Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA PGOMAZ NKT - BINAKAKO GOMAZKO PALETA 3.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/11
19:30
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Narbarte-Bernaldo)
  • BERNALDO DE QUIROS ROYO, E.
  • NARBARTE HERNANDEZ, E.
25  - 19 MUTILENDAKO (Almagro-Blázquez)
  • ALMAGRO BELZUNCE, D.
  • BLAZQUEZ GABAS, J.
2024/01/13
10:00
Pamplona - López F. LOPEZ (Izco - Zubialde)
  • IZCO PEREZ, X.
  • ZUBIALDE LEGARRETA, X.
25  - 11 F. LOPEZ (Iribarren - Zubiri)
  • IRIBARREN DE HAAS, L.
  • ZUBIRI VIZKAI, J.
 Deialdia 2
2024/01/20
08:30
Pamplona - López F. LOPEZ (Iribarren - Zubiri)
  • IRIBARREN DE HAAS, L.
  • ZUBIRI VIZKAI, J.
12  - 25 UMORE ONA (Narbarte-Bernaldo)
  • NARBARTE HERNANDEZ, E.
  • BERNALDO DE QUIROS ROYO, E.
2024/01/21
11:00
Pamplona - López F. LOPEZ (Izco - Zubialde)
  • IZCO PEREZ, X.
  • ZUBIALDE LEGARRETA, X.
25  - 13 MUTILENDAKO (Almagro-Blázquez)
  • BLAZQUEZ GABAS, J.
  • SALVADOR LACUNZA, I.
 Deialdia 3
2024/01/25
19:30
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Narbarte-Bernaldo)
  • BERNALDO DE QUIROS ROYO, E.
  • NARBARTE HERNANDEZ, E.
25  - 13 F. LOPEZ (Izco - Zubialde)
  • IZCO PEREZ, X.
  • ZUBIALDE LEGARRETA, X.
2024/01/26
20:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Almagro-Blázquez)
  • ALMAGRO BELZUNCE, D.
  • BLAZQUEZ GABAS, J.
25  - 17 F. LOPEZ (Iribarren - Zubiri)
  • IRIBARREN DE HAAS, L.
  • ZUBIRI VIZKAI, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 UMORE ONA (Narbarte-Bernaldo)   6 3 3 0 0 75 44
2 F. LOPEZ (Izco - Zubialde)   5 3 2 1 0 63 49
3 MUTILENDAKO (Almagro-Blázquez)   4 3 1 2 0 57 67
4 F. LOPEZ (Iribarren - Zubiri)   3 3 0 3 0 40 75
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/11
20:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Zabalza-Oroz)
  • ZABALZA BALENCIA, A.
  • OROZ GRACIA, U.
25  - 22 F. LOPEZ (Beguiristain - Iparraguirre)
  • BEGUIRISTAIN ARTETA, J.
  • IPARRAGUIRRE OROQUIETA, I.
2024/01/11
21:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (G. PEREZ - U. IRIBARREN)
  • IRIBARREN ELIZALDE, U.
  • PEREZ GALBETE, G.
13  - 25 SAN JUAN (Ardanaz-Gil)
  • ARDANAZ GARCIA , I.
  • GIL MAJUELO, J.
 Deialdia 2
2024/01/18
19:55
Pamplona - Larraina LARRAINA (G. PEREZ - U. IRIBARREN)
  • IRIBARREN ELIZALDE, U.
  • PEREZ GALBETE, G.
22  - 25 F. LOPEZ (Beguiristain - Iparraguirre)
  • BEGUIRISTAIN ARTETA, J.
  • IPARRAGUIRRE OROQUIETA, I.
2024/01/20
10:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Ardanaz-Gil)
  • ARDANAZ GARCIA , I.
  • GIL MAJUELO, J.
16  - 25 P.P.SAN SEBASTIAN (Zabalza-Oroz)
  • MURILLO RAMIREZ, R.
  • ZABALZA BALENCIA, A.
 Deialdia 3
2024/01/25
20:00
Tafalla - Ereta P.P.SAN SEBASTIAN (Zabalza-Oroz)
  • MURILLO RAMIREZ, R.
  • ZABALZA BALENCIA, A.
25  - 12 LARRAINA (G. PEREZ - U. IRIBARREN)
  • PEREZ GALBETE, G.
  • SARASIBAR TORAL, U.
2024/01/28
10:00
Pamplona - López F. LOPEZ (Beguiristain - Iparraguirre)
  • BEGUIRISTAIN ARTETA, J.
  • IPARRAGUIRRE OROQUIETA, I.
21  - 25 SAN JUAN (Ardanaz-Gil)
  • ARDANAZ GARCIA , I.
  • GIL MAJUELO, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 P.P.SAN SEBASTIAN (Zabalza-Oroz)   6 3 3 0 0 75 50
2 SAN JUAN (Ardanaz-Gil)   5 3 2 1 0 66 59
3 F. LOPEZ (Beguiristain - Iparraguirre)   4 3 1 2 0 68 72
4 LARRAINA (G. PEREZ - U. IRIBARREN)   3 3 0 3 0 47 75
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/14
17:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Arteta-San Martín)
  • ARTETA ERVITI, X.
  • SAN MARTIN NUÑEZ, A.
20  - 25 F. LOPEZ (Zozaia - Breton)
  • ZOZAIA GOÑI, I.
  • BRETON SOLA, P.
2024/01/14
17:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (A. JAIME - AISA)
  • JAIME URTASUN, A.
  • AISA SANCHEZ, I.
25  - 20 P.P.SAN SEBASTIAN (Aguerri-Mateo)
  • AGERRI GARCIA, M.
  • MATEO GALAR, O.
 Deialdia 2
2024/01/19
19:00
Tafalla - Ikastola P.P.SAN SEBASTIAN (Aguerri-Mateo)
  • MATEO GALAR, O.
  • AGERRI GARCIA, M.
19  - 25 SAN JUAN (Arteta-San Martín)
  • ARTETA ERVITI, X.
  • SAN MARTIN NUÑEZ, A.
2024/01/20
08:30
Pamplona - López AMAYA (A. JAIME - AISA)
  • JAIME URTASUN, A.
  • AISA SANCHEZ, I.
25  - 21 F. LOPEZ (Zozaia - Breton)
  • ZOZAIA GOÑI, I.
  • BRETON SOLA, P.
 Deialdia 3
2024/01/27
10:00
Pamplona - López F. LOPEZ (Zozaia - Breton)
  • ZOZAIA GOÑI, I.
  • BRETON SOLA, P.
25  - 17 P.P.SAN SEBASTIAN (Aguerri-Mateo)
  • AGERRI GARCIA, M.
  • MATEO GALAR, O.
2024/01/27
10:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Arteta-San Martín)
  • ARTETA ERVITI, X.
  • SAN MARTIN NUÑEZ, A.
25  - 14 AMAYA (A. JAIME - AISA)
  • JAIME URTASUN, A.
  • AISA SANCHEZ, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 SAN JUAN (Arteta-San Martín)   5 3 2 1 0 70 58
2 F. LOPEZ (Zozaia - Breton)   5 3 2 1 0 71 62
3 AMAYA (A. JAIME - AISA)   5 3 2 1 0 64 66
4 P.P.SAN SEBASTIAN (Aguerri-Mateo)   3 3 0 3 0 56 75
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/13
10:00
Pamplona - López F. LOPEZ (Rekena - Lizarrondo)
  • LIZARRONDO OSTIZ, J.
  • REKENA ANGUIANO, C.
25  - 15 F. LOPEZ (Huarte - Diaz)
  • DIAZ MARTINEZ DE MORENTIN, A.
  • HUARTE SAN ROMAN, I.
2024/01/13
11:00
Irurita - Aranabia TXARUTA (Elicegui-Maritorena)
  • ELICEGUI SAHARREA, A.
  • MARITORENA CENOZ, J.
21  - 25 SAN JUAN (Arregui-Yoldi)
  • ARREGUI MARIEZCURRENA, J.
  • YOLDI ITURRALDE, J.
 Deialdia 2
2024/01/20
08:30
Pamplona - López F. LOPEZ (Rekena - Lizarrondo)
  • REKENA ANGUIANO, C.
  • LIZARRONDO OSTIZ, J.
25  - 18 SAN JUAN (Arregui-Yoldi)
  • ARREGUI MARIEZCURRENA, J.
  • YOLDI ITURRALDE, J.
2024/01/21
16:00
Pamplona - López F. LOPEZ (Huarte - Diaz)
  • DIAZ MARTINEZ DE MORENTIN, A.
  • HUARTE SAN ROMAN, I.
18  - 25 TXARUTA (Elicegui-Maritorena)
  • ELICEGUI SAHARREA, A.
  • MARITORENA CENOZ, J.
 Deialdia 3
2024/01/26
18:30
Irurita - Aranabia TXARUTA (Elicegui-Maritorena)
  • ELICEGUI SAHARREA, A.
  • MARITORENA CENOZ, J.
25  - 16 F. LOPEZ (Rekena - Lizarrondo)
  • LIZARRONDO OSTIZ, J.
  • REKENA ANGUIANO, C.
2024/01/28
17:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Arregui-Yoldi)
  • ARREGUI MARIEZCURRENA, J.
  • YOLDI ITURRALDE, J.
25  - 15 F. LOPEZ (Huarte - Diaz)
  • URTASUN SOLANO, E.
  • DIAZ MARTINEZ DE MORENTIN, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TXARUTA (Elicegui-Maritorena)   5 3 2 1 0 71 59
2 F. LOPEZ (Rekena - Lizarrondo)   5 3 2 1 0 66 58
3 SAN JUAN (Arregui-Yoldi)   5 3 2 1 0 68 61
4 F. LOPEZ (Huarte - Diaz)   3 3 0 3 0 48 75