Itzuli
KOPA ESKUZ KOPA - ESKUZ BINAKA GIZON F36M 2.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/12
18:30
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Lerga-Elizondo)
  • LERGA IRISARRI, O.
  • ELIZONDO ZAMAKONA, E.
5  - 22 ARAXES (Oreja-Uitzi)
  • OREJA ARRATIBEL, I.
  • UITZI GOIKOETXEA, G.
2024/01/13
11:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Larrainzar-Zaragueta)
  • LARRAINZAR AZKONA, A.
  • ZARAGUETA FERNANDEZ, I.
2  - 22 LAGUNAK (Irisarri-Carrion)
  • IRISARRI EZCURRA, X.
  • ROLDAN MARZO, M.
 Deialdia 2
2024/01/20
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Itoiz-Gascue)
  • GASCUE MENDIVE, A.
  • ITOIZ ARRUIZ, O.
22  - 14 P.P.SAN SEBASTIAN (Lerga-Elizondo)
  • ELIZONDO ZAMAKONA, E.
  • LERGA IRISARRI, O.
2024/01/20
11:00
Betelu - Escuelas ARAXES (Oreja-Uitzi)
  • OREJA ARRATIBEL, I.
  • UITZI GOIKOETXEA, G.
22  - 3 OBERENA (Larrainzar-Zaragueta)
  • LARRAINZAR AZKONA, A.
  • ZARAGUETA FERNANDEZ, I.
 Deialdia 3
2024/01/26
18:00
Betelu - Escuelas ARAXES (Oreja-Uitzi)
  • OREJA ARRATIBEL, I.
  • UITZI GOIKOETXEA, G.
18  - 22 ULTZAMA (Itoiz-Gascue)
  • GASCUE MENDIVE, A.
  • ITOIZ ARRUIZ, O.
2024/01/26
18:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Lerga-Elizondo)
  • LERGA IRISARRI, O.
  • ELIZONDO ZAMAKONA, E.
11  - 22 LAGUNAK (Irisarri-Carrion)
  • IRISARRI EZCURRA, X.
  • CARRION NINATANTA, E.
 Deialdia 4
2024/02/01
20:00
Barañain - Retegi LAGUNAK (Irisarri-Carrion) 22  - 16 ARAXES (Oreja-Uitzi)
2024/02/03
11:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 OBERENA (Larrainzar-Zaragueta)
  • LARRAINZAR AZKONA, A.
  • ZARAGUETA FERNANDEZ, I.
7  - 22 ULTZAMA (Itoiz-Gascue)
  • ITOIZ ARRUIZ, O.
  • GASCUE MENDIVE, A.
 Deialdia 5
2024/02/08
20:30
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Itoiz-Gascue)
  • GASCUE MENDIVE, A.
  • ITOIZ ARRUIZ, O.
12  - 22 LAGUNAK (Irisarri-Carrion)
  • ANTIMASBERES MUÑOZ, I.
  • IRISARRI EZCURRA, X.
2024/02/09
18:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Lerga-Elizondo) 14  - 22 OBERENA (Larrainzar-Zaragueta)
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LAGUNAK (Irisarri-Carrion)   8 4 4 0 0 88 41
2 ULTZAMA (Itoiz-Gascue)   7 4 3 1 0 78 61
3 ARAXES (Oreja-Uitzi)   6 4 2 2 0 78 52
4 OBERENA (Larrainzar-Zaragueta)   5 4 1 3 0 34 80
5 P.P.SAN SEBASTIAN (Lerga-Elizondo)   4 4 0 4 0 44 88
6 SAN MIGUEL (Lander-R. de Larramendi) (RET)   0 0 0 0 0 0 0
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/13
16:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Setoain-Garcia)
  • GARCIA ETXEONDO, X.
  • SETOAIN APEZETXEA, X.
2  - 22 SAN MIGUEL (Ochotorena-Garin)
  • GARIN CALANDA, U.
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, J.
2024/01/13
16:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Astrain-Barberena)
  • BARBERENA JUBERA, M.
  • ASTRAIN, B.
22  - 18 HUARTE (Armendariz-Barberena)
  • ARMENDARIZ OLAGÜE, A.
  • BARBERENA ESCALA, J.
 Deialdia 2
2024/01/18
19:30
Huarte - Toki Alai HUARTE (Armendariz-Barberena)
  • ARMENDARIZ OLAGÜE, A.
  • CIRIZA ZARAGUETA, A.
22  - 7 ZUGARRALDE (Setoain-Garcia)
  • GARCIA ETXEONDO, X.
  • SETOAIN APEZETXEA, X.
2024/01/20
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Ochotorena-Garin)
  • GARIN CALANDA, U.
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, J.
22  - 7 ARAMPILOTA (Aramendia-Gastesi)
  • ARAMENDIA BAILON, I.
  • GASTESI PALOMERO , J.
 Deialdia 3
2024/01/26
05:15
Aranguren - Aranguren Pueblo ARAMPILOTA (Aramendia-Gastesi)
  • ARAMENDIA BAILON, I.
  • GASTESI PALOMERO , J.
12  - 22 HUARTE (Armendariz-Barberena)
  • ARMENDARIZ OLAGÜE, A.
  • CIRIZA ZARAGUETA, A.
2024/01/27
10:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Astrain-Barberena)
  • ASTRAIN, B.
  • BARBERENA JUBERA, M.
22  - 2 ZUGARRALDE (Setoain-Garcia)
  • GARCIA ETXEONDO, X.
  • SETOAIN APEZETXEA, X.
 Deialdia 4
2024/02/02
18:00
Burlada - Askatasuna ZUGARRALDE (Setoain-Garcia)
  • GARCIA ETXEONDO, X.
  • SETOAIN APEZETXEA, X.
14  - 22 ARAMPILOTA (Aramendia-Gastesi)
  • ARAMENDIA BAILON, I.
  • GASTESI PALOMERO , J.
2024/02/02
21:00
Larraintzar - Ulzama ULTZAMA (Astrain-Barberena)
  • ASTRAIN, B.
  • BARBERENA JUBERA, M.
22  - 16 SAN MIGUEL (Ochotorena-Garin)
  • GARIN CALANDA, U.
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, J.
 Deialdia 5
2024/02/09
17:30
Aranguren - Aranguren Pueblo ARAMPILOTA (Aramendia-Gastesi)
  • GASTESI PALOMERO , J.
  • ARAMENDIA BAILON, I.
7  - 22 ULTZAMA (Astrain-Barberena)
  • ASTRAIN, B.
  • BARBERENA JUBERA, M.
2024/02/10
09:30
Estella - Remontival SAN MIGUEL (Ochotorena-Garin)
  • GARIN CALANDA, U.
  • OCHOTORENA APESTEGUIA, J.
19  - 22 HUARTE (Armendariz-Barberena)
  • ARMENDARIZ OLAGÜE, A.
  • BARBERENA ESCALA, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 ULTZAMA (Astrain-Barberena)   8 4 4 0 0 88 43
2 HUARTE (Armendariz-Barberena)   7 4 3 1 0 84 60
3 SAN MIGUEL (Ochotorena-Garin)   6 4 2 2 0 79 53
4 ARAMPILOTA (Aramendia-Gastesi)   5 4 1 3 0 48 80
5 ZUGARRALDE (Setoain-Garcia)   4 4 0 4 0 25 88
6 LAGUNAK (Larrayoz-Antimasberes) (RET)   0 0 0 0 0 0 0