Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA PGOMAZ NKT - BINAKAKO GOMAZKO PALETA 2.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/11
19:45
Pamplona - López F. LOPEZ (Almarcegui - Merindano)
  • ALZUARTE ARREGUI, G.
  • MERINDANO AZCONA, J.
25  - 22 F. LOPEZ (D. Martinez - J. Martinez)
  • MARTINEZ ESLAVA, D.
  • MARTINEZ ESLAVA, J.
2024/01/14
17:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Navarro-Jimeno)
  • NAVARRO ARISTORENA, A.
  • JIMENO CAJAL, F.
25  - 17 SORAUREN B (VELAZ-OLAGÜE)
  • VELAZ UROS, D.
  • ESAIN URBELZ, I.
 Deialdia 2
2024/01/21
11:00
Pamplona - López F. LOPEZ (D. Martinez - J. Martinez)
  • MARTINEZ ESLAVA, D.
  • MARTINEZ ESLAVA, J.
23  - 25 SAN JUAN (Navarro-Jimeno)
  • JIMENO CAJAL, F.
  • NAVARRO ARISTORENA, A.
2024/01/21
16:00
Pamplona - López F. LOPEZ (Almarcegui - Merindano)
  • ALMARCEGUI ARTIEDA, P.
  • MERINDANO AZCONA, J.
25  - 19 SORAUREN B (VELAZ-OLAGÜE)
  • OLAGUE MICHELTORENA, U.
  • VELAZ UROS, D.
 Deialdia 3
2024/01/25
21:00
Ezkabarte - Ezkabarte SORAUREN B (VELAZ-OLAGÜE)
  • VELAZ UROS, D.
  • OLAGUE MICHELTORENA, U.
14  - 25 F. LOPEZ (D. Martinez - J. Martinez)
  • MARTINEZ ESLAVA, D.
  • MARTINEZ ESLAVA, J.
2024/01/28
17:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Navarro-Jimeno)
  • NAVARRO ARISTORENA, A.
  • JIMENO CAJAL, F.
11  - 25 F. LOPEZ (Almarcegui - Merindano)
  • ALMARCEGUI ARTIEDA, P.
  • MERINDANO AZCONA, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F. LOPEZ (Almarcegui - Merindano)   6 3 3 0 0 75 52
2 SAN JUAN (Navarro-Jimeno)   5 3 2 1 0 61 65
3 F. LOPEZ (D. Martinez - J. Martinez)   4 3 1 2 0 70 64
4 SORAUREN B (VELAZ-OLAGÜE)   3 3 0 3 0 50 75
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/13
12:30
Pamplona - Larraina LARRAINA (J. PEREZ - IK. GONZALEZ)
  • GONZALEZ BARBERIA, I.
  • PEREZ GALBETE, J.
10  - 25 F. LOPEZ (Lopez - Ezquer)
  • EZQUER ILUNDAIN, J.
  • LOPEZ GARCIA, J.
2024/01/14
11:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Salvador-Salvador)
  • SALVADOR MENENDEZ, A.
  • SALVADOR MENENDEZ, E.
21  - 25 AMAYA (SANTESTEBAN - ITURGAIZ)
  • ITURGAIZ ELSO, J.
  • SANTESTEBAN OTAZU, R.
 Deialdia 2
2024/01/18
19:30
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Salvador-Salvador)
  • SALVADOR MENENDEZ, A.
  • SALVADOR MENENDEZ, E.
19  - 25 F. LOPEZ (Lopez - Ezquer)
  • EZQUER ILUNDAIN, J.
  • LOPEZ GARCIA, J.
2024/01/21
11:00
Pamplona - López AMAYA (SANTESTEBAN - ITURGAIZ)
  • ITURGAIZ ELSO, J.
  • SANTESTEBAN OTAZU, R.
25  - 11 LARRAINA (J. PEREZ - IK. GONZALEZ)
  • GONZALEZ BARBERIA, I.
  • PEREZ GALBETE, J.
 Deialdia 3
2024/01/25
19:45
Pamplona - López F. LOPEZ (Lopez - Ezquer)
  • EZQUER ILUNDAIN, J.
  • LOPEZ GARCIA, J.
25  - 16 AMAYA (SANTESTEBAN - ITURGAIZ)
  • ITURGAIZ ELSO, J.
  • SANTESTEBAN OTAZU, R.
2024/01/25
19:55
Pamplona - Larraina LARRAINA (J. PEREZ - IK. GONZALEZ)
  • GONZALEZ BARBERIA, I.
  • PEREZ GALBETE, J.
22  - 25 MUTILENDAKO (Salvador-Salvador)
  • SALVADOR MENENDEZ, A.
  • SALVADOR MENENDEZ, E.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F. LOPEZ (Lopez - Ezquer)   6 3 3 0 0 75 45
2 AMAYA (SANTESTEBAN - ITURGAIZ)   5 3 2 1 0 66 57
3 MUTILENDAKO (Salvador-Salvador)   4 3 1 2 0 65 72
4 LARRAINA (J. PEREZ - IK. GONZALEZ)   3 3 0 3 0 43 75
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/11
19:45
Pamplona - López F. LOPEZ (Iturri - Garceche)
  • GARCECHE HERREROS, L.
  • ITURRI ARREGUI, A.
24  - 25 F. LOPEZ (Razquin - I. Martinez)
  • MARTINEZ ARBELOA, I.
  • RAZQUIN SANZ, I.
2024/01/14
10:15
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Goldaraz-Catalan)
  • CATALAN AZPEITIA, I.
  • GOLDARAZ ALCONERO, P.
25  - 21 AMAYA (ECHARTE - VITORIA)
  • ECHARTE LIZARRAGA, C.
  • VITORIA GOICOECHEA, D.
 Deialdia 2
2024/01/18
19:45
Pamplona - López F. LOPEZ (Razquin - I. Martinez)
  • MARTINEZ ARBELOA, I.
  • RAZQUIN SANZ, I.
25  - 12 BERRIOZAR (Goldaraz-Catalan)
  • CATALAN AZPEITIA, I.
  • GOLDARAZ ALCONERO, P.
2024/01/19
17:00
Pamplona - López F. LOPEZ (Iturri - Garceche)
  • ITURRI ARREGUI, A.
  • GARCECHE HERREROS, L.
20  - 25 AMAYA (ECHARTE - VITORIA)
  • VITORIA GOICOECHEA, D.
  • ECHARTE LIZARRAGA, C.
 Deialdia 3
2024/01/26
18:15
Pamplona - Etxabakoitz AMAYA (ECHARTE - VITORIA)
  • ECHARTE LIZARRAGA, C.
  • VITORIA GOICOECHEA, D.
25  - 23 F. LOPEZ (Razquin - I. Martinez)
  • MARTINEZ ARBELOA, I.
  • RAZQUIN SANZ, I.
2024/01/28
12:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Goldaraz-Catalan)
  • GOLDARAZ ALCONERO, P.
  • CATALAN AZPEITIA, I.
25  - 24 F. LOPEZ (Iturri - Garceche)
  • ITURRI ARREGUI, A.
  • GARCECHE HERREROS, L.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F. LOPEZ (Razquin - I. Martinez)   5 3 2 1 0 73 61
2 AMAYA (ECHARTE - VITORIA)   5 3 2 1 0 71 68
3 BERRIOZAR (Goldaraz-Catalan)   5 3 2 1 0 62 70
4 F. LOPEZ (Iturri - Garceche)   3 3 0 3 0 68 75
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/11
21:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (ASIAIN - IRAOLA)
  • ASIAIN ZUGASTI, C.
  • IRAOLA AZANZA, G.
25  - 7 SAN JUAN (Tapia, J-Aristregi)
  • TAPIA RICO, J.
  • ARISTREGI ELKANO, I.
2024/01/13
10:00
Pamplona - López F. LOPEZ (Silva - Juanena)
  • JUANENA MERINO, J.
  • SILVA HERNANDEZ, O.
15  - 25 F. LOPEZ (Vidondo - Otano)
  • OTANO LOPEZ, A.
  • VIDONDO ALDAZ, R.
 Deialdia 2
2024/01/19
17:00
Pamplona - López AMAYA (ASIAIN - IRAOLA)
  • ASIAIN ZUGASTI, C.
  • IRAOLA AZANZA, G.
25  - 16 F. LOPEZ (Vidondo - Otano)
  • VIDONDO ALDAZ, R.
  • OTANO LOPEZ, A.
2024/01/21
18:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Tapia, J-Aristregi)
  • GOÑI PELLEJEROS, J.
  • TAPIA RICO, J.
25  - 13 F. LOPEZ (Silva - Juanena)
  • MARTINEZ LORRIO, J.
  • SILVA HERNANDEZ, O.
 Deialdia 3
2024/01/28
10:00
Pamplona - López F. LOPEZ (Vidondo - Otano)
  • MARTINEZ FERNANDEZ, R.
  • OTANO LOPEZ, A.
25  - 17 SAN JUAN (Tapia, J-Aristregi)
  • ARDANAZ GARCIA , I.
  • ARREGUI MARIEZCURRENA, J.
2024/01/28
19:30
Pamplona - López F. LOPEZ (Silva - Juanena)
  • MARTINEZ LORRIO, J.
  • REKENA ANGUIANO, C.
12  - 25 AMAYA (ASIAIN - IRAOLA)
  • ASIAIN ZUGASTI, C.
  • IRAOLA AZANZA, G.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (ASIAIN - IRAOLA)   6 3 3 0 0 75 35
2 F. LOPEZ (Vidondo - Otano)   5 3 2 1 0 66 57
3 SAN JUAN (Tapia, J-Aristregi)   4 3 1 2 0 49 63
4 F. LOPEZ (Silva - Juanena)   3 3 0 3 0 40 75