Itzuli
NKJ - 36 M PALAZ FASE FINAL PALETA LARRUZ NKJ - PALETA LARRUA KIMU 3.

Modalitatea:

Fasea:

Multzoa: A TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/14
16:00
Pamplona - Larraina S.IGNACIO (Alonso-San Miguel)
  • ALONSO SALGUERO, M.
  • SAN MIGUEL AGUIRRE, A.
30  - 9 S.IGNACIO (Erro-Martínez)
  • ERRO GUTIERREZ, A.
  • MARTINEZ VARGAS, M.
2024/01/14
16:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 REDIN (Martínez-Ongay)
  • MARTINEZ CACHO, J.
  • ONGAY MOLINS, J.
17  - 30 F. LOPEZ (Zabalza-Herrero)
  • ZABALZA VELASCO, D.
  • HERRERO ARTOLA, L.
 Deialdia 2
2024/01/28
16:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 REDIN (Martínez-Ongay)
  • MARTINEZ CACHO, J.
  • ONGAY MOLINS, J.
30  - 28 S.IGNACIO (Erro-Martínez)
  • ERRO GUTIERREZ, A.
  • MARTINEZ VARGAS, M.
2024/01/28
16:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 F. LOPEZ (Zabalza-Herrero)
  • HERRERO ARTOLA, L.
  • ZABALZA VELASCO, D.
14  - 30 S.IGNACIO (Alonso-San Miguel)
  • ALONSO SALGUERO, M.
  • SAN MIGUEL AGUIRRE, A.
 Deialdia 3
2024/02/04
16:00
Pamplona - Larraina S.IGNACIO (Erro-Martínez)
  • ERRO GUTIERREZ, A.
  • MARTINEZ VARGAS, M.
10  - 30 F. LOPEZ (Zabalza-Herrero)
  • HERRERO ARTOLA, L.
  • ZABALZA VELASCO, D.
2024/02/04
16:00
Pamplona - Larraina S.IGNACIO (Alonso-San Miguel)
  • ALONSO SALGUERO, M.
  • SAN MIGUEL AGUIRRE, A.
30  - 9 REDIN (Martínez-Ongay)
  • MARTINEZ CACHO, J.
  • ONGAY MOLINS, J.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 S.IGNACIO (Alonso-San Miguel)   6 3 3 0 0 90 32
2 F. LOPEZ (Zabalza-Herrero)   5 3 2 1 0 74 57
3 REDIN (Martínez-Ongay)   4 3 1 2 0 56 88
4 S.IGNACIO (Erro-Martínez)   3 3 0 3 0 47 90
Multzoa: B TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/14
16:00
Pamplona - Larraina S.IGNACIO (González-López C)
  • GONZALEZ GIL, O.
  • LOPEZ CORTES, N.
30  - 19 S.IGNACIO (Abaurrea-Iturralde)
  • ABAURREA JAUQUICOA, X.
  • ITURRALDE PEREZ-NIEVAS, I.
2024/01/14
16:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 F. LOPEZ (Ripalda-Larrea)
  • RIPALDA GARCIA, A.
  • LARREA ALDABA, M.
30  - 26 S.IGNACIO (González-Murillo)
  • GONZALEZ TEJEDOR, I.
  • MURILLO CAMPOS, J.
 Deialdia 2
2024/01/28
16:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 F. LOPEZ (Ripalda-Larrea)
  • LARREA ALDABA, M.
  • RIPALDA GARCIA, A.
30  - 12 S.IGNACIO (Abaurrea-Iturralde)
  • ABAURREA JAUQUICOA, X.
  • ITURRALDE PEREZ-NIEVAS, I.
2024/01/28
16:30
Pamplona - Larraina S.IGNACIO (González-Murillo)
  • GONZALEZ TEJEDOR, I.
  • MURILLO CAMPOS, J.
30  - 0 * S.IGNACIO (González-López C)
*Equipo no presentado
  • GONZALEZ GIL, O.
  • LOPEZ CORTES, N.
 Deialdia 3
2024/02/04
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 S.IGNACIO (Abaurrea-Iturralde)
  • ABAURREA JAUQUICOA, X.
  • ITURRALDE PEREZ-NIEVAS, I.
9  - 30 S.IGNACIO (González-Murillo)
  • GONZALEZ TEJEDOR, I.
  • MURILLO CAMPOS, J.
2024/02/04
16:00
Pamplona - Larraina S.IGNACIO (González-López C)
  • GONZALEZ GIL, O.
  • LOPEZ CORTES, N.
25  - 30 F. LOPEZ (Ripalda-Larrea)
  • LARREA ALDABA, M.
  • RIPALDA GARCIA, A.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 F. LOPEZ (Ripalda-Larrea)   6 3 3 0 0 90 63
2 S.IGNACIO (González-Murillo)   5 3 2 1 0 86 39
3 S.IGNACIO (González-López C)   3 3 1 1 1 55 79
4 S.IGNACIO (Abaurrea-Iturralde)   3 3 0 3 0 40 90
Multzoa: C TALDEA    Egutegia    Emaitzen egutegia
Data/Ordua Frontoia Etxekoa Emaitza Kanpokoak
 Deialdia 1
2024/01/14
16:00
Pamplona - Larraina S.IGNACIO (Abrego-López O.)
  • ABREGO MONREAL, I.
  • LOPEZ ONDARRA, N.
30  - 25 S.IGNACIO (Ortiz-Iribarren)
  • ORTIZ DEL CAMPO, L.
  • IRIBARREN GARDE, D.
2024/01/14
16:30
Pamplona - Oberena Frontón 2 AMAYA (Ollo-Pérez)
  • OLLO MARTINEZ, P.
  • PEREZ LARUMBE, A.
30  - 17 REDIN (Diez-Blanco)
  • BLANCO GOICOECHEA, J.
  • DIEZ PEREZ, G.
 Deialdia 2
2024/01/28
16:30
Pamplona - Larraina S.IGNACIO (Abrego-López O.)
  • ABREGO MONREAL, I.
  • LOPEZ ONDARRA, N.
25  - 30 REDIN (Diez-Blanco)
  • BLANCO GOICOECHEA, J.
  • DIEZ PEREZ, G.
2024/01/28
16:30
Pamplona - Larraina S.IGNACIO (Ortiz-Iribarren)
  • IRIBARREN GARDE, D.
  • ORTIZ DEL CAMPO, L.
9  - 30 AMAYA (Ollo-Pérez)
  • OLLO MARTINEZ, P.
  • PEREZ LARUMBE, A.
 Deialdia 3
2024/02/03
16:00
Pamplona - Larraina AMAYA (Ollo-Pérez)
  • OLLO MARTINEZ, P.
  • PEREZ LARUMBE, A.
30  - 0 * S.IGNACIO (Abrego-López O.)
*Equipo no presentado
2024/02/04
16:00
Pamplona - Oberena Frontón 2 REDIN (Diez-Blanco)
  • BLANCO GOICOECHEA, J.
  • DIEZ PEREZ, G.
30  - 23 S.IGNACIO (Ortiz-Iribarren)
  • IRIBARREN GARDE, D.
  • ORTIZ DEL CAMPO, L.
Klasifikazioa
  Taldea Puntuak Jokatuta Irabazita Galduta EU TA TK
1 AMAYA (Ollo-Pérez)   6 3 3 0 0 90 26
2 REDIN (Diez-Blanco)   5 3 2 1 0 77 78
3 S.IGNACIO (Abrego-López O.)   3 3 1 1 1 55 85
4 S.IGNACIO (Ortiz-Iribarren)   3 3 0 3 0 57 90