Itzuli
NAFARROAKO KLUBEN TXAPELKETA 36 M PILOTALEKUA PGOMAZ NKT - BINAKAKO GOMAZKO PALETA 4.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/13
10:00
Pamplona - López F. LOPEZ (Azkona - Berastegui)
  • AZKONA ALVAREZ, A.
  • BERASTEGUI ARBELOA, X.
25  - 23 F. LOPEZ (Lizasoain - Oroz)
  • LIZASOAIN GONZALEZ, L.
  • OROZ JIMENEZ, A.
2024/01/14
16:30
Pamplona - Larraina LARRAINA (GARRIDO - SAN JULIAN)
  • GARRIDO ZALBA, I.
  • SAN JULIAN UNZU, P.
25  - 4 LARRAINA (ABAURREA - SARRIES)
  • ABAURREA CASTILLA, O.
  • SARRIES GOÑI, A.
2024/01/14
18:15
Pamplona - Oberena F 1 C. D. OBERENA (Fernández-Hervella)
  • HERVELLA BOLAÑOS, N.
  • FERNANDEZ SESMA, S.
17  - 25 SAN JUAN (Ollo-Gaston)
  • OLLO GARDE, X.
  • GASTON RINCON, P.
 Deialdia 2
2024/01/20
08:30
Pamplona - López F. LOPEZ (Lizasoain - Oroz)
  • LIZASOAIN GONZALEZ, L.
  • OROZ JIMENEZ, A.
25  - 17 C. D. OBERENA (Fernández-Hervella)
  • FERNANDEZ SESMA, S.
  • HERVELLA BOLAÑOS, N.
2024/01/20
12:40
Pamplona - Larraina LARRAINA (ABAURREA - SARRIES)
  • ABAURREA CASTILLA, O.
  • SARRIES GOÑI, A.
8  - 25 F. LOPEZ (Azkona - Berastegui)
  • AZKONA ALVAREZ, A.
  • BERASTEGUI ARBELOA, X.
2024/01/21
18:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Ollo-Gaston)
  • GASTON RINCON, P.
  • OLLO GARDE, X.
9  - 25 LARRAINA (GARRIDO - SAN JULIAN)
  • GARRIDO ZALBA, I.
  • SAN JULIAN UNZU, P.
 Deialdia 3
2024/01/28
15:30
Pamplona - López F. LOPEZ (Lizasoain - Oroz)
  • LIZASOAIN GONZALEZ, L.
  • OROZ JIMENEZ, A.
25  - 6 LARRAINA (ABAURREA - SARRIES)
  • ABAURREA CASTILLA, O.
  • SARRIES GOÑI, A.
2024/01/28
15:30
Pamplona - López F. LOPEZ (Azkona - Berastegui)
  • AZKONA ALVAREZ, A.
  • BERASTEGUI ARBELOA, X.
25  - 8 SAN JUAN (Ollo-Gaston)
  • GASTON RINCON, P.
  • OLLO GARDE, X.
2024/01/28
18:15
Pamplona - Oberena F 1 C. D. OBERENA (Fernández-Hervella) 6  - 25 LARRAINA (GARRIDO - SAN JULIAN)
 Deialdia 4
2024/02/02
18:00
Pamplona - Oberena F 1 C. D. OBERENA (Fernández-Hervella)
  • FERNANDEZ SESMA, S.
  • HERVELLA BOLAÑOS, N.
24  - 25 LARRAINA (ABAURREA - SARRIES)
  • ABAURREA CASTILLA, O.
  • SARRIES GOÑI, A.
2024/02/03
16:30
Pamplona - Larraina LARRAINA (GARRIDO - SAN JULIAN)
  • GARRIDO ZALBA, I.
  • SAN JULIAN UNZU, P.
25  - 10 F. LOPEZ (Azkona - Berastegui)
  • AZKONA ALVAREZ, A.
  • BERASTEGUI ARBELOA, X.
2024/02/04
17:00
Pamplona - San Juan Verde SAN JUAN (Ollo-Gaston)
  • OLLO GARDE, X.
  • GASTON RINCON, P.
12  - 25 F. LOPEZ (Lizasoain - Oroz)
  • LIZASOAIN GONZALEZ, L.
  • OROZ JIMENEZ, A.
 Deialdia 5
2024/02/08
19:50
Pamplona - Larraina LARRAINA (ABAURREA - SARRIES)
  • ABAURREA CASTILLA, O.
  • SARRIES GOÑI, A.
25  - 19 SAN JUAN (Ollo-Gaston)
  • GASTON RINCON, P.
  • OLLO GARDE, X.
2024/02/10
10:15
Pamplona - López F. LOPEZ (Lizasoain - Oroz)
  • LIZASOAIN GONZALEZ, L.
  • OROZ JIMENEZ, A.
14  - 25 LARRAINA (GARRIDO - SAN JULIAN)
  • GARRIDO ZALBA, I.
  • SAN JULIAN UNZU, P.
2024/02/10
10:15
Pamplona - López F. LOPEZ (Azkona - Berastegui)
  • AZKONA ALVAREZ, A.
  • BERASTEGUI ARBELOA, X.
25  - 8 C. D. OBERENA (Fernández-Hervella)
  • FERNANDEZ SESMA, S.
  • HERVELLA BOLAÑOS, N.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (GARRIDO - SAN JULIAN)   10 5 5 0 0 125 43
2 F. LOPEZ (Azkona - Berastegui)   9 5 4 1 0 110 72
3 F. LOPEZ (Lizasoain - Oroz)   8 5 3 2 0 112 85
4 LARRAINA (ABAURREA - SARRIES)   7 5 2 3 0 68 118
5 SAN JUAN (Ollo-Gaston)   6 5 1 4 0 73 117
6 C. D. OBERENA (Fernández-Hervella)   5 5 0 5 0 72 125
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/12
19:00
Pamplona - Amaya F2 AMAYA (CASARRUBIO-MARRODAN)
  • CASARRUBIO MORENO, M.
  • MARRODAN ANDUEZA, I.
13  - 25 MUTILENDAKO (Ordoñez - I. Salvador)
  • ORDOÑEZ AMATRIAIN, I.
  • SALVADOR LACUNZA, I.
2024/01/14
09:30
Pamplona - López F. LOPEZ (Cumba - Cadena)
  • CADENA CIZUR, I.
  • CUMBA LEGAZ, A.
25  - 12 F. LOPEZ (Urtasun - Hidalgo)
  • HIDALGO EZQUER, M.
  • URTASUN SOLANO, E.
2024/01/14
16:30
Pamplona - Larraina LARRAINA (GARMENDIA - MARTÍ)
  • GARMENDIA GOÑI, G.
  • MARTI SAN EMETERIO, V.
12  - 25 LARRAINA (HERRANZ - X. IRIBARREN)
  • HERRANZ VILLAR, M.
  • IRIBARREN AGUDO, X.
 Deialdia 2
2024/01/18
19:30
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Ordoñez - I. Salvador)
  • ORDOÑEZ AMATRIAIN, I.
  • SALVADOR LACUNZA, I.
25  - 12 F. LOPEZ (Cumba - Cadena)
  • CADENA CIZUR, I.
  • CUMBA LEGAZ, A.
2024/01/21
09:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (HERRANZ - X. IRIBARREN)
  • HERRANZ VILLAR, M.
  • IRIBARREN AGUDO, X.
25  - 10 AMAYA (CASARRUBIO-MARRODAN)
  • CASARRUBIO MORENO, M.
  • MARRODAN ANDUEZA, I.
2024/01/21
16:00
Pamplona - López F. LOPEZ (Urtasun - Hidalgo)
  • HIDALGO EZQUER, M.
  • URTASUN SOLANO, E.
25  - 24 LARRAINA (GARMENDIA - MARTÍ)
  • GARMENDIA GOÑI, G.
  • MARTI SAN EMETERIO, V.
 Deialdia 3
2024/01/25
19:55
Pamplona - Larraina LARRAINA (GARMENDIA - MARTÍ)
  • GARMENDIA GOÑI, G.
  • MARTI SAN EMETERIO, V.
18  - 25 MUTILENDAKO (Ordoñez - I. Salvador)
  • ORDOÑEZ AMATRIAIN, I.
  • SALVADOR LACUNZA, I.
2024/01/26
19:00
Pamplona - López AMAYA (CASARRUBIO-MARRODAN)
  • CASARRUBIO MORENO, M.
  • MARRODAN ANDUEZA, I.
9  - 25 F. LOPEZ (Cumba - Cadena)
  • CUMBA LEGAZ, A.
  • CADENA CIZUR, I.
2024/01/28
10:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (HERRANZ - X. IRIBARREN)
  • HERRANZ VILLAR, M.
  • IRIBARREN AGUDO, X.
25  - 24 F. LOPEZ (Urtasun - Hidalgo)
  • HIDALGO EZQUER, M.
  • URTASUN SOLANO, E.
 Deialdia 4
2024/02/01
18:00
Salinas de Pamplona - Mutilendako MUTILENDAKO (Ordoñez - I. Salvador)
  • ORDOÑEZ AMATRIAIN, I.
  • SALVADOR LACUNZA, I.
24  - 25 LARRAINA (HERRANZ - X. IRIBARREN)
  • IRIBARREN AGUDO, X.
  • TELLECHEA REMACHA, I.
2024/02/01
19:45
Pamplona - López F. LOPEZ (Cumba - Cadena)
  • CADENA CIZUR, I.
  • CUMBA LEGAZ, A.
25  - 14 LARRAINA (GARMENDIA - MARTÍ)
  • GARMENDIA GOÑI, G.
  • MARTI SAN EMETERIO, V.
2024/02/04
10:00
Pamplona - Larraina AMAYA (CASARRUBIO-MARRODAN)
  • CASARRUBIO MORENO, M.
  • MARRODAN ANDUEZA, I.
18  - 25 F. LOPEZ (Urtasun - Hidalgo)
  • ALBISU IRIBARREN, A.
  • URTASUN SOLANO, E.
 Deialdia 5
2024/02/09
19:10
Pamplona - Larraina LARRAINA (HERRANZ - X. IRIBARREN)
  • HERRANZ VILLAR, M.
  • SARASIBAR TORAL, U.
25  - 21 F. LOPEZ (Cumba - Cadena)
  • CADENA CIZUR, I.
  • CUMBA LEGAZ, A.
2024/02/11
13:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (GARMENDIA - MARTÍ)
  • GARMENDIA GOÑI, G.
  • MARTI SAN EMETERIO, V.
25  - 12 AMAYA (CASARRUBIO-MARRODAN)
  • CASARRUBIO MORENO, M.
  • MARRODAN ANDUEZA, I.
2024/02/11
17:30
Pamplona - López F. LOPEZ (Urtasun - Hidalgo)
  • HIDALGO EZQUER, M.
  • URTASUN SOLANO, E.
20  - 25 MUTILENDAKO (Ordoñez - I. Salvador)
  • ORDOÑEZ AMATRIAIN, I.
  • SALVADOR LACUNZA, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (HERRANZ - X. IRIBARREN)   10 5 5 0 0 125 91
2 MUTILENDAKO (Ordoñez - I. Salvador)   9 5 4 1 0 124 88
3 F. LOPEZ (Cumba - Cadena)   8 5 3 2 0 108 85
4 F. LOPEZ (Urtasun - Hidalgo)   7 5 2 3 0 106 117
5 LARRAINA (GARMENDIA - MARTÍ)   6 5 1 4 0 93 112
6 AMAYA (CASARRUBIO-MARRODAN)   5 5 0 5 0 62 125
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/14
-
- Descanso   F. LOPEZ (Mujika - Zubialde)
2024/01/14
10:15
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Ramirez-Lasaosa)
  • GUERENDIAIN ELIZONDO, K.
  • RAMIREZ ELIZONDO, F.
25  - 21 LARRAINA (I. ASIAIN - OTAMENDI)
  • CIORDIA ASENJO, M.
  • OTAMENDI ANDRES, L.
2024/01/14
18:15
Pamplona - Oberena F 1 C.D. OBERENA (Sanz-Sancet)
  • SANCET DE PABLO, B.
  • SANZ PASQUEL, A.
13  - 25 TXARUTA (Casillas-Mendiburu)
  • MENDIBURU ETXEBERRIA, M.
  • CASILLAS ARDILA, J.
 Deialdia 2
2024/01/19
17:00
Pamplona - López F. LOPEZ (Mujika - Zubialde)
  • MUJIKA AGUAS, I.
  • ZUBIALDE IRIBARREN, I.
25  - 20 C.D. OBERENA (Sanz-Sancet)
  • SANZ PASQUEL, A.
  • SANCET DE PABLO, B.
2024/01/19
18:30
Irurita - Frontón Aranabia TXARUTA (Casillas-Mendiburu)
  • CASILLAS ARDILA, J.
  • MENDIBURU ETXEBERRIA, M.
25  - 23 BERRIOZAR (Ramirez-Lasaosa)
  • RAMIREZ ELIZONDO, F.
  • LASAOSA LIZARAZU, O.
2024/01/21
-
- LARRAINA (I. ASIAIN - OTAMENDI)   Descanso
 Deialdia 3
2024/01/27
12:00
Berriozar - Polideportivo BERRIOZAR (Ramirez-Lasaosa)
  • GUERENDIAIN ELIZONDO, K.
  • RAMIREZ ELIZONDO, F.
25  - 22 F. LOPEZ (Mujika - Zubialde)
  • ZUBIALDE IRIBARREN, I.
  • MUJIKA AGUAS, I.
2024/01/28
-
- Descanso   C.D. OBERENA (Sanz-Sancet)
2024/01/28
19:10
Pamplona - Larraina LARRAINA (I. ASIAIN - OTAMENDI)
  • ASIAIN EZQUER, I.
  • OTAMENDI ANDRES, L.
11  - 25 TXARUTA (Casillas-Mendiburu)
  • CASILLAS ARDILA, J.
  • MENDIBURU ETXEBERRIA, M.
 Deialdia 4
2024/02/02
19:00
Pamplona - López F. LOPEZ (Mujika - Zubialde)
  • MUJIKA AGUAS, I.
  • ZUBIALDE IRIBARREN, I.
25  - 14 LARRAINA (I. ASIAIN - OTAMENDI)
  • ASIAIN EZQUER, I.
  • OTAMENDI ANDRES, L.
2024/02/02
21:00
Pamplona - Oberena F 1 C.D. OBERENA (Sanz-Sancet)
  • SANZ PASQUEL, A.
  • SANCET DE PABLO, B.
14  - 25 BERRIOZAR (Ramirez-Lasaosa)
  • RAMIREZ ELIZONDO, F.
  • LASAOSA LIZARAZU, O.
2024/02/04
-
- Descanso   TXARUTA (Casillas-Mendiburu)
 Deialdia 5
2024/02/08
19:50
Pamplona - Larraina LARRAINA (I. ASIAIN - OTAMENDI)
  • CIRIACO SANTAMARIA, M.
  • OTAMENDI ANDRES, L.
25  - 22 C.D. OBERENA (Sanz-Sancet)
  • SANCET DE PABLO, B.
  • SANZ PASQUEL, A.
2024/02/11
-
- BERRIOZAR (Ramirez-Lasaosa)   Descanso
2024/02/11
19:00
Irurita - Aranabia TXARUTA (Casillas-Mendiburu)
  • CASILLAS ARDILA, J.
  • MENDIBURU ETXEBERRIA, M.
25  - 19 F. LOPEZ (Mujika - Zubialde)
  • MUJIKA AGUAS, I.
  • ZUBIALDE IRIBARREN, I.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 TXARUTA (Casillas-Mendiburu)   8 4 4 0 0 100 66
2 BERRIOZAR (Ramirez-Lasaosa)   7 4 3 1 0 98 82
3 F. LOPEZ (Mujika - Zubialde)   6 4 2 2 0 91 84
4 LARRAINA (I. ASIAIN - OTAMENDI)   5 4 1 3 0 71 97
5 C.D. OBERENA (Sanz-Sancet)   4 4 0 4 0 69 100
Multzoa: D TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/12
19:00
Pamplona - López F. LOPEZ (Elizalde - Esparza)
  • ELIZALDE AGURRUZA, J.
  • ESPARZA HUARTE, F.
25  - 21 F. LOPEZ (Prieto - Jaurrieta)
  • PRIETO SARASTI, X.
  • JAURRIETA VENTURA, J.
2024/01/12
20:30
Pamplona - Larraina LARRAINA (BALEZTENA - SARASIBAR)
  • BALEZTENA MATEO, J.
  • SARASIBAR TORAL, U.
25  - 15 LARRAINA (ZABALZA - J. ASIAIN)
  • ASIAIN EZQUER, J.
  • ZABALZA MARISCAL, M.
2024/01/14
-
- Descanso   UMORE ONA (Zugarramurdi-Lujambio)
 Deialdia 2
2024/01/18
19:55
Pamplona - Larraina LARRAINA (ZABALZA - J. ASIAIN)
  • ASIAIN EZQUER, J.
  • ZABALZA MARISCAL, M.
25  - 12 F. LOPEZ (Elizalde - Esparza)
  • ELIZALDE AGURRUZA, J.
  • ESPARZA HUARTE, F.
2024/01/20
18:00
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Zugarramurdi-Lujambio)
  • LUJAMBIO NARBARTE, A.
  • ZUGARRAMURDI ELIZALDE, I.
14  - 25 LARRAINA (BALEZTENA - SARASIBAR)
  • BALEZTENA MATEO, J.
  • SARASIBAR TORAL, U.
2024/01/21
-
- F. LOPEZ (Prieto - Jaurrieta)   Descanso
 Deialdia 3
2024/01/26
16:00
Pamplona - López F. LOPEZ (Elizalde - Esparza)
  • ELIZALDE AGURRUZA, J.
  • ESPARZA HUARTE, F.
25  - 6 UMORE ONA (Zugarramurdi-Lujambio)
  • LUJAMBIO NARBARTE, A.
  • ZUGARRAMURDI ELIZALDE, I.
2024/01/26
19:00
Pamplona - López F. LOPEZ (Prieto - Jaurrieta)
  • PRIETO SARASTI, X.
  • JAURRIETA VENTURA, J.
7  - 25 LARRAINA (ZABALZA - J. ASIAIN)
  • ZABALZA MARISCAL, M.
  • ASIAIN EZQUER, J.
2024/01/28
-
- Descanso   LARRAINA (BALEZTENA - SARASIBAR)
 Deialdia 4
2024/02/02
20:30
Goizueta - Municipal UMORE ONA (Zugarramurdi-Lujambio)
  • LUJAMBIO NARBARTE, A.
  • ZUGARRAMURDI ELIZALDE, I.
25  - 13 F. LOPEZ (Prieto - Jaurrieta)
  • BELZUNCE VILLANUEVA, R.
  • PRIETO SARASTI, X.
2024/02/04
-
- Descanso   LARRAINA (ZABALZA - J. ASIAIN)
2024/02/04
10:00
Pamplona - Larraina LARRAINA (BALEZTENA - SARASIBAR)
  • BALEZTENA MATEO, J.
  • BALEZTENA MATEO, J.
14  - 25 F. LOPEZ (Elizalde - Esparza)
  • ELIZALDE AGURRUZA, J.
  • ESPARZA HUARTE, F.
 Deialdia 5
2024/02/09
19:10
Pamplona - Larraina LARRAINA (ZABALZA - J. ASIAIN)
  • ASIAIN EZQUER, J.
  • ZABALZA MARISCAL, M.
25  - 15 UMORE ONA (Zugarramurdi-Lujambio)
  • LUJAMBIO NARBARTE, A.
  • ZUGARRAMURDI ELIZALDE, I.
2024/02/11
-
- F. LOPEZ (Elizalde - Esparza)   Descanso
2024/02/11
12:00
Pamplona - López F. LOPEZ (Prieto - Jaurrieta)
  • PRIETO SARASTI, X.
  • BELZUNCE VILLANUEVA, R.
24  - 25 LARRAINA (BALEZTENA - SARASIBAR)
  • BALEZTENA MATEO, J.
  • SARASIBAR TORAL, U.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 LARRAINA (ZABALZA - J. ASIAIN)   7 4 3 1 0 90 59
2 LARRAINA (BALEZTENA - SARASIBAR)   7 4 3 1 0 89 78
3 F. LOPEZ (Elizalde - Esparza)   7 4 3 1 0 87 66
4 UMORE ONA (Zugarramurdi-Lujambio)   5 4 1 3 0 60 88
5 F. LOPEZ (Prieto - Jaurrieta)   4 4 0 4 0 65 100