 6 LAGUNAK (Iturbide-Azkoitia)
  • AZKOITIA IRASTORZA, A.
  • ITURBIDE LEGAZ, I.
2024/02/09
19:30
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Lerga-Maiza)
  • LERGA OLITE, A.
  • MAIZA ILUNDAIN, A.
10  - 22 SAN MIGUEL (Goņi-Artola)
  • ARTOLA AZCONA, J.
  • GOŅI LOPEZ, M.
2024/02/10
17:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Rebole-Agirre)
  • AGIRRE IRISARRI, A.
  • REBOLE VILLAHOZ, A.
13  - 22 IRURTZUN (Salaberria-Amiano)
  • SALABERRIA ZINKUNEGI, A.
  • SALCEDO CAMPION, H.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN MIGUEL (Goņi-Artola)   10 5 5 0 0 110 54
2 ZUGARRALDE (Lerga-Maiza)   9 5 4 1 0 98 84
3 IRURTZUN (Salaberria-Amiano)   8 5 3 2 0 94 74
4 BETI ONAK (Tirado - Torrecillas)   7 5 2 3 0 92 77
5 LAGUNAK (Iturbide-Azkoitia)   6 5 1 4 0 53 102
6 ZUGARRALDE (Rebole-Agirre)   5 5 0 5 0 54 110